Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny co tam u was slychac? Co tu sie dzieje na forum jakies wojenki ale nie doczytalam o co chodzi?
Ja wlasnie wrocilam z malym od ortopedy bylismy z wynikami usg i wszystko jest ok 🙂
nadal walcze z ciemieniucha u adasia 😞zapisalam go do dermatologa bo domowe sposoby nie pomagaja moze on cos pomoze.
po chrzcinach super imprezka sie udala wynajelam fotografa tego samego co nam robil slubne zdjecia jak juz beda to wam sie pochwale jak wyszlismy 🙂 😜
U rodzicow bylo super az zal bylo mi wyjezdzac i znowu siedziec sama calymi dniami w warszawie 😞
te dwa tygodnie odpoczynku daly mi sile do dalszego funkcjonowania.
A jak tam u was z waga bo ja mam jeszcze 6 kg na plusie i nie chce mi to spasc normalnie zalamka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno i to tylko tyle? myślałam że tu cała akcja się rozwinie, a Wy szybko skończyłyście 😜
ale żeby zakładać osoby wątek? ech...żal....

nie wiem czy pamiętacie ale sprawa z zabieraniem okasków dotyczyła też innych miesiecy i już admin zrobił wtedy to że można sobie zablokować. więc to się powtarza. jak chcecie to też sobie zablokujcie i po sprawie.

co nie zmienia faktu że uważam że dziewczyna która napisała w sierpniu 09 o Loli powinna napisać to u nas...że "słuchaj Loli widziałam twoja galerie i wiesz co WG MNIE to nei powinnaś tak sadzać jeszcze małej" - ja bym tak zrobiła...ale samych ideałów nie ma świecie 😜

wyluzowałyście się już trochę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

co nie zmienia faktu że uważam że dziewczyna która napisała w sierpniu 09 o Loli powinna napisać to u nas...że "słuchaj Loli widziałam twoja galerie i wiesz co WG MNIE to nei powinnaś tak sadzać jeszcze małej" - ja bym tak zrobiła...ale samych ideałów nie ma świecie 😜

wyluzowałyście się już trochę? 🙂
a ja uwazam ze powinna sobie ta opinie wsadzic nie jej sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkaska1982 napisał(a):

co nie zmienia faktu że uważam że dziewczyna która napisała w sierpniu 09 o Loli powinna napisać to u nas...że "słuchaj Loli widziałam twoja galerie i wiesz co WG MNIE to nei powinnaś tak sadzać jeszcze małej" - ja bym tak zrobiła...ale samych ideałów nie ma świecie 😜


Podajecie chociaż jeden dowód na to, że to Kasia napisała te komentarze?? A może to ja albo osoba która nawet nie wie o istnieniu brzuszka?? Zanim kogoś oskarżycie o takie coś, to dobrze się zastanówcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...