Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobra widze ze zadnej nie ma to ide ogladnac jakis film..
Kurde Olcia nam dala dzis pospac do 8:30 i jestem jakas na maxa wyspana...
Pieknie ja pewnie zaniedlugo zasne a ona sie obudzi na papu 🥴

Nowe focie Olenki- nie swiateczne ale takie bajerancie 😁
Pozostalosc fotek wkleje jutro 😁

Buziaki spijcie dobrze, i zagladajcie tutaj cos czesciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,nie nadrobilam bo duzo tego a ja tak na chwilke musze wam powiedziec ze te kropelki co mu dawalam pomagaja i jest o niebo lepiej 🙂 .A ja jestem chora katar, bol uszka 😞 ide do lekarza dzis .A co do swiat to takie sobie,najwazniejsze ze dzieciakom sie podobalo.Sliczne macie dzieciatka 😘 od ciotki 😉,no nic narazie znikam bo maly nie spi ehhh napil sie o 2:00 i spal az do 7:00 w sumie kazdy dzien juz tak dlugo spi 🙂 zajrze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki!
fajnie było coś nadrobić 😁

Loli taaa ja będę na pewno w domu w Sylwka i najprawdopodobniej będziemy sami. ale tak zdecydowałam i się cieszę, bo nie widzę imprezy na której siedze i myśle o małej 🙂 ni hu hu.

poklaskałam Wam i idę robić śniadanko 😘

Perełka zdrówka życzę 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi dziewczyny, czy Wasze bobasy też się TAK STRASZNIE ślinią?? ale tak strasznie strasznie że musicie im zmieniać co jakiś czas bluzeczki, albo tak że noszą przy sobie pieluchę tetrową....
moja ma ślinotok straszny!!
i do tego robi PRRRRRRRRYYYY ustami gdzie wszystsko ląduje na jej brodzie i spływa strumykiem na buzieczkę 😁
dzidziolek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ślini się i to strasznie, ale tylko w wigilię musiałam go przebrać, bo był w foteliku i mu wszystko spływało, tak to zazwyczaj leży na płasko w łóżeczku lub na macie to większość połyka 😁

Nie miałam okazji życzyć Wam wesołych świąt więc życzę już szczęśliwego Nowego Roku, pełnego miłości i samych radości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie miałam wam napisać to już kiedyś i zapomniałam. Aleks też wszystko wkłada do buzi, najlepiej mu smakują rączki. Do tego stopnia że od ssania zrobiła mu się strasznie podrażniona, łuszcząca skórka, ale dostał od chrzestnego taką agrafkę-grzechotkę i potrafi włożyć do buzi jej połowę aż go na wymioty zbiera. I zdarzyło mu się dwa razy ugryźć w języczek 🤪 🤪 Powaga 🤪 aż miał na końcu krwiaka. Jak on to zrobił- nie wiem, ale zdolne dziecko- ugryżć się bez zębów 🤪 a co będzie potem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki tak jak obiecalam jestem jeszcze na chwilke 😉i dziekuje bede sie kurowac 🙂
  • Moj maly to juz od miesiaca tak juz ma i chodzi ze sliniakem bez tego ani rusz
  • MMMM mamy taka piekna pogode a ja w domu musze siedziec 😠A jak tam wasze dzieciaczki po swietach????Moj przespal wigilie.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...