Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bobas napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Asia a jakiś sąsiad czy ktoś?


my tu nikogo nie znamy ze somsiadow wiem ze to moze dziwne ale w warszawie mieszkaj chamscy ludzie wiec wole nie ryzykowac trudno bedziemy musieli odzalowac oby naprawa nie byla droga bo samochod wart jest ok2000zl bo to juz zlom 😁


POPIERAM!! w Wawie s pojebani ludzie!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehe Aga Ewka w nocy bedzie szalec nagralam dla Was Pawelka ale to jutro ja tez powoli uciekam bo zachwile syn ze szkoly przyjdzie bede sie uczyc 😜trzymajcie sie cieplo do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
taki tylko ze rozowy 😮
http://allegro.pl/fisher-price-m4774-nocnik-royal-potty-3w1-grajacy-i1503124066.html

no i chyba mu kupie zwykly i zobaczymy... 🙂
chociaz ostatnimi czasy to jak mu zciagne pieluche to juz na mnie nie sika 😜


fajny ten nocniczek 🙂
a moze nie chce bo jest rozowy i sie zbuntował 😁 😁 😁(zart)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Asia a jakiś sąsiad czy ktoś?


my tu nikogo nie znamy ze somsiadow wiem ze to moze dziwne ale w warszawie mieszkaj chamscy ludzie wiec wole nie ryzykowac trudno bedziemy musieli odzalowac oby naprawa nie byla droga bo samochod wart jest ok2000zl bo to juz zlom 😁


POPIERAM!! w Wawie s pojebani ludzie!!!! 😁


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,

witam wszystkie szczęśliwe mamusie 🙂
ja jeszcze czekam na swoje maleństwo ale postanowiłam zapytać doświadczone mamy o pewna intymna sprawę sorry że tak bezpośrednio ale ciekawość mnie strasznie męczy.
Konkretnie chodzi mi o łóżkowe sprawy po porodzie tzn. jak długo czekałyście i jak było ??
Czy zauważyłyscie jakąś różnice (luźniej ,ciaśniej,lepiej ,gorzej...).
Prosze o odp.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
taki tylko ze rozowy 😮
http://allegro.pl/fisher-price-m4774-nocnik-royal-potty-3w1-grajacy-i1503124066.html

no i chyba mu kupie zwykly i zobaczymy... 🙂
chociaz ostatnimi czasy to jak mu zciagne pieluche to juz na mnie nie sika 😜


fajny ten nocniczek 🙂
a moze nie chce bo jest rozowy i sie zbuntował 😁 😁 😁(zart)


calkiem mozliwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
TZN ASIUUUUUUUUUUU BEZ OBRAZY NIE O WAS CHODIZ>>> TYLKO O MOJA RODZINKE NP I O KUZYNKI TOWAZYSTWO


dobra dobra juz sie nie tłumacz 😁 😁 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
TZN ASIUUUUUUUUUUU BEZ OBRAZY NIE O WAS CHODIZ>>> TYLKO O MOJA RODZINKE NP I O KUZYNKI TOWAZYSTWO


dobra dobra juz sie nie tłumacz 😁 😁 😁 😘


Asiu serio...
A wiesz ostatnio siedzialam z kumplem co pracuje w wiezieniu...
i cos bylo skad najdalej sa wiezniowie i mowie ze z Warszawy wiem ze ktos jest..
a on tak jak by wiedzial o kogo chodzi.. i sie pyta a kto a na ile..

wiadomo powiedziec mi nic nie mogl ale po minie wiedzialam ze kojarzy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasidelko88 witam warszawianke 🙂
ja jestem po naturalnym porodzie i powiem tyle ze jest o duzo lepiej bynajmnie dla mnie mmoze przez to ze bylam nacinana i zszyla mi ciasno ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
bobas napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
TZN ASIUUUUUUUUUUU BEZ OBRAZY NIE O WAS CHODIZ>>> TYLKO O MOJA RODZINKE NP I O KUZYNKI TOWAZYSTWO


dobra dobra juz sie nie tłumacz 😁 😁 😁 😘


Asiu serio...
A wiesz ostatnio siedzialam z kumplem co pracuje w wiezieniu...
i cos bylo skad najdalej sa wiezniowie i mowie ze z Warszawy wiem ze ktos jest..
a on tak jak by wiedzial o kogo chodzi.. i sie pyta a kto a na ile..

wiadomo powiedziec mi nic nie mogl ale po minie wiedzialam ze kojarzy 😜


ale akorat ten moj znajomy to nie jest z wawy tylko kalisza
bo ja z tamtad pochodze a wawie od 2 lat mieszkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Kasiu jestem po 3 porodach u mnie nic sie nie zmienilo jaka bylam taka jestem zeszyli zroslo sie i jest dobrze.A co do sexu to po porodzie naturalnym trzeba odczekac 6 tyg czyli pológ isc do lekarza zeby spr.czy wszystko dobrze sie zagoilo i potem mozna tylko trzeba uwazac jak narazie sie nie chce dzidzi bo mowia ze jak karmisz masz naturalna antykoncepcje nie wierz w to .Zycze spokojnej ciazy i szybkiego rozwiazania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
kasidelko88 witam warszawianke 🙂
ja jestem po naturalnym porodzie i powiem tyle ze jest o duzo lepiej bynajmnie dla mnie mmoze przez to ze bylam nacinana i zszyla mi ciasno ☺️


hmm...
czyli to od zszycia zależy przecież zszywa sie tylko ujście do pochwy a tam głębiej że tak powiem samo się zassysa 😁 ??
przepraszam że pytam o takie intymne rzeczy ale mam pewne obawy że po porodzie nie bedzie już tak jak dawniej tyle sie naczytałam że jest luźniej i że ogólnie mniejsza satysfakcja 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
buuterfly napisał(a):
Ja po cc kasiu więc chyba nie pomogę 😜


ja to samo... 😁


🤔szkoda
a cc bo taka był wasz wybór czy decyzja lekarza ??
i ogólnie jak sie czułyście PO ??


JAK BEDZIESZ MIALA DO WYBORU CC A NORMALNIE... TO RODZ NORMALNIE!
CC MASAKRA!
JA BARDZO ZLE WSPOINAM... ZRESZTA MOZESZ POCZYTAC NA MOJ POROD 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasidelko88 napisał(a):
bobas napisał(a):
kasidelko88 witam warszawianke 🙂
ja jestem po naturalnym porodzie i powiem tyle ze jest o duzo lepiej bynajmnie dla mnie mmoze przez to ze bylam nacinana i zszyla mi ciasno ☺️


hmm...
czyli to od zszycia zależy przecież zszywa sie tylko ujście do pochwy a tam głębiej że tak powiem samo się zassysa 😁 ??
przepraszam że pytam o takie intymne rzeczy ale mam pewne obawy że po porodzie nie bedzie już tak jak dawniej tyle sie naczytałam że jest luźniej i że ogólnie mniejsza satysfakcja 🤨


ja peklamtez w srodu i mnie zszywali ale nie mozna tego uzaleznac od zszycia bo mozesz urodzic bez naciecia w szkole roszenia uczyli nas zeby cwiczyc miesnie kegla(nie wiem czy to tak sie pisze) i ze to pomaga zeby miesnie nie byly takie luznie
a jesli mozna wiedziec to w ktorym szpitalu chcesz rodzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasidelko88 napisał(a):
bobas a zapytam skoro też z wa-wy jesteś w którym szpitalu rodziłaś ???


to samo pytanie ci przed chwila zadalam 😁
ja rodzilam w sw.Zofii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...