Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Perelka napisał(a):
dzięki ☺️Ojj biedna to boli jak cholerajak następnym razem będzie mieć to samo daj jej kropelkę z aloesu do uszka szybko przejdzie bez lekarstw


poważnie??!! a to do kupienia w aptece?? nieźle nie wiedziałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Lolinku kochany powiedz jak ty robisz takie piekne zdjęcia ślicznie wyglądasz


eee Perelka one tylko ladnie wygladaja bo sa strsznie przerobione w programie Picassa a tak naprawde nie sa jakies wysmienite ! Kolory daja mu wygladu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
jak to se teraz kamerke wlacza? pokarze wam sie w pracy 😁


Rudi DAWAJ!! 🤪

faktycznie taki naturalny najlepiej 🙂 dzięki Perełka 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie napisałam - AGA fajna ta bluza 🤪 🙂 Ty jesteś wysoka będziesz świetnie wyglądać 🤪 na mam za krótkie nóżki na takie długaśne bluzy ☺️ 😉

no właśnie gdzieś jest??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka napisał(a):
no i nie napisałam - AGA fajna ta bluza 🤪 🙂 Ty jesteś wysoka będziesz świetnie wyglądać 🤪 na mam za krótkie nóżki na takie długaśne bluzy ☺️ 😉

no właśnie gdzieś jest??!!


Qrka zamowilas ta dluga bluze? przyszla ci ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
doła jakiegos mam od samego rana i az sie poryczalam. Nie moglam kompa odpalic bo sie popsul. W koncu po 3 godzinach wkurzania wyjelam mu baterie odlaczylam od kontaktu i podlaczylam na nowo i o dziwo bez baterii jakos poszedl. A powiem mojemu zeby mi z pracy stacjonarny przywiozl.
Znow mi sie Ewa snila ze szla z Kuba i prowadzili pieska na spacer. ech chyba przezywam wszystko jakos.
Ela super wygladasz, normalnie ufff ☺️
Loli matka taka jaka ja mam.Moj uwielbia w niej lezec, na poczatku tak strasznie niesmialo a teraz zachwycony, szczegolnie tymi dzwiekami ptaszkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomnialam wam napisac, ze wczoraj wieczorem na chacie byly dziewczyny, tam sobie pisaly itd i weszla jakas justo i tam im dym robila, wyzywala i pisala ze cipy sa i ze missisipi brzydka jak zawsze-bo ona na kamerce byla i ze dupy nie matki skoro caly dzien na kompie z dziecmi itd, az sie niemolo czytalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...