Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wiem jak to jest...Bo oni mają jakoś swój sprzęt czy dl laboratorium to odsyłają 🥴 Ale jak ja w tamtym roku wywołałam mnóstwo u nich zdjęć w prezencie gwiazdkowym dla rodziców to mi się płakać chciało takie paskudne wyszły 😞 Inne kolory, szare takie...Okropne 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój padł w wózku po godzinie kołysania...Ale musiałam na siłę go uspać bo inaczej on tak marudzi, że szok 😮 Ech co tam...Opłaty i tak trzeba zrobić i tak. I narzekanie nic nie da. Jeszcze wczoraj przyszedł list ze spółdzielni-podnieśli nam czynsz bo mamy dziecko 🥴 No trudno...Ściągnęłam tą Picasę...Kiedyś to miałam i mnie wkurzało 😜 Ale teraz spróbuję się pobawić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly napisał(a):
Nie wiem jak to jest...Bo oni mają jakoś swój sprzęt czy dl laboratorium to odsyłają 🥴 Ale jak ja w tamtym roku wywołałam mnóstwo u nich zdjęć w prezencie gwiazdkowym dla rodziców to mi się płakać chciało takie paskudne wyszły 😞 Inne kolory, szare takie...Okropne 😠

to mnie pocieszyłas 😞
ale dobrze że tylko kilka na próbe zamówiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka co piszesz to mała je jaki ona ma apetyt aż miło się słucha,powiem wam ,że moja bratowa miała cyrki z mała nic nie chciała jeść pluła wszystkim a jak za dużo było to wszystko spowrotem było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...