Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hej
aga ale bym walnela tego micha twojego cos mu nie wychodzi i wyzywa sie na tobie no normalne kret..... rece opadaja 🥴
tez plakalam jak ogladalam ostatni odcinek usta usta i przy domu nie do poznania to rycze jak oszalala 😜 po ciazy mi to zostalo 😮
kasiu a co tam u ciebie po za okresem 🙂 jak sobie radzisz w pracy?
ELA, AGA a ja mam lepszy pomysl obie sie spakujcie i przyjedzcie do mnie 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Z wielką chęcią 😞
Zagram mu ciszą zobaczymy kto dłużej wytrzyma.
Pamiętacie jak Wam pisałam o tym panienskim we Wrocławiu? Dzisiaj dostałam opis,przebiegu tego dnia! Apartament piętrowy.!! Centrum wrocławia!! Potem do klubu gdzieś obok! NIe mam jak sprawdzić jak tam jest...ale nie wiem nie wiem.....pewnie napiszecie że mam jechać! Ale to tak daleko 😞 poza tym M.idzie z facetami...łamie się bardzo bo jadą świetne dziewczyny. Ale 😞 przecież jej nic nie będzie. Będzie w dobrych rękach 😞 ech a co jak dostanę tam dola że jej przy mnie nie ma? Albo! Coś mi się stanie?? A może jechać i oderwać się? Ale czy się oderwe? Wy dobrze wiecie co ja czuje...co byscie zrobiły tak szczerze? To nie jest tak blisko żeby w każdej chwili wrócić do domu 😞 a może właśnie tego mi trzeba 😞 nie chce w razie w psuć tam dziewczynom humor...

15min pisania i mam nadzieję że się wyśle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u nas nocka do ppppppppppppp.............isanki 😠 😠
wzielam go do wyra.. i mi sie usnelo, a ten z brzegu lozka spi 😮 dobrze ze sie odsknelam a nie wywalilam go na ziemie 😮 ☺️ 😜


Aga wez go wogle nie sluchaj...
faceci tak maja ze jak chorzy albo jak maja dola to caly swiat winny a oni umeiraja 😠
Jeblo go na glowe i nie ma prawa tak gadac! trzeba bylo mu dosrac tez czyms i juz.
A jak taki madry ejst to neich sam sie wezmie do etatu KURY DOMOWEJ.

I przestancie sie juz pakowac bo jak tak bedziecie jezdzic wszedzie to do mnie kto przyjedzie??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa 😞 😞 co za matoł ten Twój Mich!! 😠 niech się zamieni!! Ty możesz pracować a on niech w domu siedzi, niech zobaczy jak to jest jak nie ma czasu na nic przy takim małym dziecku
aż mnie ruszyło normalnie 😠 😠 ale bym mu przez łeb dała

a u mnie bez zmian, w pracy średnio sobie radzę właśnie na tym nowym stanowisku :/
Iga tylko ostatnio jakaś taka wściekła bo jej górne jedynki idą i nawet mnie gryzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu pewnie ze mozesz wszystkie przyjezdzajcie 🙂
aga ja ci powiem tak : jak gdziesz mamy wyjsc z tomkiem (gdy jestesmy u rodzicow) to zostawiam adasia tylko z moja mama bo jej ufam i wtedy w miare spokojna go zostawiam oczywiscie dzwonie ze dwa razy co tam u niego czy spi jak zjadl itd. jeszcze nigdy go nie zostawilam na dluzej niz kilka godzin wiec ci nie powiem zebys rzucila wszystko i jechala sie rozerwac fajne by bylo jakbys sie oderwala od tego wszystkiego i zaszalala ale to ty musisz wiedzic czy zostawiajac ja bedzie o nia spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie tak jak laski mówią.....Sama musisz zadecydować. Wiem, że nie będzie łatwo bo takie decyzje są do dupy 🤢 Tak jak moje wahania co do wyjazdu do Norge. Nikt tego za nas nie zrobi a coś postanowić trzeba. A z kim by Ewa została? Z twoją mamą tak? To może zróbcie kilka takich mini prób. Daj ją mamie na godzine? albo dłużej i zobacz jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proba to dobry pomysl 🙂
a ja nadal chora i wyobrascie sobie ze od 3 dni mojemu adasiowi cos sie odmienilo jak tylko zaczynam smarkac to on placz jak kaszel tez placze i nie wiem o co mu chodzi siora byla tez miala katar i na nia nie reagowal wiec o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Kuba dzis wstal caly radosny i nawet teraz siedzi sobie sam i sie bawi i tylko patrzy na mnie czasem i sie smieje. Kochany grzeczny chlopczyk, niech juz tak zostanie 🙂

Aga jedz! Jedz i nie patrz. Zrob probe co bys spokojna byla i jedz, urwij sie chociaz na chwile jesli masz okazje i masz z kim zostawic.

Asia moj terz jak ja kaszle lub smarkam to on sie zanosi do placzu. Jak moj tata kaszlal to tak samo. Nie wiem czemu, cos mu ten dzwiek nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga biorac pod uwage wszystkie za i przeciw to ja bym pojechala. z 1 stronty to daleko no i ewcia.. ale: ona sobie poradzi bez ciebie zobaczysz, tylko zeby ja z kims odpowiedzialnym zostawic. A Ty musisz tez dac sobie rade bo agus ona kiedys ci i tak z gniazdka wyfrunie, jak m=to moj J ciagle mi powtarza ze dzieci nie sa nam dane tylko zadane i wychowujemy je dla swiata a nie dla siebie.
Po tym co ci M nagadal to musisz jechac, dobrze ci to zrobi i w ogole zobaczysz ze bedzie fajnie. znam to myslenie i gadanie takie ze a moze cos sie stanie a moze to a moze tamto a w zasadzie to mi sie nie chce dupy ruszac a po co, a dobrze mi w domu z dzieckiem, najlepiej przed telewizorem z lodami 😜 (opisuje tu siebie of kors) ale jak juz sie gdzies czlowiek ruszy to jest ok i sie nie żałuje. u mnie tylko sytuacja wyglada tak ze ja bym o ole byla spokojna calkowicie bo i J sobie doskonale z nia radzi i moge go spokojnie zostawic i wiem ze sie nia zajmnie, nakarmi umyje itd. i tak samo moja mama i moj tata tez , czy nawet (ciezko mi to powiedziec) tesciowa wrrr, dobrze sie zajmuje dzieckiem trzeba przyznac uwaza bardzo itd, takze wszyscy u mnie zdali egzamin na opieke nad dzieckiem - tylko nie tesc, z nim bym oli nie zostawila na dluzej niz 5min poki co. Jakbym nie miala kogos pewnego do dziecka to bym nie pojechala bo szkoda twoich nerwow i myslenia caly czas czy sie cos dzieje. ja jak na studia jade to dziecko spojojnie zostawiam i nawet nie mysle za bardzo czy wszystko ok bo takie mam zaufanie, ale na poczatku nie bylam pewna tesciowej i sie balam i dzwonilam do J, wiec tobie tez radze tak jak dziewczyny zebys zrobila próby, zostawiaj ole z tesciowa czy mama czy tam z kim ma zostac czesciej, na pol dnia, na caly dzien i zobaczysz, wtedy zdecydujesz uff ale sie rozpisalam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam netaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😁

tak dziewczyny i chyba tak zrobię...pojadę! a wcześniej wyjdę sobie gdzieś na pare godzin i zostawie mała z teściową ooo!!
wszystko przez ten opis wieczoru panieńskiego co został mi podesłany...ten apartament piętrowy! no ja pierdziuuuu 🙂 oglądałyście Kac Vegas? 😜 do tego ja uwielbiam imprezy z motywem!! a ta niewątpliwie taka jest, bo my na czarno, ona na biało! ach 🙂
i jakiś mam lepszy humor jak pomyślę o tym wyjeździe... 🙂

co do eM to nie gadamy. i może niech tak zostanie. może to jest sposób? ( Iwaa 🙂 )

do tego na N-ce włączyli wsyzstkie polsaty!!! także od dziś mogę oglądać znowu PM 😁

i jakiś mam dobry humor 🙂 ale tęskniłam diabelnie 😁
😘 😘 😘 😘

jak położę małą to nadrobie zaległości 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga trzymaj tak trzymaj!

A u nas niespodziewanka 🙂 Jupii mamy lozeczko dla niuniusia 🙂 🙂 🙂 siostra nam kupila. Ech zaraz sie za niego wezme tylko ktos mi musi wniezc, musze poczekac az moj bedzie mial przerwe .

A tak swoja droga to ona dalej nie rodzi. Juz mowi ze chyba nie jest w ciazy tylko jej sie przytylo hehe. Ale dzis z tego co mi opisywala to chyba jej czop wychodzi, tylko trudno powiedziec bo ona nie wie co to bo w pierwszej ciazy to nawet nie wiedziala ze cos takiego jest. Wiec czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak:
nadal utrzymuję przy tym że to nie są BUŁKI na parze, tylko KLUSKI!! Jakie znowu bułki? bułki to macie w piekarni 😜 idzcie na POLE może tam Wam te BUŁKI rosną 🤪 🤪

Iwwwa! nie ma za co, fajnie że w ogóle doszła. szybciej niż chyba do dziewczyn...a Marcin niech sobie zapamięta, to Cie poleje w przyszłym roku 🙂
aaa siostra to jakaś zakleszczona jak ja, nawet masaż ją nie ruszył?? mówiłaś że kiedy ma iść do szpitala??

buutefly! ja nie wiem co jest z tymi mamami, ale one zawsze wiedzą!!! moja identyko, tylko mi jakoś nie jest lepiej po rozmowie z nią...wole Wam mówić! 🙂 ale strasznie się ciesze że Tobie ulżyło i że jesteś znowu z nami taka jak wcześniej:***

musze sobie ściągnąć te dwa odcinki usta usta bo nie widziałam...wszyscy ryczą, a ja nie wiem prawie o co cho 😁

co do picia eM to się nie wypowiadam i tego co mówił wczoraj też już nie chce pamiętać. w każdym razie ja nie będę jak moja matka18 lat z alkoholikiem się użerać! przestaje mi się to podobać, jeśli tak będzie nadal wyglądać to na pewno mnie tu nie będzie... 😞
świetny sposób na problemy, nie ma co...a fest ma te problemy!!!! ludzie mają większe i jakoś trzeba sobie radzić, a nie pić! co zt ego że to jedno piwo?? jedno ale dzień w dzień... czasem mi się wierzyć nie chce jak on się zmienił 😞 potrafi być tak niesamowicie kochany, a za pare dni taka akcja. stałam wczoraj i patrzyłam na niego i tak jak bym obcego człowieka widziała 😞 do dupy!

przy Domu nie do poznania też ryczę tak...btw 😁

Anulka, dasz radę do tego Wrocławia dojechać? 😜 daleko masz? 🙂 🙂 striptiz ma być 🤪

Asiu ja tam nie wiem, może jest mu przykro że jesteś chora? 🙂 nie wiem...moja to się śmieje jak kaszle czy kicham! wręcz zanosi się od śmiechu 😮 🤨 🤔 😁

no i raz jeszcze dziękuję Wam za rady i te podtrzymywanie na duchu...bo gdyby nie Wy... 🙂
😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLUSKI!!!!!!!!!!!!
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://zpierwszegotloczenia.pl/galeria/posty/obrazek-53514.jpeg&imgrefurl=http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/pampuchy-czyli-kluski-na-parze/&usg=__FkNZjh8SrVE-L2Z77xLwpL0WETw=&h=310&w=383&sz=19&hl=pl&start=0&sig2=nSBEQziGAU0okDNZ5VCzYA&zoom=1&tbnid=OjMP2GCQ1fOBiM:&tbnh=128&tbnw=149&ei=aJLCTZjTDcSq-Ab6wb3VBQ&prev=/search%3Fq%3Dkluski%2Bna%2Bparze%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D586%26tbm%3Disch%26prmd%3Divns&itbs=1&iact=hc&vpx=989&vpy=256&dur=1676&hovh=202&hovw=250&tx=180&ty=102&page=1&ndsp=19&ved=1t:429,r:12,s:0
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://fanlidla.pl/files/g/1_henglein.jpg&imgrefurl=http://fanlidla.pl/marka/60,Henglein,kluski,na,parze&usg=__BvmVKgunkcN98_DvRIv-3Jk0fdI=&h=142&w=190&sz=7&hl=pl&start=37&sig2=FNFcXNEyls2FfzAPyVoRjQ&zoom=1&tbnid=B7oVMyN5EK4gXM:&tbnh=113&tbnw=152&ei=eJLCTZbjHIHz-gaOo5T6Aw&prev=/search%3Fq%3Dkluski%2Bna%2Bparze%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D586%26tbm%3Disch0%2C798&itbs=1&iact=hc&vpx=720&vpy=374&dur=1186&hovh=113&hovw=152&tx=62&ty=75&page=3&ndsp=18&ved=1t:429,r:9,s:37&biw=1280&bih=586

KLUUUUUUUUUSKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie się mówi pompuchy i też jest super hahahaha 😁 Ale były pyszne ☺️ Krystian aż się dusił. a teraz pojechał do Castoramy po pierdółki żebym miała neta w kuchni też 😉 A u mnie.....Ciągle myślę o tym jak psuje sobie życie mój brat, o tym, że krucho u nas z kasą, sprzedajemy auto, musiałam kupić jednak nowy odkurzacz. A same drogie były 🤢 Frankowi chyba ząb wyłazi na dole i krzykliwy, nerwowy i w ogóle niedobry jest 😞 I ucho mnie boli lewe 😞 masakra...akurat jak krystian jedzie 🤢
Buuuuułki!!!!!!!!!!!!
http://www.gwiazdywkuchni.pl/Przepis,bulki_na_parze.php
http://www.wielkiezarcie.com/recipe30123.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu czasem na życie innych nie mamy wpływu, bo oni od nas tej pomocy nie chcą... 😞 może sam zmądrzeje?;/
Elu niewiem jaki kupiliście odkurzacz, ale takie tańsze z zelmera też są boskie i nie drogie...

kiedy K jedzie?;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sobotę....Wiesz Aguś...To i tak był najtańszy. 169zł. Taki głośny jak cholera!!!!!!!!!Jak kończę odkurzać to mi piszczy w uszach 😲
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://electromarket.api.bdk-info.pl/img/electromarket/getProductAverage.php%3Fphoto_id%3D105183&imgrefurl=http://www.electromarket.pl/Odkurzacz_HOOVER_TFS_7182_39000432_Zielony-15961,412.html&usg=__PCavdb-zjKHroQKTCaVY_LFZL2c=&h=260&w=260&sz=16&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=tMgAik3WH7nnLM:&tbnh=109&tbnw=106&ei=X5XCTYLKJo7ItAa4wK2XAQ&prev=/search%3Fq%3Dhoover%2Bzielony%2Bodkurzacz%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D602%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=126&vpy=295&dur=765&hovh=199&hovw=199&tx=79&ty=127&page=1&ndsp=27&ved=1t:429,r:9,s:0


sorry sorry aga u mnie idzie sie na dwór 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiście najtańszy...my za naszego daliśmy chyba 350? nie pamiętam...

skoro masz bułki to idz na pole! ja mam kluski i pójda na dwór 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu on nie zwariował tylko jest normalnym dzieckiem, moja też miałczy 😁

ooo widzicie! Asia to je normalne rzeczy! a nie jakieś tam...bułki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...