Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
a tak z ciekawosci zapytam.. kto szuka czegos takiego w necie?? 😜 ehehhe 😜
ale i tak wiocha 😜

Nie wiem która. Zauważyłem to po wejściach - na jakie słowa kluczowe z Google ktoś trafia na Brzuszek.


hahahahaha ooo boże 😁
i to nasz wątek...
katastrofa!!!!
nie da się schować tego jakoś??
DOOOOSIK TWOJA WINA!!!!!!


Elus.... Wiez okulary NIKI i robimy tajne foty zeby nikt nas nie poznal.. hahhaha:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
a tak z ciekawosci zapytam.. kto szuka czegos takiego w necie?? 😜 ehehhe 😜
ale i tak wiocha 😜

Nie wiem która. Zauważyłem to po wejściach - na jakie słowa kluczowe z Google ktoś trafia na Brzuszek.


hahahahaha ooo boże 😁
i to nasz wątek...
katastrofa!!!!
nie da się schować tego jakoś??
DOOOOSIK TWOJA WINA!!!!!!


Elus.... Wiez okulary NIKI i robimy tajne foty zeby nikt nas nie poznal.. hahhaha:P



hahahaha koniecznie!!!!
masakra, trzeba to jakoś... schowaaać!!!!!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Pewnie jakas malolata...:P hahahah
ale numer 😜

Teraz wszytsko sie wydalo...:P
Kurde A nie da sie tej historii skasowac albo jakos zablokowac rpzed niezalogowanymi?? 😜

No nie bardzo. Musiałbym wyrżnąć żywcem kawałek dyskusji. Nie mogę tego zrobić.
Google wszystko widzą ale nie martwcie się - przecież to nie wyświetla się każdemu. Ktoś musi wcześniej tego szukać, a skoro szuka takich rzeczy, to jest taki sam świntuch 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Pewnie jakas malolata...:P hahahah
ale numer 😜

Teraz wszytsko sie wydalo...:P
Kurde A nie da sie tej historii skasowac albo jakos zablokowac rpzed niezalogowanymi?? 😜

No nie bardzo. Musiałbym wyrżnąć żywcem kawałek dyskusji. Nie mogę tego zrobić.
Google wszystko widzą ale nie martwcie się - przecież to nie wyświetla się każdemu. Ktoś musi wcześniej tego szukać, a skoro szuka takich rzeczy, to jest taki sam świntuch 😉


pocieszyłeś nas...
naprawde.. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja!! Kwadratowe 🙂 🙂 🙂
Godzina? 🙂 wow 🙂 majstersztyk hahaha nie no dawno się tak nie uśmiałam 🙂

Ale smsa do loli też nie rozumiem mimo że nadrobiłam 🙂

DZIEWCZYNY JESTEŚMY SŁAWNE 🙂 🙂 🙂

dobranoc 🙂 :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
admin napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
A mi wyskakuje DOBRA MAMA na 1 miejscu:P
musisz być wylogowana z Brzuszka, żeby wskoczyło poprawnie - inna kolejność postów.
Dla zalogowanych posty są od najnowszego, do najstarszego. Dla reszty (w tym Google) jest odwrotnie.


aa to moment:P



O w morde !!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki jak tam u Was?
  • Ja ie wyspana Pawełek całą noc wymiotował 😞 nie wiem z czego,mam tylko cichą nadzieję ,że to nie wirus bo teraz u nas łazi grypa brzuszna ehhhh ,przed chwilką go wykąpałam i wszystko do prania,ale wiecie co kochaniutki jest dość ,że całą noc nie spał i tyle się namęczył to sie jeszcze uśmiecha mały śmieszek
  • A jak tam Kacperek????????Idę coś zjeść
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...