Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hoł 🙂

Ela super zdjecia, dobrze ze wam sie w koncu udalo zrobic chrzciny 🙂
Jak tam bylo?

Loli kurde szkoda zdjec 😞 dobrze ze chociaz czesc sie zachowa 🙂
Loli a wymyslilas juz cos z chrzcinami? Heh bo ja czekam az cos wymyslisz hehe i bede miala na gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI no przeciez ja mam jakies jej foty 😁 eheh 😘 😘
ale to Ci wysle na poczte jak bede u tesciowej bo przez moja poczte to kiepsko 😞
No i na nk.. w albumie masz ich mase 🙂

Rudiiii.... alesz Ty masz zajebiste foty na NK!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪

Elus...!!! widze ze chrzciny sie udaly!! 😁 MAly Aniolek:**


U nas noc.. dziwna.. maly w pewnym momencie normalnie krzyczal... aaaaaaaaa jak by ducha zobaczyl przerazliwy taki ze masakra 😞
pol nocy spal z nami nerwowo jak nie wiem 😞 polamana jestem na maksa.. nie wiem co mu sie snilo 😮

a jak u Was?? 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka u mnie nocka oki chociaz maly sie przyzwyczail ze okolo 6 rano sie budzi i go biore do wyra naszego i spi z nami do 8, ale jednak przyzwyczajenie, robi tak codziennie.
No ale wieczorem znow byla akcja, chyba znow mial kolke bo po kropelkach mu przeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki :*
moja jeszcze śpi 😮 pewnie walczy z chorubskiem 😞 ale nocka nawet niezła 🙂

Rudi dziękuję za zaproszenie na NK i tez napiszę: świetne zdjęcia! artystyczna dusza z Ciebie, i widzę że tez kochasz konie 🙂 a Oluś jak zwykle wspaniały 😘 😘

Loli nic się nie da zrobić z tymi zdjęciami?? 😞 😞 😞 😘 😘 😘 😘 😘
ja lece na śniadanie, bede za niedługo :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapłakał tylko przy polewaniu główki. A tak to kochany by ł. Ostatnio nie mam z nim problemów. Jest bardzo wesoły i kochany ☺️ A fotek mam prawie 6 mega 😁 Ale wybrałam te najfajniejsze. I będę robiła teraz tak jak Ania. Tylko muszę jakiś kartonik kupić na foty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zgrywajcie fotki! ja sie ucze na cudzych bledach, moim 2 siorom juz wcielo tak kiedys, ja zgrywam na dysk zewnetrzny a raz na jakis dluzszy czas na plytki no i tak 2 razy do roku albo i raz wywoluje. dawno temu kupilam sobie kilka albumow zeby miec takie same:P i wywoluje teraz :P juz mi tylko 2 zostaly puste. wlasnie mam do wywolania fotki od maja i co pare dni przegladam zeby jeszcze cos wywalic. mam 300 a chce 200 wywolac 😁 jeszcze 100 do odrzucenia.

co do usypiania dzieci to ja mam to lóżeczko z bujakami i tak ją huśtam, chociaz czasem wolalabym zeby usypiala bez tego, ale jak jest bardzo zmeczona to czasem nie trzeba, albo tak z 2 minutki. jak nie chce spac to idziemy ogladac tv:P a potem pada, albo usypia w hustawce - o i tu drugi temat, Ela pytala kto ma hustawke, no ja mam ale taka z fisher price'a jak bujaczek tylko go sie zaklada na takie cos i to husta samo. fajna sprawa ale boje sie ze za wczesnie ją tam pcham bo to nie jest na leżąco tylko w pozycji siedzącej. jak tam wasze dzieciaczki juz siedzą? mojej juz nie pasuje lezenie ale boje sie o jej kregoslup...

dalam jej ostatnio marchewke z ziemniaczkiem ta ze sloika, wyplula wszystko! w piatek jade na studia to musze nakupic dla niej troche tego jedzonka i cos wiecej dawac. rosnie jak na drozdzach, zrobila sie jej druga broda i taki maly pulpet sie robi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli jeśli Ci bardzo na fotach zależy to wiem że można takie dane odzyskać, trochę to kosztuje ale zdjęcia są bezcenne. Ja też póki co obiecuje nagrać wszystko na płytki a część wywołać ale mam problem z tym wielki i nie mogę się zebrać. Ale teraz mam stracha to może się zmobilizuje.

Jeśli na nk kogoś pominęłam to przepraszam ale nie znam dokładnych waszych danych i tylko po zdjęciach patrzyłam ale będę na bieżąco uzupełniać 😁

Jeśli chodzi o zdjęcia to ja je uwielbiam! Tylko powstają one metod ą prób i błędów. Moim marzeniem jest kurs fotografii ale nie znalazła u nas takiego 😞 Kocham oglądać zdjęcia swoje i nieswoje.

A ostatnio niestety unicestwiłam mój stary aparat. Ścielałam łóżko a on był na kołdrze nastąpiło spotkanie 3 stopnia z ziemią i niestety już się z niej nie podniósł.

Właśnie przyszła do mnie paczka ,bo zmówiłam sobie statyw, baterię, i pilota do aparatu 🙂) Będę szaleć z Olkiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwcia! nie wiem laski zapomniały chyba 😜

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO KOCHANA! SPEŁNIENIA MARZEŃ, ZDRÓWKA POCIECHY Z KUBCIA I WYROZUMIAŁEGO MĘŻA 🙂 CMOK CMOK CMOK 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu a Ty super wyglądasz głupolu! gdzie za chuda?? to już wole być taka chuda niż żeby mi coś zwisało tu i tam! czekam na więcej fotek.

Loli współczuję z tymi zdjęciami 😞 ja też mam nagrane na płytkę i na pen drive część i część wysłane na server picassy...

idziemy dzisiaj na szczepienie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...