Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
hahaha Kasia jak Marcel jednego dnia beblolil to wymsknelo mu sie 😜 ehheh ale wiadomo ze nie wiedzial co to 😜
smiesznie to zabrzmialo z tego jego gadania 😜


alek ma teraz czas pt"tylko mama", nie mogę nigdzie wyjść bo plącze dopóki nie wrócę 😮
najpierw mnie to śmieszyło, ale teraz jest już nie do wytrzymania 😜
i ciągle "mamamamamamamama"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
hahaha Kasia jak Marcel jednego dnia beblolil to wymsknelo mu sie 😜 ehheh ale wiadomo ze nie wiedzial co to 😜
smiesznie to zabrzmialo z tego jego gadania 😜


alek ma teraz czas pt"tylko mama", nie mogę nigdzie wyjść bo plącze dopóki nie wrócę 😮
najpierw mnie to śmieszyło, ale teraz jest już nie do wytrzymania 😜
i ciągle "mamamamamamamama"


adas identycznie caly czas mamamamamamama wlewam sobie ze rozumie co mowi i tak ladnie mnie wola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, moja nic takiego nie mówi, tylko piszczy i krzyczy aaaaa, albo bardziej śpiewa, bo jak jej mówie 'jak Ewa śpiewa?" to ona zaczyna aaaaaaaaaaaaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
mój raz powtórzył po mnie "ała" i raz odpowiedział mi "hej".
poza tym gada jakieś pierdoły, które tylko on rozumie 😜

Agaa btw. jak bioderka Ewy? Już wszystko ok?


slodkie te nasze bobaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Agaa napisał(a):
nie. nie ok, ale nie chce o tym mówić.

a Alek nie martw się, nie raz Cie jeszcze zaskoczy jak szybko potrafi coś zrobić 🙂


taaaa, np. "mamo! To mój nowy chłopak!" 😜


😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Agaa napisał(a):
ehe widziałam Twoje rozważania na temat jego seksualności na FB... 🙂


zaakceptuję każdą ewentualność 😉


dosc szybko zaczelas sie nad tym zastanawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...