Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aga smiej się smiej! Wgrałam wczoraj w końcu ten filmik na YT i trwało to z godzinę jak nic. I jak już chciałam obejrzeć moje dzieło to się okazało że wkleiłam zupełnie nie ten co chciałam... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My cały pokój w sierpniu meblowaliśmy w Ikea, ale lustro od szafy już raz reklamowałam i jak tak dalej pójdzie to drógi raz też będę musiała 😠 bo się wygięło.... ale ogólnie to jestem zadowolona a mamy wszystko z tych najtańszch mebelków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj pisała mi, że 6 domów od niej pracuje też Polka. Pani Basia. I ona strasznie źle się czuła. I miała już zamówionego busa na niedzielę bo pochodziła z bardzo biednej rodziny i nie miała nawet ubezpieczenia żadnego, ani nic. Mama była u niej w szpitalu. Pracowała tam tydzień.
I teraz mama mi pisze, że pierwszy raz się popłakała będąc tam bo ta pani zmarła w nocy. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Wczoraj pisała mi, że 6 domów od niej pracuje też Polka. Pani Basia. I ona strasznie źle się czuła. I miała już zamówionego busa na niedzielę bo pochodziła z bardzo biednej rodziny i nie miała nawet ubezpieczenia żadnego, ani nic. Mama była u niej w szpitalu. Pracowała tam tydzień.
I teraz mama mi pisze, że pierwszy raz się popłakała będąc tam bo ta pani zmarła w nocy. 😞


o jejku... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój noc masakra 😞
trzęsłam się z zimna z godzine 😞
i to tak, że sie uspokoic nie mogłam a Sebastian bez kołdry spał więc ciepło było
Pozniej sie obudziłam to byłam taka gorąca, ze go parzyłam.
nie mogłam sie ruszać bo wszystkie mięsnie i SKÓRA tak bolała, że katastrofa...
od 5 rano juz nie spałam. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już napisałam mamie, że jak tu wróci to ją na siłę zawlokę do lekarza. Wiecie kiedy ona sobie robiła cytologię , morfologię itp? 8 lat temu! Jak była w ciąży z Julką. Jak trzeba będzie to ją nawet do swojego gina zawlokę, zapiszę sama i opłacę komplet badań. Bo pali, pije, nic o siebie nie dba. A chociaż czasami kawał kurwy z niej to jest to moja mamusia i mam ją tylko jedną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
daj spokój noc masakra 😞
trzęsłam się z zimna z godzine 😞
i to tak, że sie uspokoic nie mogłam a Sebastian bez kołdry spał więc ciepło było
Pozniej sie obudziłam to byłam taka gorąca, ze go parzyłam.
nie mogłam sie ruszać bo wszystkie mięsnie i SKÓRA tak bolała, że katastrofa...
od 5 rano juz nie spałam. 😞


cos ty chora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela a Ty myślisz że moja mama to jak??? tak samo!
ostatnio udało ją się jej koleżance zawlec na mammografię!!! ale cięzkie to i oporne strasznieeeeee!!

Rudi my już mamy krzesełko, jestem b.zadowolona 🙂

Eluśka o kurde...grypsko jakieś straszliwe co??? czy jak? 😞 biedaczku:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi napisał(a):
ela pryszło ci tołóżeczkon turystyczne? Zadowolona jesteś?

Macie już krzesełka do karmienia?


łóżeczko genialne. Małej sie strasznie podobało
a co do krzesełek to my mamy na razie takie zwykłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Ela a Ty myślisz że moja mama to jak??? tak samo!
ostatnio udało ją się jej koleżance zawlec na mammografię!!! ale cięzkie to i oporne strasznieeeeee!!

Rudi my już mamy krzesełko, jestem b.zadowolona 🙂

Eluśka o kurde...grypsko jakieś straszliwe co??? czy jak? 😞 biedaczku:****


nie wiem co mi jest 😞
jakiegos wielkiego kataru nie mam, nie kaszle tylko ta temp 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elunia biedna moja...Nie no bez kitu! Ten rok od początku jest jakiś porąbany 😮Na 5 katastrof jedno miłe wydarzenie....Krzesełko do karmienia mam bo dostaliśmy 🤢 Głupie takie.
Mam takie tylko inny wzór
http://allegro.pl/arti-krzeselko-do-karmienia-dostawa-gratis-krakow-i1500146912.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...