Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
kurde nie moglam wejsc na brzucha sie zalogowac ale dzielnie was czytalam wiec tylko dzisiejsze musze nadrobic

Anulka dziekuje za karteczke, wlasnie doszla, piękniutka 😘 😘 😘 😘
My dzis idziemy do siostry na sylwka posiedziec, nic szczegolnego bo ona w ciazy wiec porzadnej balangi nie robi ale zeby nie siedziec w domu. Mielismy propozycje jechac do centrum na impreze a małego zostawic z siostra ale ja nie dalabym rady wiec nie jedziemy

A Kuba wlasnie siedzi w bujaku i kupola robi, nie moge ze smiechu z jego miny przy kupaniu 🙂

Dosik to milej imprezki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było Loli 'spierdalamento' 😁 😁

nooo wpada do nas szwagierka, lubie ją..ale troche nudna jest. będziemy grać W MATURĘ!!! grę od mojego 😜 popatrzymy na film, wzniesiemy toast i pójdziemy spać. tyle z sylwka.
zreszztą....z moim jak bym była to niewiele by sie to różniło.

Ewcia nareszcie śpi!!! mam nadzieje że na dobrą godzinkę się zdrzemnie bo musze dychnąć tak płakała bardzso....boje się że boli ją brzuszek po tym obiadku wczorajszym...kupki nie robiła jeszcze 😞

Aguś a Twoja Olcia, śpiocha? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha niom wsumie tak zapomnialam spierdalando 😁

No ale zawsze to cos kochana, bedzie was wiecej to jakos cos zdzialacie 😉
No ale mam nadzieje ze jakos do nas tutaj zajzysz 😁
Wpierdol od Eluski i Mnie dostaniesz 😁 tak wiesz okazyjnie na nowy rok 😁 hahaha oby byl lepszy !

Moja wlasnie zasypia- ale zauwazylam ze teraz dosc dlugo spi w dzien nawet czasem do 1,5H czasem 2h :O az w szoku jestem....
A co do obiadku to sie nie przejmuj kochana , daj jej czas moja za 1 razem tez nie robila kupki bo cos nowego, cos innego zoladek to musi zaakceptowac!
Moja znow robi zielone kupy ;/ i sa strasznie takie geste! Jak by nawet taki grudy sa w niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś wiem wiem...ale nie lubię jak ona nie robi kupki!
a zielone też wali po każdej nowej rzeczy zjedzonej i też takie papki z grudkami. także to chyba normalne...aczkolwiek ja strasznie ich nie lubię! wole te żółciutkie 🤪
jeśli moż na w ogóle lubić kupsko 😁

hmm no postaram się wpaść...na pewno złożyć Wam życzenia! jak nie przez kompa to przez kom napiszę cosik, wyjde do kibla i napiszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to z tymi kupkami najwidoczniej jest normalnie 🙂 uffff

No ja tez wole te zolte 😁 jakos mniej smierdzace sa 😁 hehehe
A moj dzis przebral kupe !!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 nie wieze!

No ale wiesz Agaa zebys o 12 do kibla nie wchodzila bo jeszcze na fajerwerki nie zdazysz 😁
TYlko uwazaj bo tutaj moze byc ostro ! 😁

Eluska trzeba jakas strategie przeprowadzic liste tematow wymyslic !

Kurde nie chce mi sie tego zakladac ale podaj jakiegos linka 😁 wejde przez mojego FB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...