Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lukam, sejwuje i lete się kąpać 😜 A takich kurtałek teraz na allegro pełno. Tylko laski się ślinią na takie brązowe , a nie czarne. W ogóle jakiś szał na ten brąz. Co druga laska na mieście brązowe kozaczki, brązowy pasek i kurtka 🤨 Mi się to podobało...Ale juz przestało.

No ja już jestem. Na chwilkę 😞 Zachciało się Krystiańcowi film oglądać hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

juz wiem, doszłam do tego 😁

hmm Ela, czy Ty wiesz może w jakim markecie była/jest promocja na Nescafe z tym dużym czerwonym kubkiem? była w cenie tej kawy,a ten kubol był suuuper bo półlitrowy 🙂
a nie umiem na niego trafić nigdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjj moja Ewa dzisiaj wsadziła sobie duży palec do buzi i ssała... 😁
ten palec był z nogi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
zaraz zgram filmik i Wam pokażę 😁 masakra 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i sie pochwale cos takiego ostatnio zrobilam na sciane 😉

[URL=http://img705.imageshack.us/i/image042xy.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/1315/image042xy.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img852.imageshack.us/i/image041.jpg/][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/2216/image041.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
ale fajne 🙂 a to pod zdjęciami to co to jest?? takie kolorowe?

a nasz filmik
http://www.youtube.com/watch?v=oQzbNOKMvco
🤪 🤪 🤪


A pomalowalam takie paski farbkami :/ troche mi sie zrabalo to ale nie chcialam na takim bialem naklejac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Asi
[URL=http://img849.imageshack.us/i/img3796.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5901/img3796.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elaa.. bazar nie bazar ile dalas?? 😜
w trolu teraz jest promocja na kurtki-40zl.. jutro pojde zpobaczyc..... jesienia byla fajna ortalionowa za 50 zl i dalam pizdy i nie kupilam a teraz zaluje.... 🤢 Bo na spacery mialabym jak znalazl..


Aga... no kasjerki kuzwa nieraz tak robia... ale powiem Ci ze klienci nieraz tez tak specjalnie zagaduja- wiem z doswiadczenia.... raz byla taka para kupowali kurtke u nas w sklepie za 800 zl.... gadka szmatka ze karta placi.... ok.. a ja kurwa 1 raz to robilam i wyjechal mi 1 kwit... i myslalam ze tam ma byc.. oni juz prawie za sklepem i patrze a tam ze blad.. i by mi zwial = 800 zl w plecy 😮 😮
Trzeba uwazac 🙂)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
dla Asi
[URL=http://img849.imageshack.us/i/img3796.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5901/img3796.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


bardzo fajne podoba mi sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...