Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Znalazła się chętna na leżak. Ale wiecie co? Zrezygnowałam ☺️ Schowam i chodzik i leżak i krzesło do karmienia do piwnicy. Wanienkę i resztę ubranek też. Jakaś ochota na kolejne dziecko mnie naszła 🤨 Jeszcze nie teraz....Ale czuję to samo co czułam chwilę zanim staraliśmy się o Franulka 🤔 Najpierw mój synuś urodził się w mojej głowie. A potem pojawił się z nami. Teraz czuję , że rodzi się kolejny szkrab ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Eluskaja wiem czy taki bl;ad.. pyszne bylo/?:P
A do dzidizusia... ehh fajnie by bylo miec znowu takie lezace nieruszajace sie bejbi 😜 i pod serduchem nosic i czekac az da znak 😉 jak brzuchol faluje...
Ale te nasze male chlopaczki jeszcze sa od nas uzaleznieni ze szok...
np ja chcialabym wyciejdac go i poswiecic mu ile sie da zeby nie byl odsuniety ode mnie, bo wiem jak starsze rodzenstwo, potem sie tylko patrzy z boku jak mama sie ciejda z mlodszym 🤢 A dzieci tez sa zazdrosne to rozne rzeczy robia 🤢

Ale ogolnie wiem o co Ci chodzi ☺️ ☺️

A tak dzis spoko 🙂
dostalam 2 siaty ciuchow dla Marcela, i 1 siate butow.. ale tak na wiosne albo nawet na za rok duzo rzeczy... 😉
a tu ruch jak w paryzu normalnie 🤔

😉jutro ide do tego fryzjera 😜 heh
i mysle nad czyms takim 😉

mam nadzieje ze wyjdzie i ze bede wygladala jak czlek a nie jak pol dupy zza kszaka:P
Wogle to sie tesc na mnie obrazil ze ide wlosy podciac i pofarbowac 😮 😮
d w mam moje klaki... 😠
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/hoykcl.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3779/hoykcl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

dobranoc 🙂:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
tak póżno bo jakoś wczesniej czasu nie było 😜
caly wolny czas staram sie poświecać małemu 🙂
jeszcze teraz mielismy gośći pradziadki Kacpra przyjechali ze strony Matiego 😮
no ale było mineło 😜
Jutro mam iść do fryzjera, chce moja metamorfoze na głowie zmienic calkowicie fryzure i kolor i boje się jak cholera, ze włoze w to duzo kasy i ze wcale nie będzie fajnie 😞
yhhh jak zawsze to samo.
dziś kacper poszedł szybko spać wiec wypiłam sobie redsika jabkowego ziemnego mruu 😁
uwielbiam 😁
rano jedziemy z M na te zakupy no i do fryzjera którego się boje :P masakra jakaś 😁
Kacperek juz zdrrowy biegunka mineła. Ale jutro ma kontorole wiec zobaczymy jak ta angina.
Miejmy nadzieje ze juz mu te zastrzyki odwoła bo nie umiem znieść jak go kłują 🤢
No nic uciekam :* odezwe się jutro :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik to on aż zastrzyki na to dostał??? 😮 Coś u was lubią kłuć te dzieciaki 🤢 🤢
Anka ja następne to bym chciała jak już wyjdziemy z tych długów i Krystian tu będzie na stałe. Nie chcę kolejnej ciąży be niego przechodzić. No i najpierw muszę iść do pracy itd. Czyli kolejne za jakieś 6-7 lat 😁
Eeee to laski obowiązkowo zdjęcia tu prosimy 🤪 Do mnie dzisiaj mama z Julką ma przyjechać i na jadę idę na 12tą. Roczek małego robimy 3 września. Bo tak Krystian akurat zjeżdża. A reszta już : mnie nie będzie, ja pracuje, ja będę w Norwegii 🤨 A w dupie ich mam!!!!!!!!!!!! Niech nie przyłazi nikt i będzie gitara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zem sem..
u fryzjera nie bylam, bo jeszcze nie wrocila od rodzicow... i ma dzwonic 🤔 🙂
Maly we mnie wgapiony od 2 dni jak w matke boska... jak mnie zobaczy to bzika dostaje, i juz nikt tylko mama mama.. i na rece i tul,i sie i caluje no szal 🙂
ale uciazliwe to troche bo jak jestem sama teraz jak K pojechal to lazi za mna a jak mu zejde z pola widzenia to ryk 🤔
No i umie cos nowego:P
KOKO 😁
i wczoraj nas przy sniadaniu zatkal... Karol mowi ze nie moze a on patrzy na niego i MOGE 😁 heh wymsklo mu sie chyba:P
No i karmi wszytskich 🙂
I zasypia w lozeczku 🤪 2 nocke juz sam 🙂 nie musze tam wchodzic 🙂
A dzis bylismy na rowerach , wjechalismy na pole kumpeli matki nazrywalam mu siate pomidorow na przecier i na sosik spageti 🙂 sosik gotowy przecierr jutro 🙂


A ogolnie spoko 🙂


Elus a to serio Twoja kuzynka??? czemu nie idzie do jakeigos programu?? bo super 🙂 Mega super 😉
A co do roczku.... ehh mi to tez juz ni w d ni w oko.... wku mnie ale bez szczegolow bo standardowo T.. wiec szkoda mi klawiatury 😉
Wy macie taka sytulacjie ze no albo tata bedzie albo wujostwo wiec tez tak nie fajnie, ale trudno trzeb ata imprezke odfajkowac i z glowy 🙃
Domi pokazuj sie!!!!!! 🤪

A Gdzie Iwa?
Perelka sie byczy 🙂
a reszta??????????????
Kasia, Marta, Asia... i reszta co juz tu nei zaglada??? ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj em ! 😁
Byłam u fryzjeraaa iii 😁
ścieła mnie ładnie ;D przeżedziła tak jak chciałam jestem zadowolona
co do koloru to hmm nie ma wielkiego szału metammorfozy mam zafarbowane na brąż taki średni w sumie ciemny moim zdaniem i na tym mam rozjaśniające refleksy nawet robi efekt fajny w słoncu 😁
zostawiłam za to 109 zł w salonie ale cuż trzeba było juz cos zrobić :P
Kacper był dziś u teściów a ja z matim do tego fryzjera pojechaliśmy 🙂)
póżniej na małe zakupy bo po gosciach to nam żarcia brakuje:P
dziś maly dostał przed ostatni zastrzyk wiec jutro jeszcze ost i kontrola nas czeka.
Zobaczymy co powie Pani doktor.
Jeszcze jutro mam wolne i znów do roboty 4 dni pod rząd.
Jutro moze do moich rodziców pojade bo moja mama sie juz od 3 dni prosi bym wpadła z małym
a M jutro pracuje wiec bede miec na wszystko czas 😁
O ile K nie dostanie szału dupy i nie bedzie rozrabial tak jak wczoraj :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem juz. Sory dziewczyny ale teraz mam szal.
Wczoraj caly dzien ja bylam w biurze a moj siedzial z Kuba. Mial wolne tzn wzial sicka bo mial takie rozwolnienie ze z kibla zejsc nie mogl. Wiec dalam mu malego i poszlam do biura za niego. W sumie Kuba tez mial wczoraj senny dzien wiec pol dnia przespali. O tyle byl spokoj. Ale jak juz wrocilam z pracy to jaki on byl za mna steskniony i cxaly czas wolal mamo mamo! A ja uradowana bo zawsze mama tylko mowil jak sie porzadnie walnal albo jak byl juz tak zmeczony i chcial na rece.
Jak dobrze pojdzie to w piatek juz wyruszamy do waszych stron hehe Jutro bedzie decyzja, mam nadzieje ze jutro, wiec nie ma mnie bo ciagle gdzies po sklepach a to jakies prezenty a to cos na podroz a to trojkat do samochodu a to to a to tamto. I biegania itd. Jak sie jutro okaze ze wyruszamy w piatek wieczorem to pakowanko itd. Dzis w razie wu juz 3 pranie robie.
Kuba tez teraz przytulacz sie zrobil i cokolwiek nie je to mi daje i musze chociaz udawac ze jem od niego bo inaczej na mnie krzyczy hehe
W nocy ciagle sie budzi, co noc doslownie. Ok 2 sie przebudza i lece do jego pokoju i biore go do naszego wyra to wtedy spi do rana, ale jak sie przebudzi to juz w lozeczku nie zasnie.
I mam z nim problem bo wszystko co lezy na podlodze/ziemii to bierze do buzi. Jestem z nim na lace to wiadomo trawa, jestem u ciotki to kamienie-taki grys jakby bialy, w domu wszystkie paprochy. I wszystko do buzi i zjada to. Pal licho paprochy w domu, ale gorzej z kamieniami. Ostatnio spojrzalam na ramie swoje bo jakis robal na mnie chodzil a ten w tym czasie wielki kam ien do buzi. I za cholere nie chce oddac. Na sile palucha wkladam i wyciagam to jest taki ryk ze nie pytajcie. Jakim prawem mu jedzenie zabieram hehe wiec teraz go ucze ze jak cos podniesie to ma mi oddac do reki. Narazie w domu idzie dobrze, co chwila mi przynosi jakis okruszek no i musze brac skoro nauczylam. Zobaczymy jak bedzie z kamieniami.
Juz sie zaczal puszczac sam ale jak sobie przypomni ze sam stoi to odrazu siada. Chyba jeszcze glowa na to niegotowa.
Anulka czekam na Twoja fryzurke jak juz zrobisz, a Dosik dawaj zdjecie bo jestem strasznie ciekawa.
Buziak dla Kacperka co by szybko zdrowial kochany nasz.
Ela nie dawaj linkow z jedzeniem bo ja sie dalej dietuje i normalnie zatluke Cie za to ciasto cytrynowe! A ta kuzynka niech idzie na kais konkurs bo jak jej sluchalam to az mi ciary przeszly. slicznie spiewa.
Co ja tam mialam jeszcze napisac? Jak zwykle tabularaza.
No nic ide dalej popracowac poki oko jeszcze dzial.
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ona lata co chwilę na jakieś konkursy. Ale to takie tylko w naszym regionie. Na lepsze jeszcze za słaba. Ale talent ma. Po ojcu. I do muzyki bo i gra na flecie poprzecznym i innych i śpuewa i na komputerach się dość dobrze zna. Bloguje, robi prezentacje HTML i inne pierdoły.
Ja chcę zdjęcia!!!!!
No, a roczek to już wiem na pewno, że chrzestnego nie będzie-bez komentarza, i wujka nie będzie. A reszta się ma ,,dowiedzieć,,. Sram ich. Tak jak moja szwagierka powiedziała- w dupie z nimi i że ona flachę przyniesie i posiedzimy nawet sami 😜 A my zaraz lecimy bo moja koleżanka jest akurat w Gorzowie to musimy się spotkać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawać mi tu foty!!!!!
A mi dzień bardzo miło zleciał. Rano spotkałam się z koleżanka którą znam od dziecka. A potem dołączyła do nas koleżanka z pracy z 6cio tygodniowym szkrabem. Potem jazda- piekielny łuk 😁 Masakra!!! Jak jakiś es tam jeździłam ☺️ 😁 Ale damy radę, wyćwiczymy i to 😜
Teraz z Lunką muszę wyjść, a jutro gołąbki robię. I tak mija dzień za dniem.
Domi kurcze....Dobrze, że ,,tylko,, dwa 🤢 Biedny ten Twój synuś. Od małego jakieś zarazy go prześladują 😞 Ale już z górki i będzie zdrów jak rybka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo biedulek co jakiś czas ma te cholerne zastrzyki 😞
byłam dzis z kumpela na zakupach 😁
w tally weil trafiłam na przecene spodenek 😁 kupiłam sobie takie fajne krótkie brązowe 😁
i takie getry czarne gładkie ale są extraaa napaliłam sie na nie jak nigdy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas ok..
wczoraj bylismy u ciotki kiece skracac na poprawiny co idziemy we wrzesniu, i auto robic.
Marcel latal za malymi ktokami, co on z nimi wyprawial to sie w glowie nie meisci 🤢 a one tak ciagly do niego 🙃same sie prosily o takie tarmoszenie 😜
No.. i tak za nimi ganial ze go w pole wyprowadzily z ogrodka i w padl w przekopane czy jak to sie mowi pole i policzzek ma zdarty 🥴 🤔 swietnie bedzie wygladal na roczku, ale co tam chlopak wkoncu.
Dzis sprzatanko , gotowanie jakies tam zeby jutro wszytskiego na kupe nie robic.
Ale szczerze mi sie tego roczku nie chce.
nawet nie mamy dla niego prezentu ☺️

wogle do d jakos z k sie porzarlam w huj..nie chce go na oczy widzec.
drazni mnie ostatnio tak ze mam go serdecznie dosc!


no nic ide sprzatac jeszcze okno w d pokoju musze umyc bo Mar sobie dotyka jak chce i mmm... 😠
:P


milego dnia 🙂
DOMI FOTY DAWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😜


ja dopiero w przyszlym tyg jednak bo koles studia nie ma wolnego zeby potem zrobic foty dla tej fryzjerki i pizda.. se czekam az zadzwoni 🤔 aleco tam 🙂 nie spieszy mi sie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pracy 🙂
zaraz moje kochane dziecko wróci do domu, ale już tęsknie za tym łobuziakiem masakra ☺️
Teraz 4 dni pod rząd pracuje pięknie 😜
M też w pracy więć popołudnie siedzimy sami 😁
a co tam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nadal czekam na decyzje czy jedziemy jutro czy nie 😞 i dalej nie wiadomo 😞
Kiepsko bo bym sie juz pakowala, a na ostatnia chwile tak sie spakowac to wiadomo ze polowe potrzebnych rzeczy nie wezmiemy 😞 A spakowac sie i potem wypakowac to glupieego robota. Nie lubie takich niejasnych sytuacji, tym bardziej ze to daleka podroz bo niecale 2000 km samochodem wiec trza porzadnie sie zorganizowac.
Kuba wreszcie zasnal po dlugich jekach i stekach. Teraz ida mu nastepne 3 zeby naraz w dodatku, wiec ma chwile slabosci i dzis caly dzien sie tulil i wolal mamamamamamama wrecz krzyczal.
Dosik to niezle w pracy szalejesz, potem sie dziwic ze kasjerka z Ciebie wzorowa. A bez malego to masakra co? Kurde nie wiem ile bym wytrzymala. To jest takie uzaleznienie jakich malo. I ja tez nadal jeszcze cierpliwie czekam na zdjecie fryzurki.
Anulka czekaj czekaj na fryza bo sie oplaca. Zawsze to troche zaoszczedzisz a nic tak nie daje kobiecie jak zrobic sie na bostwo.
Kurde cos pamietalam ze mialam Eli napisac. Ela wez mi no przypomnij bo tabularaza 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...