Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no tylko że masz limit na niej 🙂 bodajże możesz 70 min obejrzeć naraz...a potem czekać. sama zobaczysz
a jak ktoś CI jeszcze z sieci też patrzy to czasem po 20 min się limit kończy 🙂
ja też oglądam następny, zobaczymy kiedy padnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tak srednio, pokarm mi zanika, olek ma biegunke i bardzo brzydkie kupy robi, takie ciemnozielone, sluzowe.... bleee ale za to humor mu dopisuje 🙂 wiec chyba brzuszek go nie boli, jak cos to juto znow do lekarza sie wybierzemy
Super zdjecia Loli na Agu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga wlasnie mi sie wyłaczyło w najwazniejszym momecie 😞 jak miala ruter to resetowalam go i moglam ogladac dalej bo sie zmienial adres ip a zmienilismy net i teraz tak nie moge robic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się właśnie wyłączyło, 30 min musze poczekać.
a któy odcinek oglądasz?

aaa mój chop...bez komentarza.

Loli drżał sorry ale nie z powodu że z Tobą gadałam 😜 ale z tego żeby się qrwa przy teściach nie rozryczeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my juz po kapieli.
Aga u nas jest tak ze mój kąpie a ja ubieram po kąpieli i najczęściej ja karmie. Mi sie zdarzyło może ze 3 razy małego wykąpać, jak dałam mu wychodne. A tak od początku od pierwszego dnia on kąpie. No i nie powiem że się bardzo z tego ciesze.
A mi właśnie mój pofarbował włoski, więc siedze z farbą na głowie hehe. Zawsze też mi farbuje jak coś hehe, on to wogole mój taki fryzjer jest ☺️wszędzie ☺️ 😁 tylko na głowie sama sobie obcinam włosy 🙂 no i wyprzedzam pytanie hehe oczywiście że na czarno hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko.... DC++ to było coś!! ale trzeba mieć rozbudowaną sieć osiedlową...niestety my niby mamy osiedlówkę a dC nie ma...a szkoda
matko jakie to było piękne! i dokładnie tak jak mowisz...w trzy minuty 🙂

Asiu ile musisz czekać jeszcze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...