Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulka to super ze sie z fryzjerem udalo, czekam po wszystkim na fotki. To niedlugo juz gdzie Cie bedzie mozna ogladac?
Ja pierdziu 🤪 pierwsze slysze ze na panienskie albo kawalerski sie kase wyciaga!!!!!!!!!!!!!!! Nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim 🤪 🤪 🤪 U nas jest tak ze jak sie robi to panna mloda albo kawaler wszystko oplacaja, lokal czy alkohol czy co tam organizuja. Masakra, maja ludzie tupet. Ja bym sie nie odwazyla tak zaspiewac, zreszta pewnie nikt by nie przyszedl jak bym jeszcze 50 zl zaspiewala hehe
Anulka to wez mi powiedz to jak dziecko konczy roczek to sie na bilans idzie? Bo mi tu tez pisemko przyslali ze na 19 wrzesnia mam sie zglosic na 15 minutowa rozmowe do lekarza i rozwiac swoje watpliwosc dotyczace mojego dziecka. Tylko nie bardzo wiedzialam o jakie watpliwosc im chodzi 😮 bo sie teraz nie orientuje czy to jest bilans jednolatka (jak zwal tak zwal) czy o co im chodzi. Czlowiek nie ma kontaktu z normalnymi lekarzami to nic nie wie. I tak ani go nie zbada, ani do pyszczka nie zajrzy tylko zapyta czy wszystko ok jak tak to do widzenia, a jak powiem ze cos mnie niepokoi to i tak powiedza ze jest ok i tak ma byc. Tu tak jest niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doberek 😘
myśmy wczoraj byli na zakupach z M typowow dla małęgo i powiem wam poszło w cholere kasy 😲 nie spodziewałam się ze Kacper to taki pochłaniacz pieniedzy jak sie kupuje wszytsko za jednym razem :P
ja juz na nogach bo mam na rano do pracy 🙂
planuje isc do fryzjera i wkoncu zrobic jakas rewolucje na mojej głowie 😁
bo juz mnie dobija non stop ta sama fryzura 😞
ANiu to z tą metamorfozą masz szczęście 😁DDD
ciekawe ile ja za moja rewolucje zapłące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No masakra kasy idzie na dzieci 😮
A jaki chcesz meic kolor czy cos??:P

Iw U nas kawalerskie organizuja znajomi... PODOBNO.. jak my sie hajtalismy i to powiedzialam to wszyscy mnie wysmiali... i nie mielismy tego bo nie mielismy kasy.
A tu widzisz... nagle jednak znajomi organizuja i to za jaka kase, wiec nie wiem czy patrza na tym zarobic czy jak.
Bilans to idziemy sie zwazyc zmierzyc itp.... a lekarka tylko go oglada i pyta co potrafi i takie tam pierdy.
A zobaczyc mnie nigdzie nie da rady 😜 tylko u niej w salonie w jakies gablotce po remoncie 😉
ale ciul tam niech sobie wisze jak mi prawie za free cos zrobi z glowa 🙂

No .. my sie zbieramy 😉
do babci jednak nie jedziemy bo jedzie cala zgraja Karola kuzynostwa i za duzo ludzi by bylo i nie ma miejsca juz dla nas 🤢
😉

takze mam nadzieje ze uda mi sie wejsc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łooo musiałam iść po zakupy, a leje jak cholera.Kierowców mamy the best. Dwóch wjechało w kałużę i oczywiście cała mokra i wózek też. Rozumiem ochlapać mnie...Hahaha patrz jaka mokra i zła....Ale dziecko?! I to dwójkę? Bo Julka jest u mnie 🤨 Mama wczoraj miała ,,gości,, a ona się spakowała i przyjechała ze mną. A rano z tekstem, że jak się wyspała. I jak fajnie jest wstać rano a tu czyściutko i nikt się nie kłóci. Bo w domu to sajgon po libacji. Wali wódą, papierochami i żarciem. A dzisiaj mamusia jeszcze dzwoni i z tekstem, że jeden koleś zarzygał sałatką łazienkę i jadą po farbę będą malować 😮 🤢 🤔 WTF?????? I po kij ona to dziecku gada? Żeby już wcale nie chciała wracać? Nie widziała matki ponad 2 miesiące, a woli uciec do mnie bo co ma z mamy jak i tak pijana. I jeszcze ją wyganiają spać do pokoju. Tylko jak spać jak goście głośno biesiadują. Dlatego już wczoraj się ewakuowałam. Muszę młodej kupić kalosze bo tragedia jak łazi w tych adidasach i całe nogi mokre. Ja leżaczka nie mogę sprzedać. Był kupiony za ponad 300zł, a ludzie do mnie czy sprzedam go za 70zł w tym przesyłka 20zł 😮 No dla mnie to chyba jakaś kpina bo on był używany ze trzy cztery miechy. I nie widać w ogóle śladów używania. Ech....No i kupców na auto muszę poumawiać. A tak to wszystko po staremu.
Iwwwa co znaczy czwarty u progu? Powiększacie serio rodzinkę czy jak? No i nie wiem co jeszcze miałam pisać. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ejj 4 u progu to ze co ze juz chce wyjsc??????????? 😁
No Elus to nieciekawie 🤨
Ale dobrze ze juz w domku u Ciebie jestescie i ze Julka tu sie czuje bezpieczna 😉
A na klientow co Ty masakra jakas wiara ma nrt normalnie z tymi cenami 😮

My po bilansie....
waga- 10100 no 10 kg 😜
wzrost -79 cm
siusiak oki 😉
nozki stawia dobrze przy chodzeniu 😉
i tak to ok 😉
na 22 wrzesnia szczepienie... i dr do mnie ze ospa platna dodatkowa za 160 zl... meningokoki czy jak sie pisze za 180.... a musial by dostac 2 dawki..... w duchu sobie mysle szkoda powietrza skoncz sie produkowac nie dam za szczepionki 500 zl 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam 150zł w sumie. Anka bo to myć się trzeba 😁 😁 😁 😁 Nie no tak serio to czasami swędzi. A najgorzej jak np nie mam czasu się ogolić tam i wyrosną kłaki 🤢 Kupiłam Frankowi fajną bluzkę na długi rękaw i spodenki takie carmel w lumpie. Ze wszystkiego wyrasta mi 🙂 Ma prawie w każdej bluzce za krótkie rękawy. No i chłodno się robi to już szukam cieplejszych bluz, długich spodni, swetrów itp. Dzisiaj kupiłam mu trzy pary anty poślizgowych skarpet 😜 W sumie do jesieni i zimy jeszcze troszkę, ale pierdziele łazić w takie deszcze. Wolę teraz go powoli obkupić i poprać to wszystko i niech czeka.
Dzwoniła do mnie mama i z tekstem, że Julka jej nie kocha, że jej dziecko zabrałam 🤨 To jej wjechałam w system , że sama je oddała. W sumie wymieniła. Na flaszkę i znajomych 🤢 Zabolało ją...Mam przez to teraz wyrzuty, ale przecież to sama prawda. Gdyby bardziej się nią interesowali nie chciała by do mnie jeździć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupuję w Rossmanie. Po 5zł z groszem. A czasami nawet mniej. Iwwwa a konsultowałaś się z gienkiem? Czy już możesz zajść w ciążę? Bo mi mój zabronił przez co najmniej rok. Dlatego, że po CC. Muszę kupić jakiś kufer-skrzynię na zabawki małego bo kartony rozrywa zbój mały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus gdzies m,a byc w promocji ale kurde nie wiem gdzie 😞 znajde ulotke to ci powiem 🙂
Mi znowu maly stanol rozmiarowo.. tzn wiecej urusl niz przytyl 🙂
Ale tez sie zaopatruje w cieple rzeczy 🙂
Kurtka jaka dzis byla wypasna skora... ale taka na teraz to by byla troche malawa na jescien wiec sie balam 😉
A on i tak teraz po domu w rajtkach papciach i dlugiej bluzce albo krotkim 😉 czasem body 🤢
WKU MNIE TO LATO!
Iw no ja wiem ze chcieliscie ale ze juz??? 🙂
Wogle co tak krotko sie rozpisalas?? 🤨
Ja kupuje w biedronce te wieksze paczki 🙂 za yy 10 zl 230 g podajrze.
A herbatke tez tam ta duza za 13zl

Milego wieczoru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No krotko pisalam bo Kuba sie obudzil bo w wozku spal z\asnal na spacerze i nie chcialam go przenosic wiec lapka wzielam na dol i troche porobilam a jak zwykle jak zaczelam wam pisac to sie obudzil.
Pytam o kaszki bo nie wiem czy robic zapas w Pl czy tu w PL sklepie bo maja za ok 7 zl a tak wszedzie w innych sklepach to po ok 14 zl. Wiec chyba zrobie zapas jak bede.
Mi tez ginka powiedziala ze przez conajmniej rok nie, ale jakby nie patrzec to juz prawie rok nie? A zanim brzuch bedzie rozl to tez minie jakies 3-4 miesiace wiec spoko luz. Olewam to bo nigdy lekarzy nie sluchalam.
Domi a moze rota zalapal? Jesli nie jadl nic takiego? Obserwuj go i dawaj duzo pic, zeby sie nie odwodnil, bo sraczka tez odwadnia.
Kuba jakies pol godziny wreszcie padl. A juz myslalam ze dzis wcale spac nie pojdzie tak szalal.
Ela kurde cos Ci mialam napisac i juz nie pamietam. Heh pewnie jak sie poloze i zgasze lapka to mi sie przypomni wiec sprawie ze Ci sie to przysni to juz nie bede musiala Ci mowic.
Ide spac bo moje oko zaraz wypadnie. Juz od dluzszego czasu mnie boli, nie wiem czemu, pewnie za dlugo przy kompie ale kiedys siedzialam wiecej wiec nie czaje. Robi sie strasznie czerwona galka i jak nia ruszam to boli jakbym miala tam siniaka. Nie wiem czxy wiecie o co chodzi bo nie potrafie tego opisac.
Domi a co Kacperkowi kupilas ciekawego?
Dobra mykam bo najpierw ok 2 pobudka jak codzien a potem 6 😞
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Bede jak wroce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej my niedawno dopiero wstaliśmy. Szykuję śniadanko. Na sobotę umówiła się z panią i ma auto obejrzeć. A dzisiaj chyba moi rodzice przyjadą po Julkę. A potem mama w poniedziałek na kilka dni przyjedzie z nią i popilnuje małego a ja na jazdy będę chodzić.
Domi ja bym małemu od razu dała Lacido baby na wszelki wypadek. Albo 1/3 saszetki smecty. Nam tak kazała jak mały był chory. I zrobiłam mu kisiel z jagód i minęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hje 🙂
ja na moment... 🙂
bylam na meiscie kupic balony na roczek, koszule malemu... kurna zeby w zadnym sklepie nie bylo koszuli dla takich dzieci????? 😠 jedna jedyna w calym miescie 🤔
Jeszcze butelke ZNOWU nowa bo swignol i pekla... ZNOWU 😠
normalnie 2 butelki miesiecznie to norma 😮 bo on pije i rzuci butelka jak skonczy 😮 nie umiem go oduczyc...

lece bede pozniej moze.. u nas latoo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była z nim teśćiowa u lekarza i ma angine i zatrucie poakrmowe ciekawe tylko po czym 😮
Iwwa pytałaś co kupiłam kacperkowi kupilam mu nowe buteelki, dość troche ubranek, pampersy i potrzebne kosmetyki co sie skonczyly 🙂
Teraz robie 4 dni z rżadu, zostały mi jeszcze dwa i to weekend 🤢
I ja i Mati weekend w pracy i Kacper u babci.
Boje sie że on bardziej sie do babci przywyczai niz do nas 😞( yhhh
Dziś byłam certyfikowana na kase ! 😁
dziewczyny i jestem już kasjerem !! 😎 🙂
z całej ekipy pierwszą mnie do certyfikacji dopuścili 😁
ale sie ciesze ze mam już to za sobą i udało sie zaliczyć i to z bardzo dobrym wynikim 😁
dobrze ze sie edukowałam z tych standardów bo pytań było hohoh dużo 😜
zaraz Mati będzie z pracy więć musiałabym mu isc zrobic cos zjesc ;p
chociaz mi sie nie chce jak diabli.
ANka dziwne ze miałąs ciezko znaleść u nas w kazdym skelpie koszule dla chłopców znajdziesz: )
zapraszam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A po staremu u reszty 😁
Domi Ty startuj na kierownika a nie tam tylko do kasy 🙂
Padalo mocno ze uhh .. a mielismy isc na grila juz myslalam ze sie nie wypogodzi ale jednak 🙂
A tak to po staremu 🙂
i juz Oficjalnie na swoim takze zapraszam na parapetowke 😁 hyhy

:* milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko co tu za cisza????
Elus ogladalam Franka foty!!! Boskie 😁 hihi
W tej folii MAKS 😁 😁 😁
A smialam sie z Karolem bo macie fote z ogniska a my akurat bylkismy na tym grilu i tez mamy z ogniskiem 😁 a jutro jedziemy na wies a tam jest 10 malych kiciusiow 🤪 ale takie tygodniowe.. I ze jak papugi 😁 wszystko pierwszy raz przezywaja podobnie 😁

No my wczoraj bylismy na tym grilu-ognisku.. maly szogun !! pelno dzieci to w swoim zywiole, ale kumpela miala tez synka -z 3wrzesnia... i tak nie bardzo go do Marcela dopuszczala 😮 nie wiem o co chodzilo..... a potem juz bylo oki 🙂
on taki grzeczniutki wychuchany ze szok 🙂

Dzis bylismy u moich rodzicow-m wizyta taka sobie ... ale wzielam wczesniej uspakajajace i bez jakis wzburzen na szczescie 🤔 oczywiscie bez chwalenia sie co to nie oni i wywiadu sledczxego sie nie obylo 🤢 nie wiem co ja tam do nich ciagne . chyba ze rodzina i zeby maly mial z nimi kontakt.
Ale bylismy nad jeziorem,.. maly znowu zadowolony 🙂
potem na konioach w zajezddzie... ahah nie moglam z MAra.. caly czas gebe otearta oczy jak 5 zl 🙃 haha nie wiedzial co to 😁
ehhe
ale podobalo mu sie jak zaczely prykac itd to loo szal 😁
Pod wieczor ze znajomymi na spacerze... 🙂spotkalismy innych znajomych z synkiem z maja... jak oni sie sciskali.. haha male gejki 😁

no nic nie przynudzam 🙂
Acha... ciesze sie ze taka mala jestem .,.. ej bo wymyslilam nowy sposob na usypianie Mara w lozeczku... 🤪 WCHODZE DO SRODKA 😮 🙃 ahah i on zasypia ja wychodze i jest czad bo SPI 😁
zobaczymy jak dzis bedzie 🙂


papa milego wieczorku i poniedzialku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...