Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Iwuś 😘 Ty wiesz za co 🙂dowod zalatwony.Laski byłam na Czechach kuplam dwiesz koszulki mojemu M dziecia adidasy dwie pary wkladki do bucikow kubeczek do M na kawusie i rameczke na zdjecie moje i zaplacilam 80zł 🙂to jest interes hehe kurcze musze isc sprzatac pokoj po szlifowaniu gipsaru 😞nie lubie tego no nic znikam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 😘 nie mam dzisiaj czasu kompletnie, więc tylko szybko nadrabiam i wracam do zmywania, sprzątania, ogarniania się i szczepienia, bo to dzisiaj!
noc fatalna!! ale jak znam powód tych płaczów to jest jakoś lepiej...biedna się TAK STRASZNIE męczy 😞

Aniu87 ja Twojej teściowej nie chce...zła kobieta, nie nie,nie chce... 😮

Ela dokładnie!! Pawełek to Mowgli ( napisze tak jak się wymawia, bo też nie wiem 😁 ) 🙂 🙂 jest taki urodny że napatrzeć się nie można!! włosy cudo!!!

Iwwwa ciary mi przeszły 😞 dobrzy ludzie zawsze odchodzą pierwsi... a bandytów, złoczyńców, gwalcicieli Pan Bóg jakoś u siebie nie chce! w sumie to mu się nie dziwie...ech....mi nikt nigdy nie umarł z bliskich, nie wiem jak to jest...NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAK BY MIAŁO KOGOŚ Z NICH NIE BYĆ tak po prostu! no nie, to nie możliwe i koniec.
a za samochód trzymam kciuki!! niech biorą złoma 🙂

aaach i tyle. lece
do potem 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga trzymam kciuki za szczepienie. Daj znac jak tam potem bylo.
A kupilas masc na zabki? Ja w sumie nic nie daje i nie smaruje bo nie jest zle. Jedna noc przez godzine tylko ale wtedy nurofen w zloto bym ubrala.

Ja chyba zaraz pojade do siostry, tam gdzie moja mam jest. Bo potem Kuba tez bedzie marudny. Ale zastrzeglam siostrze zeby m,nie nie przetrzymywala dlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga ja wiedzialam ze nikt jej nie zechce, ja sie z nia musze meczyc. zaluje jednej rzeczy, ze przed slubem nie postawilam sprawy na ostrzu noża i nie powiedzialam ze absolutnie nie bede mieszkac u tesciow, nie wiem jak by ise to potoczylo dalej, pewnie nie bylanbym z J i nie miala takies cudownej Olenki. J tez wolalby gdzies indziej ale ma moralne poczucie obowiazku zostac z rodzicami, blee, z 1 str rozumiem z drugiej nie akceptuje. no to tyle
iwuś pamietam jak to przezywalas w ciazy to odejscie twojej tesciowej, i nie mysl tak ze moze by jeszcze zyla, bo moze wlasnie nie, a tak to przynajmniej wiedziala ze bedziecie miec dzidzia i teraz go widzi tam z góry i sie nim opiekuje 🙂 lepiej życ krotko a dobrze niz dlugo i byc dla kogos utrapieniem i grac komus na nerwach tylko. mi tez nikt nie umarl ale widzialam jak J przezyl smierc swojej babci ktora go wychowywala bardziej niz matka...
aga trzymam kciuki za szczepienie
perelka no pokazuj te pokoje bo ciekawa jestem jak wyszlo :P
eluska zazdroszcze ci jak cholera, twoja nika to widze zdyscyplinowana jak nie wiem, umiesz sobie z dzieckiem poradzic. ja za miekka jestem chyba na wychowywanie :P dziecko kolysze, jak tylko zalplacze gonie jak glupia i skutki juz sa, focha nieraz zarzuci jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu póki teścowa jest samodzielna to uwierz mi, nie jest jeszcze tak źle.... 🤔

po szczepieniu no hmm....szczepienia nie było. trafiłam do innej lekarki! cudowna babka! już będę do niej chodzić 🙂 całą Ew zbadała, łącznie z węzłami chłonnymi! na nóżki jej patrzyła, pytała co już umie! strasznie zaintersowana. ale...Ew ma jakąś bardzo dziwną wysypkę i ma jej coraz więcej 😞 przed wyjściem zobaczyłam, rano nie miała...brzuszek i plecki!
musimy znowu zrobić badanie moczu ( choleraaaaa 😜 ), leków dała za 90zł...( no...ten sam dentinox zasrany - oby pomógł! - kosztował ponad 20, a to taka tubeczka malutka! ), mam jakiś syrop, sprey do gardła ( bo ma czerwone podobno 🤔 ) no i maść, czopki, mleko...echhh
no nic....idziemy na podwórko trochę się w słoneczku wygrzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm Aga dziwne, ciekawe na co ta wysypka. I tak nagle sie pojawila?
Dobrze ze chociaz lekarka fajna. To wazne.
My zaraz sie zbieramy i jedziemy do centrum. Mam nadzieje ze mama nie wymeczy Kuby.
Samochod wystawiony. O 18 zaczyna sie aukcja. I jak pech to pech, okazalo sie ze nie mamy motu, czyli przegladu od STYCZNIA! hehe niezle, dobrze ze policja nas nie zlapala bo tu za to okropne mandaty. A przegladu nikt mi nie zrobi bo samochod do dupy. I kolo sie zamyka. Mam nadzieje ze ktos kupi bez przegladu. Ech jak nie urok to sraczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nagle...w przeciągu pół godziny może 🤔

hmm niewiem, albo ja zgłupiałam, albo mi się na oczy rzuciło, albo co? ale jak teraz patrze do paszczki Ewy to tam śladu po zębie!! a był przecież!! przy samej powierzchni... 🤔 no to o co kaman?? potrzebuje chyba więcej snu 🙃

a z tym przeglądem to nieźleeee!!! oby to nie był pretekst do tego żeby go ktoś nie kupił...
a gdzie go wystawiłaś? co to za aukcja? jak allegro czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie mieć go w domu 😞 Ale 4-5 maja już jedzie z powrotem 😞 Zaraz przychodzi do nas rodzinka. Z pizzą, tortem urodzinowym i będzie piwko 🙂 I wiecie co? Na dworze jest taki upał, że mam spalona twarz i nos jak Rudolf 😮 I jeśli tak jest teraz to ja wolę nie myśleć co będzie w lipcu czy sierpniu 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było faaaaaajnie!!!!
Mówie Wam!!!
cudownie!!!
uwielbiam moją córkę!!!!
Aniu czy ja taka twarda jestem to nie wiem, ale ja sobie za cel obrałam, że moje dziecko będzie porządnie wychowane i już od teraz zaczynam np. mówiąc nunu.
a moja dzidzia nie płacze...
chyba, że boli albo gorączka a tak to wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elu oczywiście klik zrobione. A widzisz? Mówiłam, że huźdu huźdu to gut pomysł. 🙂 My też pospacerowaliśmy dość długo. Aż mnie nogi bolą od tych posranych baletek. Wszystkie kamienie w nich czuję pod stopami 😠 Franek wykąpany z półtora godzinnym poślizgiem. Rodzinka posiedziała dłużej i tak wyszło. A teraz walczy ze snem skarbuś mój najdroższy ☺️ A Krystian napieprza w kiblu przez telefon zamiast się kąpać...Mi już się oczy kleją i spać chce 🤢 Się zaczęło życie z chłopem i kolejka do kibla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale byla zaciekawiona wszystkim
pojechałyśmy daleko od domu, pozniej odwiedzilysmy moja mame w pracy
ale byla zadowolona.
hehe no widzisz Elus, ja tez takie miałam i to była masakra.
każdy kamyczek...
mnie tez okropnie nogi bolą.
no ale maluśna już śpi ładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ela piosenka dpobra 🙂 sluchalam sobie przedtem :P eluska moja ola juz zaczyna wymuszac strasznie na mnie rozne rzeczy i takim wykiem jak syrena alarmowa, a tak to tez jest grzeczna i siedzi ladnie sie bawi sama, ale kurde sie nauczyla ze jak cos chce to sie tak drzeee i jakos to musze zmienic, ale jak tu jej cos nie dac czy nie wziac jak to jest takie darcie przerazliwe, moze ja kiedys nagram jak nie zapomne ale jak ona sie tak drze to ja o niczym nie mysle wtedy.
dzis sie z ola kąpalysmy razem w wannie, ona 1szy raz w duzej wodzie 😁 ale kurcze troche mi nie wygodie bylo heh. wlasnie zasnela.. a ja moge sie relaksowac...
aga moja tez niby kiedys zeba miala hehe i juz od dawna nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...