Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczynki :*

co sie dzieje?? gdzie są wszystkie?? 😞
buziaki KOCHANE MOJE 😘 😘 😘 😘
wszystkie musimy mieć twarde dupska 😜
u mnie okresu jak nie było tak nie ma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka u mnie okres jest po ciąży ,,nienormalny,, tzn nie jest regularny, ani nic. A ból taki, że w nocy nie spałam 😮 I gdyby nie to, że zwyczajnie nie sypiam z facetem bo go nie ma myślała bym, że na milion procent jestem w ciąży. Mam mdłości, okropne humorki....Dzisiaj np mam takie nerwy, że masakra! I to czemu? Bo okna mam tu takie, że nie da, zwyczajnie nie da się ich umyć!!!! Smugi jak cholera....A pierdole to. Sprzątać muszę dalej. Do tego Franek też dziś zły. Chociaż pogoda się ładna zapowiada.
Iwwwa ja tu nie chce mówić kto ma twardą dupę jak dwa miechy na kiblu nic nie robi 😁
Domi 😞 Co z tym waszym szkrabem? Tak już będzie ciągle?
Aniu ☺️Życzę wam wielu kolejnych lat razem. Żebyście zawsze wspólnie dążyli do celu i go osiągali. Żeby Karol był dla Ciebie wyrozumiałym, troskliwym mężem. Żeby zrozumiał jakie przykrości Ci sprawia i wyciągnął z tego wnioski. Żebyście dostali ten kredyt i w końcu żyli jak prawdziwa rodzinka we własnym gniazdku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
domi ja tez mam ten nebulizator, malej szybko po tym przeszlo zapalenie. ale ona juz tydz temu skonczyla leki a dalej inhalacje z 1 leku bierze . dzis ostatni raz 2 razy na dobe a od jutra 1 raz tylko przez 2 tyg jeszcze bo dr mowil ze tym malutkim dzieciaczkom do 1 roku tak gdzies to te choroby (nie wiem czy tylko o zapalenia mu chodzilo) sie odnawiaja czesto i dlatego my leczylismy ja tydzien a jeszcze 3 tyg po chorobie ma brac te inhalacje zeby nie bylo nawrotu choroby. moze kacper wlasnie ma taki nawrot.. ale zobaczysz po tych inhalacjach szybko przejdzie. ola sie juz po 2 dniach czula lepiej a po 4 dr mowil ze juz duza poprawa jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

najpierw...
Aniu 🙂 wszystkiego najlepszego! niech Cie ten Twój maż kocha, wspiera i szanuje na każdym kroku! bądźcie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi! niech każdy dzień daje Wam radość z Waszego skarbka małego 🙂 całusy kochana 😘 😘 dla Karola taki mini mini buziak hehe 😁 i niech wpada częściej na śląsk 🙂 🙂 🙂

zdecydowanie najtwardszą dupę ma Iwwwa 🤪

ej Elcia ja też mam takie okna dwa co ich nie da się umyć 😮 ale wiesz może przez co? bo ktoś je kiedyś umył czymś tłustym....tzn jakimś rewelacyjmnym płynem co miał pomóc a zaszkodził 🤔

widziałyście reklamę tej farby z Loreala w musie? 🙂 wczoraj ją zakupiłam i zobaczymy, może dzisiaj zrobie 🙂

piękna pogoda u nas także...zabieram się za sprzątanie 🤪
i zostawiam do puszczenia na cały full i porobienia głupotków hehe od razu lepiej
http://www.youtube.com/watch?v=llyiQ4I-mcQ

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się w głowie pierdoli 😜 Ech ........................
Hehehehehe Aga ale nuta zajebista 😁
Włoski farbniesz hmmmm.....A na jaki kolorek? Podobasz mi się wiesz? To, że ostatnio tak inwestujesz w siebie 😉 Extra laska. Aż miło się czyta, że robisz to czy kupiłaś SOBIE tamto 😘 Oby tak dalej!
Iwwwa ja skończyłam i pierdziele nie robię nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeee czytaj ze zrozumieniem Anka. Byłam taka młoda...Tzn, że jest to nutka z dawnych czasów. Co nie oznacza, że teraz mi się podoba. Wklejone tu w ramach wspomnień. Nie z zamiarem robienia ankiety komu się podoba a komu nie 🙂 Poza tym to bez sensu. Bo jeden słucha disco polo, a inny muzyki klasycznej. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wspomnienia uuu sie rozmarzyłam ale wiecie co, ja to teraz jestem spokojna jak flaki z olejem w porownaniu z tym jak mialam 17 lat 🥴 ale glupia bylam gowniara 😜 lepiej nie wspominac. nie raz sie to moglo zle skonczyc 😜
jestem styrana jak bury osioł. jeszcze ole wszedzie ze soba nosze to na gore to na dol i tak ja rozbieram ubieram ,zalezy co robie. a ona grzeczna no ale ile mozna siedziec i patrzec jak ja sprzatam i w koncu marudzi. teraz ja dalam we wozku tesciowej ona sobie spaceruje a ja dalej zapierd** caly dom sprzatam, teraz ide na dol wieszac firanki i odkurzac. chyba dzis to ja bede pic wieczorem (jak nie padne na twarz od razu :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela ta piosenka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ja mam dzisaij taki humor ze mi się podoba 😜 jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😁 😁 😁 😁 😁 😁
tylko te... 'nie ma białego', to nie chodzi o małego kochanego futrzastego white terriera od moich sasiadów prawda? 🙂 🙂 🙂

a co do tego że w siebie inwestuje....hmm oj, to racja racja troszkę się zmieniło ☺️

mieliśmy małego grilla, była moja mama, teściowie, szwagierka, szwagier...hmm właściwie to wszyscy byli 🙂 luźno i miło, cały dzień z dzidziolem na dworze 🙂

no i wieczorna nuta http://www.youtube.com/watch?v=CziKirC7MB4 hahaha Boże ten tekst 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...