Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hahaha nooo...albo pchła!!!! łoooo co ja się ich nazabijałam kiedyś 🙂 normalnie zamiast to skakać po psach naszych to skakało nam po domu! na czworakach z mamą i zabijałyśmy! taka inwazja była...fuuuuj!
Ela podobno dzisiaj ŁATWIZNA DAY masz 😁 a Ty o jakichś kwiotkach mówisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola jak możemy nie pamiętać? 🙂
Fabianek duży chłopak 😁 bo wysokich rodziców ma 🙂 pamiętam pamiętam bo go za potencjalnego zięcia wzięłam 😁
i za głosik dziękuję 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie kwiatki ale .... oby nie kwitły 😉 tzn takie na ogródku niech sobie kwitną, ale jak mi ktoś kupuje taki doniczkowy co kwitnie....uhhh niecierpie! 🙂
Ela założe się ze kiedyś będziesz miała!
okej to ide ściągać firanki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo wrześniowa to piękna 🙂
Szukam takiego naczynia:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/33984.jpg&imgrefurl=http://polki.pl/wielkanoc_swiateczny_dom_galeria.html%3Fgalg_id%3D10003605&usg=__ERTRsOsVhgMKHZCDpeeh-gTf4tY=&h=574&w=500&sz=41&hl=pl&start=60&zoom=1&tbnid=O_2jqzRr0G99UM:&tbnh=145&tbnw=143&ei=Gy1_TZOCJ9SahQfktIiwBw&prev=/images%3Fq%3Dkompozycje%2Bwiosenne%2Bz%2Bhiacynt%25C3%25B3w%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D602%26tbs%3Disch:10%2C1478&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=930&vpy=84&dur=65&hovh=241&hovw=209&tx=139&ty=127&oei=9Cx_TbndOomBOpLT1cAI&page=4&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:60&biw=1280&bih=602
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Bo wrześniowa to piękna 🙂
Szukam takiego naczynia:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/33984.jpg&imgrefurl=http://polki.pl/wielkanoc_swiateczny_dom_galeria.html%3Fgalg_id%3D10003605&usg=__ERTRsOsVhgMKHZCDpeeh-gTf4tY=&h=574&w=500&sz=41&hl=pl&start=60&zoom=1&tbnid=O_2jqzRr0G99UM:&tbnh=145&tbnw=143&ei=Gy1_TZOCJ9SahQfktIiwBw&prev=/images%3Fq%3Dkompozycje%2Bwiosenne%2Bz%2Bhiacynt%25C3%25B3w%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D602%26tbs%3Disch:10%2C1478&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=930&vpy=84&dur=65&hovh=241&hovw=209&tx=139&ty=127&oei=9Cx_TbndOomBOpLT1cAI&page=4&ndsp=21&ved=1t:429,r:5,s:60&biw=1280&bih=602


bankowo IKEA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli mój mały jest oporny do wszystkiego nie lubi strasznie leżeć na brzuszku dlatego codziennie ćwiczymy a to poklepie bo pupci a to delikatnie po pleckach i jakos idzie mu lepiej. A co za tym idzie to kiepsko z przewracanie na boczek itd. ehhh ale moja mam mowi ze ja tez nie lubialam i jakos raczkowac sie sama w swoim czasie nauczylam. Ząbkow jeszcze nie ma ale pcha cale piastki do buzi a sliny to po sam pepek ma 😉 Ale siedzi za to ładnie giba sie jeszcze na boki jak pjany zajac ale juz jest i tak fajnie 😉

A jak tam twoja krolewna? wow ale śliczniutka 🙂 Tak jak Butterfly powiedziala "bo wrześniowa" słodkości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wrześniowe dzieci...to najpiękniejsze dzieci 😜 😁 😁

moja mama też tak mówi...że wszystko w swoim czasie i ząbki i siadanie, że mam nie przyspieszać niczego na siłe, sama się nauczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ja w pracy siedzę a kompletnie nie mam nic do roboty. Szefa nie ma to siedzę na necie 😁
Ale i tak mnie to wkurza bo jak nie ma roboty to nic nie zarobie a siedzieć i tak muszę a mogłabym iść z małym na spacer, trochę w domu ogarnąć albo poprostu poleniuchować 😠

Aga codziennie udaje mi się oddać po 2 głosy. W domu i w pracy. 🙂
Mam nadzieję że dotrwamy do końca miesiąca w czołówce 🤪

Coś czytałam o Kacperku od Domi. Przykro mi strasznie,że taki maluszek już tak się przecież nacierpiała tu ciągle coś. Ja się dziś wybieram z moim młodym do przychodni. Niech go w końcu zaszczepią albo niech mu leczą ten katarek, bo jeszcze troszkę ma ale nie na tyle dużo żeby go gruszką ściągnąć i tylko po nocy, jak je to troszkę charczy... Nie mogę się doczekać aż go zważą, bo wszyscy mówią że mały wielkoludek rośnie. Ostatnio u znajomej była dziewcvzynka rok i 4 miesiące i była taka malutka jak Olek i ważyła 8.5 kilo 🤪 taki mały pajączek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...