Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz zrobilam synkowi zupke sama 😜
ugotowalam krolika z warzywami a nastepnie zmiksowalam wszystko i tu akcja maly tak sie boi miksera ze szok ryczal jak oszalaly 😮
no i zjadl troche ale mniej niz jak mu daje ze sloika moze dlatego ze nie moglam doprowadzic do gladkiej konsystencji niby zmielone wszystko ale nie tak jak w sloiczku ake nie poddaje sie jutro znowu mu dam 🙂

aga no to nie ciekawie masz w domu jak sie bracia poklucili 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa jak jeszcze mieszkałam w Norwegii Krystian pokłócił się ze swoim bratem. Ale tak totalnie 😲 Oboje trzasnęli drzwiami i ryczeli. W tamtym momencie wina była po stronie mojego szwagra. Tylko, że on potrafił przyznać się , że przesadził. Poszło o mnie. Na szczęście mieli na tyle oleju we łbach, że nie zapomnieli, ze są braćmi. Ciężko mi coś doradzić bo nie wiem po czyjej stronie jest wina. Ale może wjedź na ambicję im że są braćmi. Sama nie wiem....Albo lepiej przeczekaj.....Nie znam sytuacji więc nie wiem do końca 🤢 Ale kocham was wszystkie 😘 😘 😘 😘 Wrócę tu kiedyś z piwkiem i wyspowiadam się od A do Z. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu nie poddawaj się. dodaj troche soli albo oliwy 😉
Agus ehh to naprawde kiepsko ale mam nadzieje, że szybko sie pogodzą.
A u mnie?
7 h na praktykach.
Mała u Sebastiana
Zrobilam molezance tipsy na całych łapach a ta ani a ani b i nie zaplacila mi nic
No super ja wiem , że sie ucze dopiero ale bez jaj : /
a zwłaszcza, że pytała sie ile zapłaciłam za te rzeczy :/
i dosc mnie wkurzala bo ciagle mi mówiła jak mam robic a huu.. sie zna!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ślubu ja ogladalam na praktykach
skormna ta sukienka
ja myslalam, ze wyskoczy w niewiadomo czym ^^
a śmieać mi sie chciało z tej obrączki hahahaha
jak jej wciskał 😁
a ten dupek nie będzie nosił...
ale za to buziak to paranoja 😁
powinien byc jakis namiętny pocałunek a nie buziak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc sytuacja u nas jeszcze bardziej nieciekawa. teściowa była i ta pi...ta uważa...ach dobra od początku ale po łepkach.
Mich ma firme, trzy lata już, od jakiegoś czasu ma wysoki zus ( 900zł miesięcznie ) czynszu płaci 400 za garaż, do tego telefon 50 prąd około 50 i zaczyna miesiąc jak łatwo zliczyć na minus 1400zł ( tak około of kors ). pracuje ze swoim bratem ( w tym roku ledwo skończył studia.... ) płacił mu wg mnie bardzo dobrze, a ten rozpierdala pieniądze niewiadomo na co? ( albo wiadomo - na jaranie,knajpy itd ), nie ma nic!! ani auta, ani mieszkania, a ma 25 lat!! i przez te trzy lata nauczył się...malować pędzlem i sprzątać po robocie. no dobra, jeszcze przyciąć blache! 90% roboty robi Mich...a ten dupek sobie wymyślił że chce się dzielić na połowę!!!! dzisaij mieli jechać wieszać taką ogromną reklamę! i co?? szwagier przyszedł wczoraj wieczorem i mówi że albo daje mu Mich 200zł albo on nigdzie nie jedzie ( byli umówieni na 350zł za całą robotę a ten chce jeszcze 200.... ). no i ???? Mich nie dał, robota strzeliła, tzreba było odmawiać zwyżkę, prezesów poinformować, auto odmówić...
tyle. więcej pisać nie będę.
aaa jeszcze tylko tyle że mody powiedział że zakłada swoją firmę!! konkurencje dla Michała ( a moja T na to, no niech założy, skoro tyle roboty jest....nosz kurwa! ).
najlepsze co zrobiłam...w czasie jak ona była zadzwoniłam do mojej mamy i ona telefonicznie słuchała całej rozmowy...jest tak wściekła że myślałam że wyskoczy przez ten telefon i przypierdoli mojej teściowej! 🙂 tak zresztą powiedziała....
ogólnie nie wesoło, ale ... chodzi o kasę. i kropka.
jeśli któraś to doczytała to podziwiam....ja się wygadałam,ale nastrój mamy kiepski w domu...

Elu myśmy z dziewczynami oglądały razem na czacie ten ślub 😁 bosko było hehe 🙂 z obrączki też się śmiałam!
aaa i Anka! ona rzeczywiście posłuszeństwa mu nie przysięgała!!!! tak jak Diana! 🙂
i co jeszcze?
aha Eluśka, z tymi tipsami to fest...materiał przecież kosztuje!!! co ona nie wie??

baterflaju, liczę na tą spowiedz...bardzo liczę!!! :*****
chyba tyle :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie masakra.. porpstu mialam ochote mu wierdolic porzadnego klapsa co by weidzial czemu ryczy 🤢 🤢 🤢 😞 😞 😞 😞
Non stop mialczenie ryk... himery straszne 😠 😠
co wsadzic cos do geby to ryk...
co mu sie nie udalo ryk....
co mu cos spadlo ryk...
jesc nie
pic nie
siedziec nie
stac nie
spac nie
bawic sie nie
😠 😠
wyginal sie normalnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞
Az sie na koncu poryczalam ☺️

wykapalam go dalam mleko i spi.. ja siedze w kuchni bo kurna ..ach

dupa wery day 😞


Aga lepiej sie nie mieszaj miedzy nich, Karol z bratem non stop o cos wojna...
A teraz jak pracuja ze soba to niby sa styki i nie gadaja ale kumpli podgaduja o siebie na wzajem bo nie ustapi ani jeden ani 2....
popsztykaja sie wywala z siebie zal i bedzie oki... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzikulec
ehh szkoda słow
na brata Micha
naprawde, przesada.
Podtrzymuj go jakoś na duchu, musi byc silny.
Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej sie poukładalo
A ja do niej napisałam, że chce 2 dychy
Pól dnia myslalam jak to napisac ale wkoncu napisalam ze za maetrialy
no i napisala ze ja bd to mi zaplaci...
aaa kupe nerwow dzisiaj przez nia stracilam
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
No ale okej jutro zakupy i chyba w niedziele jedziemy :*
dobrej nocy 😉
aaa i Anus...
oby mu szybko przeszło :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dość 😞 Mich ma takiego doła że nie wstaje w łóżka 😞 😞 😞
to jest cholera jego firma!! to on na nią zapracował, on się wszystkiego nauczył!! on dał na nią pieniądze ze ślubu i z mojego mieszkania! a teraz co? ma to komuś oddać na połowę? 😠 co to ma do cholery być za rodzina?? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga zobacchodzi zobzysz przejdzie mu i bedize lepiej, a z rodzinka to wlasnie sie tak wychodzi ładnie 😠 a brat 😠niech sobie zaklada firme jak chce ,niech sie mich nad nim nie lituje. on sam zobaczy co to znaczy byc za wszystko odpowiedzialnym, szybko mu sie znudzi, bo widzi ze u was dziala to sprawnie jakos to sie napalil, a jak on taki jak piszesz to nie bardzo ja to widze. ja doskolnale wiem co to jest swoja działalnosc, moj tez przeciez ma i wpakowal w to kasy i tez ze slubu itd, i od czerwca tez bedzie mial ten wyzszy zus, a oprucz tego 300plaz i u nas jeszcze ksiegowa 100 bo niestety ja nie ogarniam tak jak ty, takze widzisz ile jest na minus na poczatek miesiaca, a pozniej nie jest lepiej bo nie ma ludzi, wiec bedzie zwijal interes, a kasy poszlo ze hej! pewnie pol chalupy bysmy mieli. co do michalowego dola to tez rozumiem obserwuje taka niemoc u mojego od dluzszego czasu, boje sie zeby w jakas glebsze depresje nie wpadl bo widze jak mu sie nie chce wstawac, gadac z nikim, najchetniej to idzie gdizes na pole i siedzi sam. ale mam nadzieje ze bedzie kiedys lepiej, u was tez bedzie, Ty mu tylko nagadaj zeby sie nie litował i jak tamten tak ostro sprawe tawia to mich tez sie niech postawi, ja wiem ze moj j by pewnie oddal te pol firmy dla swietego spokoju! ale zawsze jak sie tak ustapi to nic dobrego z tego nie wyniknie w przyszlosci. rodzina rodzina ale jakis umiar byc musi moim zdaniem. ja mialam ostatnio szanse sie przekonac jak brat cioteczny janusza potraktowal, (w zwiazku z tym wypadkiem co sie ciagnie jeszcze) a niby taka bliska rodzina. tylko rodzina to sie mowi jak ktos cos chce ale jak ty to juz kurde jakos te relacje sie rozplywaja. wnerw na to wszystko mam. michala pociesz bo mi go szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela 😞 😞 😞 myślałam że już lepiej będzie 😞 ja Ci nie chce truc ale inne giny też są dobre i spokojnie możesz im swojego szczura łysego pokazać 🙂 :*

Ania widzę że idealnie znasz sytuację!! Każdy sobie myśli wow mają własną firmę! Kupę kasy mają! Przelewa im się! Ehe...póki był niski zus to było spoko a teraz? Masakra! On nawet czasem tysiąca nie ma!! To czym ten mody chce się dzielić?!
Ach 😞 M.jakoś się trzyma ale ma dola jest taki przygnębiony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i jeszcze na to wszystko prądu nie ma od godziny!
A usypianie Ewy to tragedia 😞 ryk oczy małe! Wygląda jak pijana ale spać nie będzie!
ANulka i robi dokładnie tak jak Marcel 😞 wygina śmiało ciało.... 🙂 nie no wiem to nie jest śmieszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdole taki interes.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak on sie nie ogarnie do srody ide do lekarza niech muz robi jakeis czary mary bo sie ujebac kwa nie daaaa 😞 😞 😞 😠 😠 😠 😠
od 23 do przed 2 w nocy................ ryk wygina sie zasypia i od nowa.... i na nogi wstaje i wogle kurwa cyrk na kolkach.. nawet te czopki nei dawaja nic 😮
tak wylam ze nie wiem 😞 😞
wygladam jak po operacji plastycznej oczu 😠 😠 takie mam spuchniete 😠
jeszcze z K sie poklucilam.... 😠 😞 😞
wku mnie bo on tu wszytskich ma na miejscu, i mielismy jechac 1 dzien do mojej mamy a 2 dzien do mojej babci i kuzynki... to nagle nie ma zadnego auta on nie ebdzie jezdzil tam i spowrotem tyle km..... 😠 a 1 jeden dzien obskoczyc wszytskich po godzine to nie ma sensu... 😮 ☺️ 🤨
i wojna..... wku mniee to na maksaa..... on by u rodzicow swoich non topa siedzial a ja co 😞

Jade za tydzien raczej na caly tydzien do mojego miasta i w d mam.


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☺️ ☺️ ☺️ 😞 😞 😞 😞 😞 😞



PRZEPRASZAM ZA PRZEKLENSTWA ALE POPROSTU JUZ NIE WYRABIAM....
JESTEM WYKONCZONA NIEWYSPANA OPUCHNIETA I MAM KU.....DOSC!!!!!!!!!!!






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu 😞 najgorzej to się nie wyspać...potem wszystko denerwuje 😞
nie wiem co jest naszym dzieciom, że nie wiedzą jak zasypiać...moja aż takiej fazy nie ma, ale też nie ptorafie tego zrozumieć! bo chce jej pomóc zasnąć, dotykam po brzuszku, po policzkach, a ta krzyczy 😞
co to zęby?? jeśli tak, to poproszę żeby za jednym zamachem wyrosły wszystkie, bo to jakaś masakra!!
a co do K to masakra 😞 zamiast pomóc to jeszcze utrudnia...echhhh

a ja czuję w powietrzu wojne...Mich śpi i przyszedł szwagier, wściekły - czyli gadał z moją teściową...ach weekend majowy!!

znacie? "....i wreszcie przyjdzie maaaajjjj, zrobi się gorącooo" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to u mnie kasy brak, z Luny sypie się tak sierść , że dwa razy dziennie odkurzam i co? Zjebał się odkurzacz 😠 😠 😠 😠 Anka nie przepraszaj! Tego Twojego mamin synka chłopa to bym w dupę kopnęła i pojechała sama 😠 Agaa a na szwagra to nie będę nic pisała bo nasze gadanie nic nie zmieni. Z księżyca spadł i to na durny łeb chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie chce zeby bylo cieplo bo nie mam co na dupe ubrac! wszsytko male i brakuje z 10cm na brzucholu do zapiecia a nogi wygladaja jak balerony! jak zdarze to zrobie porzadek w szafie ale to mnie tak zawsze dobija! nie mam centralnie w czym chodzic a nie chce kupowac rzeczy w rozmiarze 46 😞 😞 schudlam 2 kg i hiuj z tego jak juz waze tyle co przedtem, aaaaa, jeszcze poce sie jak mysz i zaplesniala mi szafka ooo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejku widze ze humory niebardzo dzisiaj 😞
Ja za to mam swietny bo wlasnie sprzdalam auto 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
i jestem cala szczesliwa 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Wiec pijemy, dzis ze smutku czy szczescia, nie ma bata, pijemy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...