Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli nie musi to być nic groznego moze miec to wlasnie z tego ze lezy na tym jednym boku upatrzonym musisz ja zmuszac na ten drugi bok wiem podobac jej sie to nie bedzie bo moj tez tego nie lubi jak go nosze to daje na swoja strone prawa i sie wkurza i z calej sily probuje patrzec na lewo ale nic nie widzi zmeczy sie i patrzy na prawo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ok dziewczynki ! bede pamietala....

Ehhh mialam isc sie dzis z kolezanka popytac o te pare zeczy ! z mieszkaniem.. ale jej córeczka nie spała w nocy i jest domeczona... 😞
A ja siedze w tym zagrzybiałym pokoju z mała 😞 i mam 100 mysli na minute i nie wiem co zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli już patrzę.
a ja nie mogę małej kłaść w ogóle na boku, więc problem zniknął....i szczerze to Wam też radze kłaść jak najwięcej na pleckach lub brzuszku.... 🤢 ja tam się strasznie boje już takich rzeczy o któych mówisz Loli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka wlasciciel wie... i czeka jak narazie bo ekipa ma nam ocieplic sufit dopiero 6 grudnia 😮 ok, moze to cos i da.. ale grzyba on tym nie zwalczy- kazda z nas wie i nie trzeba sie duzo na ten temat rozpisywac ze jak sie chce usunac grzyba to trzeba burzyc sciany bo tak to nie ma szans... 😞 😞 😞 😞 aaa i on jeszcze nam powiedzial ze on 2 grudnia wyjezdza gdzies.. i huj nic nie zrobi..
A ja moge isc go oskarzyc ze nic nie robi, i mieszkam z dzieckiem w takim syfie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie daje główki na tyle dobrze w bok na pleckach żeby w razie czego mu bokiem wyplynęło? ja też się bałam, ale jak ine było wyjścia to co zrobię...i nie zdarzyło się żeby się zakrztusiła...jak dobrze odbije to się nie martwie w ogóle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ogłoszenie jest on-line
a co do burzenia ścian, to raczej bez przesady. u nas w dużym pokoju też był grzyb...Mich zagipsowal na nowo, pomalował farbą na grzyba i zwykła farbą i śladu nie ma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh tylko ze ja nie chce pomimo tego tutaj mieszkasz w pokoju mam grzyba okolo 40 cm na scianie..
LAzienka praktycznie cala jedna sciana..
I salon w kazdym rogu 🥴 🥴

A wiec nie wydaje mi sie ze jest jakis ses walczyc o ta chate ..
Aaa i jeszcze drzwi wejsciowe cale zagrzybiale na wstepie..

Wiecie co az sie wczoraj normalnie rozryczalam do mojego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...