Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agus tez tak myslalam dopóki Nikola nie pokazała ze sie myle.
Zasnie.. jasne ze zasnie.. na 5 minut i jak nowonarodzona i dawaj od poczatku 😁
ale teraz mam na nia sposoby to jest lepiej
mama sie nauczyla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
A tak wogóle to wieśniara ze mnie. Nie przywitałam się. Ale mam taki sajgon w głowie przez ten ryk


Rudi każda z nas minimum 5 razy przechodziła przez to co Ty, więc doskonale rozumiemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka, Eluśka! wykrochmaliłam moje dziecko...średnio jej się to podobało, bo grudki oczywiście mi się porobiły...zobaczymy czy coś pomoże. podobno po pierwszym razie już wysypka blednie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No. Kąpiel. Cyc i lulu. Nie obyło się bez płaczu, ale udało mu się zasnąć. Mam tylko nadzieje,że nie obudzi się z rykiem za pięć minut.

Wyczytałam, że dzieci koło 11, 12 tygodnia przechodzą skok rozwojowy i mogą bardzo marudzić. Mały usprawiedliwiony, dobrze, bo myślałam już że coś mu dolega..

Baterfly nasze dzieci urodziły się chyba jakoś w jednym tygodniu i twój też marudzi, długo już?
Mój od wczoraj wieczorem ale to tylko trochę, a dziś po południu to pokazał co potrafi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jasne, Twoją datę urodzenia znam 🙂
powysyłam w wolnej chwili..

zrobiłam sobie wieczór filmowy SAMA, bo mój M cholera jasna śpi! wielce zmęczony! od 19tej śpi
myślałam że to drzemka, ale nie...jest dętka! wkurzyłam się, bo całe dnie go nie ma,a jak wróci troche szybciej z roboty to pada i śpi...rozumiem że może być zmęczony, ale cholera jasna 😞
wracam do Chirurgów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...