Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no i mi się kurna skasował długaśny post :/
fuck!!

ASiu no tak w osiedlowych dużo drożej... a tak gdzie jeżdzisz z marketów?

Loli moja też ma takie plamki, ale jak pije z butli, obojętnie czy herbe czy mleko. a ma to szorstkie czy tylko takie plamki?

Iwonka, a nie jest to tak ze sie zapomina jak to było z poprzednimi dziećmi? 🙂 bo dzisiaj dzwoniła do mnie koleżanka co urodziła 2 tyg temu i opowiada że jej mała coś tam robi, a ja że faktycznie Ewka też tak robiła 🙂 ale już op tym nie pamiętam 🙂
i że Ewelina je wszystko w stresie, bo nie ma kiedy, a drzemki między Emilki pobudkami są bardoz krótkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Agus zapomina sie to 🙂 ale przy nastepnym dziecku to samo wraca,
  • Loli tutaj jest artykul nizej o skorze sa opisane jakie dzieci maja zmiany skorne to co ja ci opisalam nazywa sie to uszczypniecie bociana niby ma to zniknac po roku a miom dziecia to dosc dlugo widnialo
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    tak Agus zapomina sie to 🙂 ale przy nastepnym dziecku to samo wraca,
  • Loli tutaj jest artykul nizej o skorze sa opisane jakie dzieci maja zmiany skorne to co ja ci opisalam nazywa sie to uszczypniecie bociana niby ma to zniknac po roku a miom dziecia to dosc dlugo widnialo


  • ale ja znam to uszczypniecie bociana to chyba calkiem inaczej wyglada
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Chodzi ci o cos takiego ?
    http://www.google.com/imgres?imgurl=http://img220.imageshack.us/img220/192/dsc01136s.jpg&imgrefurl=http://www.naczyniaki.pl/viewtopic.php%3Fp%3D9392&usg=__y2ImCb7g2uAfgWmnvet78C92dok=&h=1280&w=1920&sz=1184&hl=pl&start=55&sig2=_Gs2pmp2hvC3LbXfgyTOAg&zoom=1&tbnid=okWw1MTKH27INM:&tbnh=132&tbnw=165&ei=a_SBTarFBoPv4AaB6o3eCA&prev=/images%3Fq%3Duszczypniecie%2Bbociana%2Bsk%25C3%25B3ra%2Bdziecka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DSAX%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D589%26tbs%3Disch:10%2C1423&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=344&oei=WfSBTbSZLoWBhQeV24CwBA&page=4&ndsp=18&ved=1t:429,r:9,s:55&tx=76&ty=53&biw=1280&bih=589

    Moja czegos takiego nie ma !

    Moja ewidentnie ma na cos uczulenie ale nie wiem na co 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ojej pierwszy raz słyszę taką nazwę!!

    Asiu no też lubie reala bardzo. nie ma tam promocji na moją kawę z kubkiem czerwonym może? 😜 napialiłam się na niego i nie ma ch. znajdę go!!! 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    [URL=http://img683.imageshack.us/i/image039kt.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5614/image039kt.jpg[/IMG][/URL]

    [URL=http://img218.imageshack.us/i/image041m.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2826/image041m.jpg[/IMG][/URL]

    wiem ze malo widac ! ale to wyglada jak jakas kaszka taka,

    AGAAA WIDZISZ OLA JUZ PLACKA NIE MA 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no wygląda na uczulenie na coś, a proszek? zmieniałaś? pierzesz w dzieciowym czy Waszym??

    mojej czassem wyskoczą jakieś krostki ale znikają do dwóch dni...

    wiesz ona ma tak np. po jakichś urodzinach czy kawie u rodziców eM. jak ją babcie ciotki i inne wyściskają i wycałują...każda ma podkład na twarzy, perfumy, szminki...i tak myśle że to z tego.
    albo np. z eM brody, jak się nie goli to on myśli że ma to miękkie ale Ewe to podrażnia 😮

    nadal śpi 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...