Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
Iwona to czarownica, uprawia czarną magię, nie gadajcie z nią i Wy 😜


Czarwonice nie mają takich pieknych i cudownych dzieci 😁
a Kubuś cała Iwwwa 😁
śliczne zdjęcia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela to jest wyjątek! zresztą ona sobie takiego cudownego synka też wyczarowała 🙂 no bo skąd on takie niebieskie oczy? 🙂 🙂 🙂
ja Wam mówie, z nią trzeba uważać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Ela to jest wyjątek! zresztą ona sobie takiego cudownego synka też wyczarowała 🙂 no bo skąd on takie niebieskie oczy? 🙂 🙂 🙂
ja Wam mówie, z nią trzeba uważać 😮


AAA no tak
faktycznie
trszeba uwazac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale spławiłam go na drzewo 🙂ten też jest ohydny. Tylko Krystian jest idealny 😜 Lubię facetów z siłowni. Ale to takich jak laski z solarium. Tych,którzy wiedzą kiedy przestać. A ten już przegiął. Bleee
A propo Krystiana-obraził się na mnie 🤨
Oooooooooooooooooo kurwa 😮 😮 😮 😮 😲 😲 😲 😲 😲 😲
http://badoo.com/0204857233/?r=2NdM1&p=10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
zem sem.. co Wy gadacie? Iwa czarownica??? ona na czarodziejke dzwoneczka mi wyglada a nie na czarownice 😁
:**
Ela uuhh koles rpzerosniety zdeczka:P A link mi sie tez nie otwqiera:P A co tam bylo?? I co z tym obrazalskim?? 🙂

Marcel zasypia z Karolem ja trochre ogarne i jestem: 😉
Licze ze nie ebde pisala ze soba?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh ful wypas Was.. ☺️

A ja chcialam powiedziec tylko ze Marcel dzis zrobil do mnie kilka krokow pod trzymaniem Karola.... 🙃 ☺️


se ponadrabialam a Was nadal nie ma...?? 🤢 kurdeee 🤢 ☺️
Dziekowac za zyczonka ☺️
Ogolnie.... muza nie ma co cyka gra biala jazda boom boom boom u cygana 😁 ehehehe
sie kiedys bawilo ☺️ 🤪 🤪 🤪 😎
Ela i jak tesciowa?
Aga wapno wez sobie wypij albo sudokremem sie posmaruj moze pomoze cos.
A najtwardsza dupe to ma Baterflajuska 😘
Elcia.. NIKI normalnie jest wypapana mama!! jak podrosnie to beda Ci mowic ale masz sliczna siostrzyczke 😁:*

nie ma Was to ide bo padam.. dzikus mi dal dzis wycisk i jestem zmieszana tym jego chodem 😮 ☺️
ehhh...

:* jutro zagladne:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj dlugi dzien 🙂
Aga nie jestem czarownica i sama sie o tym przekonalas.
Wreszcie ktos mowi ze Kuba do mnie podobny. Bo tak zawsze ze do mojego i mojego. Chociaz nie ukrywam ze wolalabym zeby byl tatusiek to przystojniaczek bedzie. Dobrze ze ma oczka po tacie to bedzie swiecil nimi laskom hehe

Ela a Nika to od poczatku cala Ty! Nie wyprzesz sie kochana.
yyy skleroza, ale co tam, u was juz 24 i pewnie spita smacznie a ja dalej w pracy 😞
ale ide i ja spac bo o 6 znow do roboty. Moze jeszcze ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ co by sie lepiej spalo? hmmm...

Elka i nie kloc sie ze swoim, tlumacz, tlumacz 😉
Do juterka, albo dzisiejka hehe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heya 🙂 🙂

nie nadrobię Was bo siedzę w pracy i nie za bardzo mam jak :/
Ale trochę poczytałam 😜

Aniu ja dopiero 1 okres po porodzie miałam, także wiem, wiem że to może sie po prostu normuje wszystko, i pewnie trochę musi to zająć
aleeeeeee myśmy się trochę nie pilnowali, to znaczy trochę... wcale ☺️ no nic czekamy dalej :P

A Iguśka mówi TATA 🤪 Dawid wniebiwzięty 🤪 😁 😁
mówi, TATA, dzidzi, YDZIO - to jej zabawka tak nam się dziecko rozgadało w weekend 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczynki 🙂 jeju ale dużo do nadrobienia ufff ale to pózniej mały teraz zasnął mi na siedząco heh,u nas jeden pokoik dla dzieci się kończy trzeba tylko pomalować,a potem drugi ,Paweł lubi siedzieć w łóżeczku turystycznym pózniej Wam pokażę.
  • Qrka powiem ci ,że ja też jeszcze okresu nie miałam od porodu dopiero od dwóch miesięcy mam lekkie plamienia ale nazwać się to nie da okresem szczerze myślałam że znowu ciąża i leciałam po test(jedna krecha) bo i mdłości mam czasami i kreci mi się w głowie no ale widocznie to coś innego.
  • Ela z humorami to mam to samo chodzę nabuzowana jak bomba ,nie wiem może dlatego,że @ nie ma i hormonu dalej buzują muszę się zapisać do gina.
  • Jak tam dzieciaczki zdrowe???
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    kasiu to moze akurat.. czekamy z niecerpliwoscia. a co robisz w pracy teraz? jak to sie w koncu skoczylo?znalezli ci cos innego, czy stare stanowisko?
    u mnie dupa na calego, janusz chyba jakas depresje ma 😞 i jeszcze wszyscy w kolo tego nie pojmuja jaka on ma teraz sytuacje i pretensje o pierdoluy maja ze cos tam zapomnial, ciotka sie czepia ze prosila zeby cos jej pomogl a on nie przyszedl, moja tesciowa tez cos, najlepiej jakbysmy sie z tad wyniesli za 7 gór i lasow! dobrze ze ola choiciaz zdrowa bo poza tym zadnych pozytywow u nas nie ma. w dodatku dalej mi tylek dzis krwawil, nie wiem co to ten hemorioid znow czy jaki huj! niby nic nie boli itd no a krew byla. wqurw 😠 😠 😠 😠
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...