Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

A jaki to model



Eluska_09 napisał(a):
Loli napisał(a):
Eluska ! co to masz za tel ? na fotkach ?


nokie myszko
Oglądalismy zanim odejdą wody hmm
mi sie tak za specjalnie nie podobał
ale Sebastianowi tak
no sa gusta i guściki
idziemy spac
dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zescie wczoraj pojechaly ze str... 26 😮
🙃

No Aga u nas to samo... lato w huj:P
i TAK SIE ZASTANAWIAM.. CZY UBIERAC MU CZAPKE CZY NIE.. TZN dzis.. bo slonce naprawde daje wiatru widze nie ma..... nie wiem kurde..... jaka cienka z daszkiem musze mu kipic chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;**
wkoncu po 2 dniach udało mi się wejść 😁
ale zdychałam w piątek o matko 😮 cały dzien żygałam a byłam taka słaba ze z łożka sie ruszyc nie umiałam 😞
dobrze ze juz mi przeszło 😜
Kacper znów mi kaszle to jest nie możliwe on był 2 dni w pełni zdrów i znowu 😞 🤔
jutro do lekarza idziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już dawno bym go robiła Domi, bo jeśli nie jesteś w ciąży to się uspokoisz i może dostaniesz @ albo pójdziesz do lekarza i Ci zrobi jakieś badania.
czekamy na wieści...poszłabym dzisiaj po ten test na Twoim miejscu 🙂

dz za głosy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe poraziło kuzynkę? 😁

Domi no to nie wiem...ja tam takim 'sposobom' zabezpieczania nie ufam...obojętnie czy do końca czy nie...tam zawsze coś wcześniej wylatuje 😮 no dobra, Michowi wylatuje, może Waszym nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi ale ja widzialam ze gdzies pisalas ze masz miec wypalana nadzerke... dobrze kojarze? bo ciagle mnie nie ma i nie moge potem nadrabiac ... 🤢
To moze byc przez to.... JA jak mialam torbiela na jjniku to mie nialam 2 miesiace..
No nie wiem ... hmm...
Dni plodne sa tydzien po i tydzien przed okresem( przewaznie jak mamy chrzcice 😜)
A my nawet jak biore tabsy to wlasnie przerywanie.. nie wiem tak jakos z przyzwyczajenia chyba:P hehe
Niby cos leci ale to nie ma plemnikow a jak ma to znikome i one nie maja napedU "wytrysku:P hehe

rozumiecie o co mi chodzi? bo nie moge sie wygengac:p


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
hehhe poraziło kuzynkę? 😁

Domi no to nie wiem...ja tam takim 'sposobom' zabezpieczania nie ufam...obojętnie czy do końca czy nie...tam zawsze coś wcześniej wylatuje 😮 no dobra, Michowi wylatuje, może Waszym nie 😜


Agus mojemu tez ! poniewaz wlasnie tak powstala Olenka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...