Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Martus ja mam wózek dwa w jednym wiec wiesz no ale do tego jakby tylko na miasto poleciec mam spacerowke taka laske tylko nie ma daszku i sie nie rozklada zeby dziecko uspic wiec to tylko na szybki wypad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka no wlasnie wiekszosc dziewczyn ma te 2 albo 3 w 1 ja tez taki mialam ale mlody wyrosl z gondoli fotelika to po co mi to w sumie? wiec sprzedalam wszystkie 3 czesci bo i tak fotelik juz musi miec wiekszy 🙂 i myslalm ze moze ktoras miaal podobnie i tez kupowala spacerowke
mi wlasnie zalezy na takiej juz "dlugoterminowej" coby w zimie dala rade zanim moj lobuz bedzie sie sam przemieszczal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od rana mam dobry humor sialala... 🙂

Dzis moja siostra ma termin porodu. Narazie cisza, ale mowi ze musi dzis juz teraz zaczac zeby wieczorem wypuscili ja do domu bo z rana chce slub Williama ogladac. Jutro u nas z tego powodu wolne wszedzie hehe, a jak ja sie hajtalam to pracowali i takiej akcji nie bylo hgehe. No ale my z moim jutro pracujemy 😞

Co do wozka to ja mam 3 w 1 wiec zmieniac nie bede, tylko fotelik a ta spacerowka od niego posluzy dlugo dlugo bo jest pojemny bardzo i dla straszego tez bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki!

Gratulacje ząbka dla Kubusia:** u nas cisza w tej kwestii....aaa i foch się skończył także znowu czuję do iwwwy miętę 😁 hehe

Morti ja też mam dwa w jednym, ale słyszałam że z coneco są dobre i leciutkie!

u nas dzisiaj piękny dzień...przy kaszce porannej usłyszałam słowo MA MA MA MA 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
to nic że tata było pierwsze...ale to mama...ach, miód na moje uszy!!!!!!
nocka spokojna bez pobudek, także jestem wyspana!
jedziemy zaraz na zakupy, pierwszy raz z wózkiem do marketu...ciekawe 🙂

miłego dnia:**

aha, Perełka jestem w szsoku...nie wiedziałam że są APHONY, znam iPody, albo iPhony... 🙂 także dzięki Tobie wiem coś nowego 😁 bardzo fajny jest!!

baterflaja a Ty obiecujesz że nam się na kam pokażesz? 😁 tudej? 🙂

cmok 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! nie nadrabiam wszystkiego bo nie ma kiedy, ale wiecie co, musze zaczac grac w totka, to jedyna szansa na wolnosc, jakbym wygrala to bysmy sobie swoj dom zbudowali... janusz juz tez ma dosc mieszkania ze swoimi rodzicami, nie bede wchodzic w szczegoly ale jego matka jest naprawde pojebana! serio, teraz to juz tak na 100%, a kurde w lipcu dopiero 60 lat bedzie miala... nie wiem jak to dalej bedzie ale narazie u nas nie za wesolo, moj chodzi bez sil, zalamany taki nawet nie mam go jak pocieszyc bo nie ma jak. dobrze ze chociaz olenka zdrowa, cudenko moje. dgybysmy jej nie mieli to teraz manele pakujemy i sru za granice na jakis czas zarobic i potem sie budowac, ale z mala to odpada, J samego tez nie puszcze bo bym tu zwariowala z nimi, poza tym on nie ma gdzie jechac sam bo jezyka nie zna itd 😞 zmykam, mam dzis duzo roboty, buziaczki kochane dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze na sekunde Aga daj znac jak bylo 🙂 moj od malego jest przyzwyczajony do wozkowych zakupow 😜teraz to siega na polki jak tylko sie da,AAA zapomnialam sie pochwalic moj maluch dzis przespal5 godzin w ciagu na samym cycusiu 🙂 no to dalej mykam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam ze spacerku i jestem padnieta tak duchota i upal ze szoki 😮
co do wozka to tez mam 3 w 1 i jestem zadowolona ze spacerowki ja jestem teraz na etapie szukania fotelika do samochodu bo z tego powoli wyrasta dobrze ze jest sezon letni bo w kurtce by sie nie zmiescil.
musze go pochwalic bo jak wracalismy do wawy to jechalismy 5 godzin i maly byl bardzo dzielny nie plakal tylko sie smial i byl zadowolony 🙂
no aga oficjalnie zostalas rozpoznana przez corcie jako mama gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tak myslalam ze wszystkie macie 3 w 1 no coz ja szukam dalej 🙂
Bobas co do fotelika to ja wlasnie wczoraj zamowilam na allegro ten:
http://allegro.pl/ramatti-venus-comfort-exclusive-9-18kg-w-wa-wklada-i1577616205.html
wiec jak sie pare razy Alek w nim przejedzie to moge ci dac znac jak sie sprawuje w sklepie wygladal spoko i maly sie w nim fajnie czul wiec zobaczymy
pozdrowionka dziewczynki i milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jacie 🤪 mam coraz lepszy humor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ale nie zapeszam.
Ide na spacer, musze sie przewietrzyc i kupic jakis prezencik dla malej Zoski co ma sie urodzic. A ta dalej nie wychodzi i chyba zamiaru dzis nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oszalalasssssssssss.....
Nienawidze sie sluchac na jakich kolwiek nagraniach... wrrr 😠 mam wrazenie ze inny glos mam calkiem 🤢 😜



ehhh....
ten sobie poszedl wreszcie....
achhh jeszcze prawie tydz z nim i osiwiejeeeeee 🥴
wiecznie u rodzicow by siedzial.... wczoraj to myslalm ze wyjde z siebie juz 😮jak bym swojego domu nie miala 🤨
nawet nie mam jak nadrabiac ani nic bo ten siedzi na kompie albo za moimi plecami 🤔

a ten maly koczkodanek .. i po czworakach lazi powoli.. a jak jest na rekach to wie ze sobie moze dojsc sam do czegos to staje i trzeba z nim isc....achhh 😁 🙃 🙃najlepsze ze on wczoraj sam sie puscil fotela i chcial isc.. no ale sie nie utrzylam i gleba na dupe:P
swirek



Iww gratulacje zebolka 🙃 🙃 🙃 🙃
Aga i jak zakupy??tzn Ewka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajnie że wszystkie pytacie jak zakupy 🙂 no szału nie było, na początku było fajine, weszłyśmy do H&Mu!! matkoooo jak ja tam dawno nie byłam! milion rzeczy na około, pewnie dziwnie wyglądałam jak dzikus co się rozgląda dookoła 🤪 kupiłam sobie.....gumki do włosów wooow 😁 😁 😁
potem do Reserved! i tam to już kompletne szaleństwo, bo podobało mi się wszystkoooooo!!!!!! uwielbiam ten sklep, dla mnie ciuchy najlepsze gatunkowo!

oo mama przyjechała...potem dokończe 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie nalazilam ufff 🙂
Elka Ty jestes czarownica nie ja. Ale cicho, chetny to malo powiedziane, zxaraz sie chyba bic beda hehe. Cicho nie zapeszam.

Anulka glos to masz pod tytulem"bierz mnie, gryz mnie" a Marcelek bajka normalnie. Moj juz powoli zalapuje jak sie kroczki stawia. Ale jeszcze, jeszcze.

Aga ales sie obkupila wow 🤪

Ide popracowac.
A moja siostra dalej nic. Kurde mam chyba za nia stresa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykapany tata daje mu jesc i mam nadzieje ze zasnie bo tak mi dal popalic dzisiaj ze uszy mi pekaja marze o odrobinie ciszy na dodatek mnie gardlo boli 25 stopni na dworze a mnie cos bierze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem!
ja też uważam że Ania ma fajny głos 😁 a Marcelek boski 😁
też nakręciłam wygibasy Ewy...może potem wgram to pokażę mojego dzikusa...którego odłożyłam do łóżeczka, a ona ani śni spać!!! 😠

nie skończyłam Iwa 😁 no więc reserved najlepszy gatunkowo więc kupiłam dwie bluzeczki, takie zwykłe t-shirt, ale miałam chęć na wszystko 🙂 w carefourze przeceny starszne...grzechotki za 1,99 z canpola!! bajeczki też 1,99! wiec i to i to Ewie się dostało 🙂

a teraz o mojej matce. przyjechała, taka na współ zapowiedziana - ok....przyszedł Mich na obiad, a mama w tym czasie podała Ewie ze szklanki soczku! no i moje dziecko się zakrztusiło! a ta stoi!!! a Ewa się krztusi!! na cholere jej daje???? i jeszcze nie wie co zrobić!!!! 😠 😠 na dzień dzisiejszy nie zostawiam Ewy z moją mama jak na te wesele pójdziemy...no way:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...