Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

A witam witam sorki ze malo zerkam ale wiecie sprzatanie pakowanie a ja sama do tego 😞
  • Iwcia dzis moj przyjezdza a ztym moim malym bandziorem to ehhhh nie usiedzi i ma 6 zebow i ida jeszcze dwa w pon jedziemy nad morze a jeszcze musze pozalatwiac papierkowe rzeczy z alimentami bo potem jak wrocimy to ten jedzie i o dupa z zalatwianiem
  • Postaram sie zerkac 😉To jak co to trzymajcie sie laseczki 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    Iwcia no myślałam, że to oczywiste, że ja was to wszystkie w pakiecie 😁 A mnie mało bo już pisałam. Jak k pojedzie to nadrobię. No i mam z Franem tak samo, że jak siądę to on włazi mi na kolana i krzyczy.
    Więc nawet nie mam jak się skupić. Poza tym zaraz idę na jazdę. A potem to latanie, jeżdżenie itp. Dzisiaj mają sprzęty przyjechać. Nowa lodówka laski!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mam nadzieje ze sobie wybralas taka co ma duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzoo miejsca na jajka 😁
    🤪 🤪 🤪
    hyhyhy
    Kurde pociagiem 2 przesiadki... czyli odpada.. A do Gdanska 8 godzin 🤨 i tez przesiadki... ale nie bujta zaby przyjade jak nie po Ciebie zeby zabrac Was do Gdanska to posmierdziec troche, Iwona zrobi w swym napietym grafiku troche miejsca i sie skumamy na nalot 🙂 😁
    spoko loko 🙂damy rade 😉

    Iw... kocham czytac te Twoje nocne powiesci 🙂 rano wstaje wchodze przez tel. i smiechawa 😁 ehehhe
    wariatka 😉

    Maly spi, bo normalnie nie dal by mi tez popisac 🤔 dzis nie chcial byc gorszy od Franka i rozsypal na siebie w lozeczku budyn z paczki 😮 heh masakra 😜
    dzis mialam sobie nad bajorko isc to mi nie pozwolili bo \"zimno\" 30st prawie w cieniua el za zimno 🤢 i wezme basem na dzialke i sie tam uwalimy 😁
    wieczorkeim zagladne 😘 😘 😘
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hEY DZIEWCZYNKI ! ;***
    kuzynka już pojechała wiec luz.
    Byliśmy wczoraj w tym Krakowie bylo nawet fajnie pogoda była cudowna 🙂
    Mały daje w kość jest tak nieznośny jak nie robi tego czego chce że szok 🥴
    Mati w pracy jeszcze dziś, a jutro jak ma wolne to ja znów pracuje mijamy się ostatnio 😞
    widzimy się tylko w łóżku i to ostatnio bez sioperzenia 😞
    Ale mam teraz łądnie wysprzątane myśle co robić ruszyc z malym an działke do rodziców czy w domu posiedzieć hmmm nie wiem :P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ale mam dzisiaj lenia 😞
    Caly dzien pada ze spac sie chce.
    A zapomnialam wam napisac ze Kuba wczoraj obrabowal sklep hehe
    Bylam z nim w polskim sklepie i wzielam mu takiego kubusia malego soczek i stoje kolo polek i gadu gadu z babka a ten w tym czasie sobie wzial drugiego kubusia i polozyl kolo siebie w wozku. A ja i sprzedawczyni nie widzialysmy tego. zobaczylam dopiero w domu, ale juz nie lecialam spowrotem bo to kawal drogi. Mialam isc dzisiaj za niego zaplacic ale leje 😞 Jak jutro bedzie ladnie to pojde. tym bardziej ze tam maja kamery, pozniej powiedza ze dziecko tak wyszkolilam heheh
    Reszte popisze w nocy specjalnie dla anulki heheheh 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hyhy bylismy wkoncu na plazy 😁
    masakra jaki on grzeczny byl... spoczatku bal sie kulka zeby plywac do wody mi nie uciekal...
    a potem jak znajomy z dziecmi przyjechal to by sie za ta mala zesral... wlazil do wody rzucal sie chlapal plynol sam na gleboko w tym kulku 🙂

    Ej ale Wy sie nie smiejcie bo moj to samo robi 😮 az stracha mam czasem isc czy cos znowu nie gwiznie:P ehehe banda zlodziei 😁 🤪 🤪 🤪
    Iw kurna u Ciebie deszcz a u nas od jutra... i znowu caly tydzien nastepny PODOBNO.... wku mnie to.. co to do cholery za lato 😠
    tak tak wery prosze o dluga notke o samo dla siebie pisaniu 🙂

    A np jak zachowuja sie chlopaki jak widza dzieci inne.. chodzi mi raczej o mniejsze od nich 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Aniu super że się dzionek udał 🙂
    myśmy w sumie nic nie robili 😜
    byliśmy pod wieczór na zakupach w rosmanie
    mały nie miał już mleka, kaszki i soczków 🙂
    więć pokupowalam wszystko co trzeba :P
    Mati do godzinki będzie z pracy 😁
    zrobiłam mu dziś jego ulubiony obiad więć myśle że sie ucieszy ;D
    myśle juz jak te jego urodziny wykombinować 😁
    musze mu jechać jakiś preznet kupić
    może macie jakiś unikalny pomysł hmm ?? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No skonczylam wreszcie zdjecia dodawac, wiec znow spokoj na miesiac hehe
    Anulka co to jest sznupka? Kurde skad Ty te wyrazy bierzesz?
    Wiem ze jeszcze wczesnie jest ale dzis postanowilam isc spac przed polnoca, bo nie wyrabiam. Jeszcze jakby mlody chociaz do 7 pospal a tu dupa blada 😞
    Jutro z rana jade gdzies tam bo mnie wezwali bo tu trzeba miec numer tzw NIN a ja nie mam i musze na spotkanie jechac. I Kube musze zabrac ze soba, bo nie mam z kim zostawic a nie chce z siostra bo ona ma malutka i potem odbiera starsza z przedszkola wiec nie da rady.
    Dosik pyutalas jak wobec malych dzieci sie zachowuje? Chyba Dosik co nie? Kuba ok caly czas chce malutka mojej siostry dotykac zlapac itd wiec trzeba pilnowac a jak mala trzymam na rekach to jest zazdrosny i chce odrazu do mnie. a do drugiej to juz 3 latki to jak zakochany co ona robi to on tez, a ona zadowolona cala. I sie razem bawia, pilke ganiaja i ona razem z nim raczkuje wiec hehe frajde Kuba ma.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hihi u mnie sznupka to pyszczek buzka dziubek pajdka 🙂 hihi
    Eh len ze szok... 😮
    A ja pytalam jak dzieciaki reaguja 😜
    bo ten moj swirus to za starszymi dziecmi to by wylazl z siebie, a za mniejszymi juz az tak nie.. dotykac chcial ciagnac za wlosy, ale np jak trafil na wieksza gadule i rozrabiake to siedzial cicho, a jak spokojne to wariowal 😜 przynajmniej tak bylo, a teraz dawno nie mial kontaktu z takimi dziecmi...nie wiem czemu tak smeisznie 😉

    dzis nic w planach... ogarne troszku moze jaki placek zrobie.. nie wiem bo pogoda sie zpsola 😮
    A ogolnie boli mnie brzuch strasznie, tzn jak by blizna ta w srodku ... 😮 nie wiem od czego 🤢 ale masakra 😮 jak pojde do gina za 3 tyg to musze jej powiedziec 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ania nic mi nie mow. Brzuch-ta blizna w srodku tak mnie dzis boli ze chodze zgieta w pol. No masakra dzisiaj. I zauwazylam ze mam tak raz w miesiacu tak 2-3 dni. Mysle ze to owulacja taka silna, wiec wiem teraz kiedy moj ma strzelac hehe Jak bedziesz u gina to zapytaj sie i napoisz mi. Mnie boli wlasnie na wysokosci blizny od srodka i mam wrazenie ze do tego jajniki i pecherz naraz. Takie odczucie. I co miesiac to samo. Ale okresu nie mam wtedy bo to tak miedzy posrodku mniej wiecej.
    Ech zaraz sie zbieram i jade na ta rozmowe.
    Bede pozniej.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Iw dokladnie taki sam bol.. ale ja mam okres:| normalnie jak bym pecherz miala za pelny az taki dziwny skorcz bol nie wiem i tez do jajnika...
    😮 co to do jasnej ciasnej jest 😮 🤢

    My dzien spoko 🙂opalanko na balkonie kompanko .. jakos jak jestem sama z M to mi sie podoba.. spokojnie, on grzeczny wie co ma robic i zaradny.
    A najlepsze jak mu slipki ubralam do kapania... i ide po miske wody do lazienki i ten idzie do mnie, i mine ma taka jak cos zawsze nabroi i prosto mi w ramiona i sie tuli.. patrze na podloge a ten nasiural ahhaha nie moglam.. wiedzial ze zle zrobil i sie bal ze bede wyzywac.. potem nie mogl sie ode mnie odkleic przytulal sie ze masakra...takiego to ja go uwielbiam.... ☺️ 😘

    Iw a to gdzie w zamain pojedziecie?? 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...