Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Mortishia24 napisał(a):
hej laseczki 🙂
Bobas mialam ci napisac jak sie sprawuje moj nowy fotelik a wiec jest spoko ma super mocna konstrukcje moj syn mimo ze duzy jak na swoj wiek ma w nim sporo miejsca no i patrzac po jezdzie potrafi w nim zasnac na siedzaco wiec chyba jest dla niego wygodny ja goraco polecam kupowalam go na allegro za 279 zl juz przesylka i nawet dostalam zapach do samochodu gratis 😁
pozdrawiam i milego dnia zycze 🙂


aaa jaki masz?? 😁
Sorki że sie wtrące ale też jestem na etapie poszukiwania.
No więc tak:
JEDZIEMYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
ahh jak sie ciesze
ale będe tesknic za Wami :*:*:*
wracam w pt a Nika w niedziele
udanego weekendu kochne :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eluska mam ramatti venus comfort a stad zamawialam
http://allegro.pl/ramatti-venus-comfort-exclusive-9-18kg-w-wa-wklada-i1577616205.html
coprawda kolorystyka b. uboga ale ja wzielam ten granatowy marine cos tam i jest spoko ma taka plastikowa fajan podstawe dzieki czemu fotelik ani drgnie przy hamowaniu no i dziecko jest (w porownianiu z tym pierwszym od zero do iles tam) o wiele wyzej wiec moze sobie zagladac co sie dzieje za oknem 🙂
powodzenia w szukaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry kochane:0
ja dzis lotom zalatwiam.. jak nie papiery do kredytu to wrocilam sobie a szwagra jeszcze do okulisty musze zarejestrowac..potem znowu cos.... ehhh

🙂
Elus wracaj szybko 🙂
Agulec gadaj!!!:*
Elus pickne fotki 🤪 🤪 🤪
A fotelik fajny....my dopiero kolo roczku jak maly dostanie pieniazki kupimy nowy....

TVN....
Baterflajuska... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już się robią pompuszki moje mniam 😜
Pogadałam z mamą....Pierwsza wyszła z inicjatywą. Przeraża mnie ta kobieta. Zna mnie jak nikt inny. Lepiej niż własną kieszeń,nic się nie da przed nią ukryć. Ale wniosek taki-lepiej mi ☺️
Ja mam inny fotelik i też jestem baaardzo zadowolona.
Jeeeeeeeeeny jak ja się obżarłammmmmmmmmm 🤪 🤪 🤪 🤪 Pycha i wyrąbisty przepis 😜 I ucho lewe mnie boli 🤢 not najs 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Nocka oki, wieczorem Kub sie zdrzemnal i jak wstal to juz nie plakal, chociaz marudny byl strasznie, wiec nawet nie dawalam mu nic przeciwbolowego. Juz ta druga jedynka widoczna chociaz nie czuje jej pod palcem. Jeszcze tycke brakuje do przebicia. Ale nie daje sobie nic wlozyc do bizu 😞

Aga no plozna zarzucila jej cala reke do srodka i masowala hehe 🤪 bol podobno niesamowity, chodzic potem nie mogla. Masowala tez glowke dziecka ale nie mogla dobrze siegnac bo mowi ze 2 cm brakuje zeby zeszla calkiem w kanal. We wtrek jak n ie urodzi to ma isc i dadza jej tabletki na wywolanie. Wiec zobaczymy.
Ja jak zwykle nie mam czasu wiec pozniej fotki obejrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek
ja tak na szybko mortishia dzieki za opinie ja nadal szukam wiec twoje info sie przyda 🙂
zaraz bede ogladac foteczki franka
gratulacje za nastepne zabki dla kacperka 😘
elu milego wypoczynku i spokojnej podrozy 🙂
juz zapomnialam co mialam napisac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela nie martw sie.. Karol ryczy na dom nie dopoznania 😮 🙃 🙃
A ostatnio nawet na Kuchenne rewolucje 🙃 😮

mam taki ubaw z tego.... 🤪

ale wiem ze tam w Usta Usta byla tragiedia to zrozumiale 🙂
Siora po maturze.. kurna mieli to co na probnych tzn ksiazke 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helooo a ja dostałam okres
to chyba dobrze chyba, bo postanowiłam (JA bo Dawid chce już mieć 2 😜 ) że poczekam aż młoda stanie na nogi w 100% samodzielnie!

jak tam u Was po długim weekendzie??
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mich ma dola! Znowu pije 😞 BARDZO mi się to nie podoba 😞 nie chce ze mną rozmawiać 😞
Ach w ogóle mam dość całej sytuacji 😞

Do tego jeszcze próbuje się odchudzac od trzech dni i mam spadek poziomu cukru 🙂 i mnie ssie i marny mam humor!
Dupa day po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga!! co mu sie dzieje?? 😲 na głowę upadł??!! coby się nie działo to na pewno nie jest wyjście z żadnej sytuacji 😞 😞

a Tys sobie chyba mózg byś odchudziła z głupich pomyślunków 😜 z czego ty się będziesz odchudzać CO!! 😠

jestes?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział mi właśnie tyle przykrych słów że w życiu tyle nie usłyszałam 😞
Co za dupek!
Że nie umiem gotować. Że cały dzień się bawie. Że siedzę na mecie. Że nie sprzątam 😞
Czuje się najgorsza na świecie a przecież tak się staram.
Będe znowu żałować tego posta ale pierdole nie mam komu się wyżalic 😞
Weźcie mnie stąd 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agus...
nie wiem co pisac nawet, ale on pewnie tak nie mysli, teraz zly i bezsilny to tak gada, nie mysl o tym, a on bedzie tego załował że tak mowił, zobaczysz
a tak w ogole to on NIE MA POJECIA jaka to ogromna praca zajmowac sie domem i dzieckiem, a jak mu nie pasuje jak gotujesz to ja bym na twoim miejscu kazala mu sobie samemu gotowac, jesli on lepiej potrafi, i sprzatac tez moze jak ma obiekcje. nie daj sie, badz silna baba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia myslalam o tobie ostatnio 😁 co tak rzadko tu bywasz ? a dzidziol hmmm moze poczekacie znow na nas 😁 😁 eee nie wy pewnie pierwsi bedziecie 😜 bo my chocbysmy chcieli to z powodow finansowych musimy poczekac az sie sytuacja ustabilizuje, tzn bedzie chociaz 1 z nas mialo stałą pracę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga pakuj siebie i Ewkę i przyjeżdżaj do mnie na wakacje już dzisiaj 🙂 A on niech się wykaże jak świetnie umie prać, sprzątać, gotować itp. Skoro taka jesteś zła dla niego to niech sobie poszuka ,,lepszą,,. Niech zobaczy jakie paskudne potrafią być baby. Ale mnie zdenerwował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie żałuj, że to napisałaś. Z kim masz gadać o tym jak nie z nami 🤢 Ja też o moich smutkach nie mam z kim gadać. Z rodziną nie wolno bo wiecie jak to jest. I tak nie rozumieją, albo udają, że nie słyszeli, albo rozkładają ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...