Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Agaa napisał(a):
no ale też nie masz polsatu!
to gdzie patrzysz?

bo ja próbowałam tą iple zainstalować,a le oni tam wymagają jakichś aktualizacji microsoftu, a ja się tego boje :>


mówiłam o przepisie na życie!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agaa napisał(a):
aaaaa 😁
no boski! i baterflaja też go lubi 🙂 ale mnie jakoś nie ciągnie do gotowania po nim hehe za to zjadłabym jakiś pyszny obiad... 🙂


ja bym zjadła jej te naleśniki, albo coś innego ^^
łaaaał....
mniaaaaaaam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
w ciązy jesteśmy że nam zeszło na jedzenie???? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

nawet mi nie mów, bo ja ostatnio zjadłam śledzie a później kanapke z dżemem 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Anka no nie mów 😮 😮 😮 😮 Zamordowałaś teściową, a teraz przysypujesz piachem?????? 😁 😁 😁
A Ciebie chciałam spytać czy są już jakieś zmiany w egzaminach na prawko 🤨 Bo ciągle trąbią w tv i ciekawa jestem. A Twój Janusz przecież na bieżąco jest. Muszę do jesieni zrobić to posrane prawko, ale mi się w ogóle nie chce. Ani uczyć, ani jeździć nic.


marzenia 😜 😜 😜 ale z pod takiej ilosci piachu juz by nie wylazła 🤪 🤪 tacie pomagalismy z januszem, mialam prace pisac ale do lopat 🤪 poszlam i machalam caly dzien, padlam jak zloto wczoraj, ale usta usta ogladalam 1 okiem i przeciez ona nie umarla tylko ja do szpitala zabrali, wy macie jakies info z wyprzedzeniem czy jak? nastepny odcinek ogladalyscie?

co do prawka to nie mam janusza pod reka ale z mojej wiedzy wynika ze narazie zmienily sie tylko testy, przynajmniej tu, nei wiem czy to wszystko dziala tak samo w calej pl. w egzaminie zmian nie ma narazie po staremu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska glowa do gory, u mnie tez nie zawsze kolorowo, np. prosze tego mojego barana zeby pojechal ze mna do sklepu oli kupic fotelik to mi kaze samej z dzieckiem 70km jechac i zalatwiac samej wszystko i chociaz umie sie ladnie dzieckiem zajac to jak widzi ze ja sobie radze to juz idzei sobie cos tam robic co MUSI bo np mu matka kazala czy cos 😠 😠 bpo przeciez ja sobie dam rade. no pewnie ze dam! ale nie o to chodzi...
A Ty jeszcze bedziesz miala fajnego faceta kiedys, a narazie tez masz rodzinke bo masz Nikole a to lepsze niz najlepszy facet!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pospolitus jest grzeczny bardzo...co mnie mega denerwuje, bo nie wiem czego chce że taka zmiana frontu!!

Ewa oczywiście fyfnoście razy się obudziła w nocy 😞 o 4 dałam jej mleko i spała do 8...także nie wiem...

a powiedzcie mi, czemu u dzieci też trzeba mocz z rana zebrać? nie można w trakcie dnia??? rozumiem że u dorosłego z rana bo nie siusia w nocy, więc całą noc te siuśki w pęcherzu siedzą, ale u dzidziola?? chyba zbiorę jej w dzień...wsadze to do lodówki i oddam następnego dnia? 🙂
idziemy dzisiaj na szczepienie, to zapytam...mam nadzieje że tym razem nas zaszczepią!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Agus nie mam pojecia dlaczego z rana u dzidziolka
hmmm.
Moja tez sie budzila fafnaście razy
a dodatkowo jak sie polozylam o 23 to zasnełam o 1
nie moge spac ostatnio wogole
a jestem taka wymeczona po całym dniu,m że łooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela to pewnie dla tego nie potrafisz spać, że jsteś za bardzo zmęczona 😞 też tak mam...

Ewa jest dziwna...przysypia mi przy herbatce, [przysypia przy mleczku a jak odkładam do łóżeczka to zaczyna się ryk 😞 nie wiem co jej jest....ale powoli mam dość tego ryku! siedzi w łóżeczku i ryczy.... 😞 może te ząbki? posmarowałam żelem to powinno być lepiej, a tu nadal ryk....NIC od rana nie zrobiłam znowu! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprzatalam ogarnelam troche i padam jest taka duchota na dworze
tydzien po za domem a kurzu jak by mnie z miesiac nie bylo
nie dam rady was nadrobic 😞
wiec powiedzcie co tam sie dzialo i dzieje u was?
U mnie swieta minely super moze nie wypoczelam ale spotkalam sie ze znajomymi bawilismy sie jak za starych czasow 🙂
bylam w koncu u fryzjera podcielam wloski zrobilam grzyweczke na bok i pofarbowalam wloski 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu no w sumie to nic się nie działo, widzisz...taki ruch był przez całe święta...śmiem powiedzieć że w święta było lepiej niż teraz...

pamiętacie jak Wam mówiłam że mam szanse dostać alimenty zaległe za 10 lat?? otóż...już ich kuźwa nie dostane gdyż ojciec mój pi*&_)^*&(^%*&&^%%(&**%&(&(**(&)(*&(%*&$#$ny kupił sobie zasranego używanego mercedesa!!! teraz qrwa na stare lata!!!
i normalnie wiecie co? ja już sobie liste zrobiłam co sobie kupię, że buty Reeboki wymarzone, że spodnie, bluzki, staniki, wszystko w liczbie mnogiej! ze fotelik małej, piaskownice, huśtawkę! ogólnie że pojadę na takie zakupy na których jeszcze nie byłam!!!takie wypas gdzie nie muszę się o nic martwić...i co qrwa? mercedes...niech go szlak trafi święty!!! co za palant...

po szczepieniu ok, mała zniosła dzielnie, ostatnie na wzw, nawet nie bekła 🙂 teraz zostawiłam ją spiącą ( nareszcie!! ) w wózku na podwórku, a sama zabieram się za obiad....

aha i na wakacje do zakopca chciałam pojechać...aaaaaaaaaaaaa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale jak to, ja nie rozumiem, jak ma zaplacic to co z tego ze kupil merca? chyba jak mus to mus no nie? czy on tak z dobrej woli chcial zaplacic i mu sie odwidzialo?

mnie zdenerwowano dzis 🙃 przepisalam ole d oinnego lekarza a w starej przychodni zamowili mi szczepionke z dostawa do pateki i kaza mi ja kupic teraz. w nowej juz maja te szczepionki. niby sie zgodzili ze moge przywiesc swoja ale w lodowce ! a ja nie mam! i to jest jakies 10 km jeszcze dalej wiec zrobie razem 40km na glupie szczepienie i bede jak palant jezdzic z ta szczepionka tam i z powrotem. a pytalam w nowej czy mam zglaszac/ wybierac papiery czy cos w starej przychodni to nieee bo oni zalatwiaja wszystko, a teraz jedni na drugich zwalaja odpowiedzialnosc i mam sobie sama zalatwiac! noż kurde. w nowej mi gada ze ewentualnie moge tam zaszczepic jeszcze, tam gadaja ze nie moga, a papiery maja ale mi dac tez nie moga, i ooo, czekam narazie i musze lodowke skombinować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się zaoferował z dobrej woli, bo powoli nie daje rady się poruszać ( no to kurwa po co mu ten merc????? ) i moja mama że ok, będzie mu pomagać, robić zakupy np. ale w zamian za kasę zaległą ( zasądzoną!! ) dla mnie....aaaa szkoda po prostu gadać!!

a ja taką lodówkę mam Aniu, co by w niej można było przewieźć....szkoda ze nie mieszkasz bliżej 😞
a czemu zminiałaś przychodnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze rodzice moi maja musze zapytac, jak nie to niech sie ugryza w tej aptece, to nie moja wina ze baba nie zadzwonila wczesniej do mnie! zdenerwowali mnie i tyle!
zmienilam przychodnie bo tam mialam taka stara doktorke co juz na emeryture powinna isc ale znajoma rodzicow itd i ja u niej jestem i ble ble beee rodzice mi kazali tam zostac bo sie obrazie itd, ale w dupie mam ona niby pediatra ale takich pacjentow nie ma malych bo jest tam jeszcze jedna dr co sie lepiej zna i kazdy do niej dizecko zapisuje jak cos. a tamta stara mi juz 2 razy dala skierowanie do szpitala bo wedlug niej to najlepsze wyjscie jest, no bop wiecie sama nie wie co dac a ze male dziecko to tam sobie poradza bo wiecej lekarzy, a ona sie nie przyzna ze nie wie, z 1 strony to dobrze ze nie daje czegos co nie jest pewna, ale dla mnie to nie jest najlepsze rozwiazanie, ani dla oli! nienawidze szpitali! przepisalam sie do takiego faceta, troche dziwny ale moze byc, przynajmniej do domu przyjezdza o kazdej porze jak cos (70zl no ale trucdno, czasem trzeba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela a Ty byś mogła powiedzieć o co chodzi,a nie że my tu się martwimy...mam do Ciebie zadzwonić? 😁 😘

Ania a to dobrze że zmieniłaś.mi się moja zmiana lekarki bardzo podoba! dzisiaj znowu ją dokładnie badała...ale jakoś chop pediatra to mi się dziwnie kojarzy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no powiedz ci aga ze dziwnie sie czulam ostatnio rozgadujac sie do niego na temat oli kupki 😜 facet 😜t 😜o facet, no ale spoko jest przy 😜najmniej nie panikuje byle o co, szybko ole wyleczyl z te 😜o zapalenia oskrzeli a to najwazniejsze, i bez szpitala sie obylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...