Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tak, Eluś ja też tak uważam, że powinna napisać tutaj u nas że wg niej tak nie powinno się robić. a że akurat wtedy pojawiły się też komentarze u Loli na profilu...no cóż, nie dowiemy się nigdy kto to był. ale pal licho, to nie jest ważne.

a oświadczam się Eli bo się z niej taka stonowana mysza zrobiła 😁 i to mi się podoba < napalony > 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
na Anulkę czy Loli bo już się pogubiłam 🙂

szkoda że taka sytuacja w ogóle miała miejsce, bo zapomniałyśmy o tym że to forum jest dla dzieci i o dzieciach....a my sie wadzimy :/ żal!


No i chyba Ty Eluśka też się pogubiłaś....ja nikogo nie obraziłam!! Ani Loli ani Anulki...a o Loli były dwa czy trzy krótkie posty, a Wy robicie z tego wojnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):
Agaa napisał(a):
na Anulkę czy Loli bo już się pogubiłam 🙂

szkoda że taka sytuacja w ogóle miała miejsce, bo zapomniałyśmy o tym że to forum jest dla dzieci i o dzieciach....a my sie wadzimy :/ żal!


No i chyba Ty Eluśka też się pogubiłaś....ja nikogo nie obraziłam!! Ani Loli ani Anulki...a o Loli były dwa czy trzy krótkie posty, a Wy robicie z tego wojnę.


MArta ja nie mówie że ty. Któras z Was napisala że Ania jest żałosna i cos tam jeszcznie.
Juz mi sie nie chce wnikać która i szukać.
Tylko to nie było okej.
Ja wcale nie twierdze że Loli dobrze napisała, mogła spokojniej ale nie dziwie jej sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś my też im nie damy obrażać, ale trzeba rzeczowo i spokojnie 🙂 a nie z kurwami 🙂

szczerze to przez Was to szybko położyłam małą do łóżeczka, nawet do końća nie spała, wpadłam na kompa, zostawiłam ją tam i sama zasnęła...a mi się po chwili przypomniało że przecież mam jeszcze dziecko - śpiące grzecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nikt już nie robi wojny...Napisałam na waszym wątku, że Loli mogło się zrobić przykro...Mi się zrobiło chociaż mnie to nie dotyczy bo to nie moje dziecko. Więc zrozum to proszę i pomyśl jak wy byście się poczuły, gdybyśmy to my tu napisały jaka ta marta, kaśka czy jolka kowalska jest nienormalna!No takie rzeczy robi...Pewnie też by się w was zagotowało 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...