Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas teraz to maz sie malym zajmuje bo ja chodze do pracy, wiec tylko armie cycem, on zazwyczaj przewija, razem kapiemy ja ubieram i usypiam, ale w nocy to tylko ja karmie, czasem jak go dobudze to przewinie O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

e to szybko!! kurde 🙂 to mamy inne transfery chyba...bo po przerwaniu musiałam czekać 30 min.
a to i tak krótko!
kurcze chce obejrzeć foto Alka i coś te agu szaleje... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
e to szybko!! kurde 🙂 to mamy inne transfery chyba...bo po przerwaniu musiałam czekać 30 min.
a to i tak krótko!
kurcze chce obejrzeć foto Alka i coś te agu szaleje... 😠


ja po przerwie musialam czekac 20 min ide ogladac dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ale macie fajnie z tymi filmami. Teskni mi sie strasznie za jakims dobrym filmem oczywiscie z lektorem najlepiej hehe
No DC to bylo cos. Jak ja zalowalam jak sie przeprowadzilismy w inne miejsce Gdanska ze tego juz nie mamy. Bo tam gdzie mieszkalismy siec byla bardzo rozbudowana i tak z filmami szalelismy ze stary kupil dwa przenosne dyski bo sie nie miescilo. A wiadomo znajomi chcieli to sie odrazu nie kasowalo.
I dlugo bardzo dlugo mielismy takie schizy ze zawsze na noc puszczalismy sobie porzadny ale taki bardzo porzadny horror ze az w wyrze podskakiwalismy a potem tak mocno przytuleni szlismy spac. Ach jak milo powspominac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam wyjscia 🙂 ale to jeszcze nie pelny etat.
Nie jest tak zle, troche zaniedbalkam porzadki ale co tam... odsypiam po pracy 🙂 ale to juz chyba nie dlugo, bo jak moj maz pojdzie do pracy to juz nie bedzie tak rozowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu no może się zabiore za niego, chociaż jak ostatnio w tv na niego trafiłam i wiesz, wątek prawie identyko co zmierzch...no to nie wiem.
najpierw te beverlly hils 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bierz mojego w cholere bo ma jakas chcice dzisiaj a ja i tak nie moge hehe
a ciekawe swoja droga kto wymyslil tak ze tylko jeden facet lub jedna babka bo inaczej to zdrata co nie?wiecie o co chodzi, bo gdyby ten na gorze wymyslil ze kazdy z kazdym to byloby to na porzadku dziennym a tak sie trzeba kryc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Asiu no może się zabiore za niego, chociaż jak ostatnio w tv na niego trafiłam i wiesz, wątek prawie identyko co zmierzch...no to nie wiem.
najpierw te beverlly hils 🙂


bez porownania do zmierzchu pewnie ze jest watek milosny ale duzo fajnych rzeczy sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...