Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eluśka właśnie jest ten problem ,że mój komp nie czyta tego a jak bym chciałą przesłąć to tego nie widzi 😞 próbowałam tych programów co Agaa mi polecała ale dupa nie działa sama szukałam w necie i nic to jakiś plik 3GP czy jakoś tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perelka jak wyskakuje ci to okienko co chcesz przeslac i tego tam nie ma : to po prawym dolnym rogu masz OK luz Anulluj :P i sa dwa paski i musisz kliknac na ten na samym dole wtedy widzisz liste roznych zeczy, najlepiej dac wszystki pliki 😉 luz znalesc odpowiadnia dla siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde dzewczyny, mam dziwne wrazenie ze mala jakas taka krzywa jest :/ nie wiem czy to moze przez ten wylewajacy sie i nie uformowany brzuszek? ale bardziej jest jak by na prawa strone :/ prubuje ja przekrecac zeby byla prosto ale ona po chwili wiercenia znow taka jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem tak moj tez spi na boku bo musi za kazdym karmieniem spi na innym bokua jak go nosze czy jak sobie lezy zaglada ciagle przez swoje prawe ramie i musze mu z tej strony cos podkladac zeby patrzyl w druga str.No nie ledwo go przebralam a ten znowu sra wrrrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...