Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie bede komentowac jak M pol osrodka roznosil a o gabinecie.... szal 🤢
Ale to alergiczne zapalenie skory 😠
I KKKKKKKKKKK nie bede glosno mowic od czego bo ja juz wiem!!
Ale glsono nie powiem puki K nie wroci i to niech on robi raban bo mnie nikt tu nie slucha! A dziecko mi cierpi i kase na leki co chwila.
A osuchowo czysty.
Dr zaproponowal zebym przyszla na oddzial zeby badania porobic wszystkie co sie da.
Ale do nastepnej wizyty mam sie namyslec.

Niby warto ale hmm.. w sumie co, z powietrza to sobie moge kaledarz pylenia przesledzic.
A z jedzenia/.... to wiem. Tylko nie moja wina ze tylko ja tego staram sie przestrzegac.


MAR dzis taki nieznosny ze wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 wredny oszolom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marze by usnol i lece se po piwko, bo uuhh mam chcciece na browara 😁 eheheh

KASKA TO TYLE CO JA PRAKTYCZNIE.... nie jest Ci za malo ?? bo mi sie marzy wiecej na wadze 🤔
Elka iii wiadomo ze nie bedzie tak jak by sie marzylo ale efektu jak tam sobie bedziecie mieszkac ciekawi 🙂 wkoncu jak by nie bylo wynajete czy kupione to sami... jak by na swoim 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢
ahahahaha pewnie nie lecialo to co mialo:P eheh
ale chyba dziala??? 🤨

a mi jak sie marzy... szkoda ze nie idzie sobie konta powiekszac jak w simsach:p eheheh ale bym se narobila kasiury 😁
sasasasasasas:P

No nic spi wiec mykam po piffffko se 😁 i wieczor z Henokiem... mrrr MOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!11 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Działa ale wiesz Aniu to taki duży LCD czy jakoś tak.
I porysowała go strasznie... zbój mały
A jak jej mówie żeby powiedziała zbóju, to ona ,,łujujuju" 😁
Malutka też już lula.
Powinnam się uczyc a tu mi sie nie chce oo..
A jakie piwko? Ja wczoraj redsa piłam.. mmm..
Kasia to moze jakieś piwko jutro? hmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, dla mnie nie za mało, bo wy to chociaż biust macie, a ja mogę obecnie łazić bez stanika- nie widać żadnej różnicy. Poza tym jestem niska, więc chętnie jeszcze zrzuciłabym tu i ówdzie. Ale moim zdaniem najważniejsze jest nie szczupłe ciało, a zadbane. Jędrne i wypracowane. A ja takiego jak na złość nie mam 😉 Ale cóż wszystko w moich rękach.. 😉

Ela to może wpadniecie do Nas jutro? bo u mnie i huśtawka i piaskownica, więc jest gdzie szaleć, a my ploteczki 😉 Tylko nie wiem w jakich godzinach wam najbardziej pasuje? Bo musze wiedzieć czy alka posłać do żłoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elle09 napisał(a):
Działa ale wiesz Aniu to taki duży LCD czy jakoś tak.
I porysowała go strasznie... zbój mały
A jak jej mówie żeby powiedziała zbóju, to ona ,,łujujuju\" 😁
Malutka też już lula.
Powinnam się uczyc a tu mi sie nie chce oo..
A jakie piwko? Ja wczoraj redsa piłam.. mmm..
Kasia to moze jakieś piwko jutro? hmm?




NOOOOO WLASNIE!!!!!!!!!!!!!!!!
JA SIE ZAKOCHALAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>>> REDS ZURAWINOWY 🤪 🤪 🤪 🤪
NO MEGA!!

🙂))
nic ide se wkoncu siorka mnie przetrzymala przy kompie i dupa po filmie prawie 🤨

Aaaa no jak jak widze M przy tv naszym to zawal mam 🤢
dlatego jak sama to wole sobie siedziec w malym pokoju 🙂
Ale moze nie tyle zeby nie porysowal ale to tak sie chwieje ze ja mam strach dotknac a jak on wali lapka to koniec.

ehhe no ladnie:P rozrabiara jak nie wiem 🙂


dobranoc 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
elle09 napisał(a):
Kasia po południu? Żeby nie było takiego upału? Akurat sie odrobie z praniem, prasowaniem i sprzątaniem i bardzo chętnie przyjedziemy 🙂


Mi też pasuje popołudniu 🙂


OK 15? To jestesmy w telefonach, dokłądnie się umowimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wróciliśmy, rany ale skwar.. 😮
A druga sprawa nie lubię zakupów w takim molochu jak tesco i gdyby nie to, że tylko tam mogę dostać alkowe pampersy to życiu bym tam nie jeździła..
Teraz porządkuje dom, bo nie wiem czy posiedzimy na polku długo, jakaś chujowa ta pogoda dzisiaj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
A my wróciliśmy, rany ale skwar.. 😮
A druga sprawa nie lubię zakupów w takim molochu jak tesco i gdyby nie to, że tylko tam mogę dostać alkowe pampersy to życiu bym tam nie jeździła..
Teraz porządkuje dom, bo nie wiem czy posiedzimy na polku długo, jakaś chujowa ta pogoda dzisiaj 😮


No właśnie się coś chmurzy...
Kasiu Alek lubi pomarańcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki!!!!!
przyszlam z pracy i od godziny was czytam, mniej wiecej juz wiec co u Was slychac 😁 u mnie juz lepiej, brzuch zaczyna byc widoczny, zakupilam luzne tuniki i narazie sie maskuje, chyba nikt nie zpayta czy w ciazy, przeciez moglam przytyc.. kilka osob w pracy wie, reszcie nie zamierzam mowic, moze do konca czerwca da sie ukryc jakos. tesciowa mnie mega wkurwia, ale przegiela i jej wygarnelam wszystko jak to jej nienawidze i za co i ze obludna itd. j slyszal wszystko, ma szczescie ze stanal po mojej stronie. potem na mnie tez byl zly ale chwala chociaz ze przy niej tego nie wyglosil tylko mnie poparl. ale zygalam caly dzien z nerwow i nic nie jadlam przez to. wiec narazie od tyg spokoj, ciekawe na jak dlugo. w dupie ma to ze w ciazy jestem, ahhh, brak slow.

olka chyba ma ospe. nie wiadomo.. ma 4 krostki na buzi od kilku dni, dr gada ze moze to byc ten wirus ospy, czasem dzieci maja kilka krostek tylko. szwagierka mnie wkurwila tez bo glupia, wie ze ola mala, ze ja w ciazy i kurna dziecko chore przywiozla!!!!! no a tamten sie okazalo dizen pozniej ze ospe ma. takze ola chyba tez. ale wiecej obiawow nie ma.

czekam na gosci spoznionych bo urodzinki mialam, w niedziele gril byl moi rodzice, żarcia mase nerobilam, ale miala kolezanka przyjsc i nie przyszla i dzis bedzie, a dzis zarcia nie mam! kupilam czipsy i wpierdizelilam cala pake zanim nadrobilam tu cokolwiek na forum 😁 😁

co do mowienia dzieci to ola tez malo mowi, cos zaczyna, gaga np mowi bo sie oparzyla zelazkiem to wie ze gaga już 😁 zbój mały. ale tak to tylko zwierzeta nasladuje przewaznie. kazde dziecko ma swoje tempo, oli dopiero 4 na dole wyrosly niedawno, tak to tylko 1 i 2 miala. a na gorze dopiero co ich widac . 3 i 5 ani sladu. pozno ma te zeby ale sie nie przemuje ,widocznie juz tak ma.
buziaczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉
fajnie Wam sie spotkac 🙂 🙂 🙂 🙂
mi sie po nocach sni wypad z Elka ;p hehehe

Aniu kochana nie martw sie o zeby.. wazne ze ma a mowia ze im pozniej tym mocniejsze takze oby, bo wizja dzieci ktore maja czarne albo od zelaza az zolte przeraza mnie jak nic.
O T bardzo dobrze i bije Ci kochana brawo!

A fasolka jak tam?? kiedy kolejny kontrol?? 🙂 🙂



U nas dzien spoko 🙂
M dzis nawet duzo nei wymuszal.
ale ... heh idziemy do sklepu, ten wbiega na plac zabaw i nagle stoi jak wryty... dlaczego???? bo mu piasek na nowe sandalki wlazl 🤢 🤢 on jak widzi ze ma brudne buty to dostaje szalu 😮 🙃 🙃 ahahah smiesznie to wyglada ale nie wiem skad mu to sie bierze;p

😉) skwar nie do opanowania 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 😘 😘
Leseczki moje @ jest 🙂 🙂 🙂
wiec wszystko idzie po mojemu
mieszkania nie oddajemy ponieważ!
Mati dostał sie na kopalnie !!!!!!! 🙂
to znaczy ze nie wyjedzie za granice !
i ze zostajemy na tym mieszkaniu bo z tamtąd gdzie to wieskze by było M miałby za daleko do pracy 😉
Ogólnie u nas ostatnio wszystko dobrze 😉
nawet lepiej niz bym mogła pomyslec
ciekawe jak długo ☺️
Kacper jest troche przeziębiony ale generalnie juz po wszystkim
w piatek idziemy na szczepienie
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosik a ja juz myslalam ze bede miala kolezanke "niedoli" :P a tu @ masz :P
Ania to ci maly pedancik rosnie. moja co chwile sie wydziera zeby jej rączki myc 😁 ale bez przesady, ciapie caly czas a potem kaze myc i od nowa ciapie.
fasolka ostatnio juz niezle fikolki robila na usg. nastepne 14 czerwca. ciekawe czy uda sioe juz plec rozpoznac, ale pewnie jeszcze nie.. 18tydz to bedzie to troche wczesnie. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA
miałam problem z netem dlatego mnie nie było...nie ma szans ,ze nadrobię wszystko przez te dni co napisałyście...
PRZECZYTAŁAM TYLKO ost post Dosika ...BARDZO SIĘ CIESZĘ,ZE WSZYSTKO TAK DOBRZE WAM SIĘ UŁOŻYŁO SUPER I TRZYMAM KCIUKI ,ŻEBY JUŻ ZAWSZE BYŁO OK 😁 😁 😁 😁 😁 😁

u nas ogólnie wszystko po staremu....
jedyne co to w najbliższym czasie będę musiała udać się z Olinkiem do alergologa ,bo ostatnio jak byłam z nią u kumpeli to dostała napadu kichania i kataru i potem mi napuchła i całe oczy czerwone miała i łzawiące ...no okropny widok...aż takie plamy dostała jak np.po ukąszeniu przez komara 😲 😲 😲 😲 😲
więc albo jest uczulona na sierść...,bo ona ma psa,albo na kurz...był u niej akurat mały remont i trochę się nakurzyło...jakies dwie -trzy godziny później jak byłyśmy juz w domu to jej przeszło wszystko i do teraz ok...także...uczulenie po mnie...ja też jestem alergik...
przesrane....
😞

a jak u was? dzieciaki zdrowe?
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sioperka!!
Pokaż zdjęcia tortów 🙂
UU rany.. . bidula...
Malutkiej tylko plamy wyskakują jak pije i to już w sumie praktycznie od zawsze takie koło oka.
Duuuszno dziś a ja przy garach znów...
Szukam szafy, firanek, odkurzacza, suszarki na pranie i mnóstwa rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOSIIIIKK ALEE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

Aniu hm tu niektore laski jak tak podczytuje bardzo szybko wiedzialy plec dziecka... wiec nie wiem czy jakas apaatura nowa czy po jakiemu to.
A ze 18... ja w 17 sie dowiedzialam takze trzymam kciki zeby pokazal dzidzus co ma miedzy girkami 🙂)


Madziu to mialyscie niezle przezycie... ale az tak mocno ja chwycilo to masakra 🤢

My dzis mylismy auto bo K zostawil je pod blokiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na zdjecia tortów to ja czekam...od tamtych ludzi...ja byłam w pracy jak po nie przyjechali ...mówiłam mojemu zrób zdjęcia.....no i zrobił k..... zdjęcia jednego tortu ,bo się aparat rozładował....wkur....byłam na niego ,że szok...ale niby tamci ludzie mieli nam wysłać na maila...jak narazie nie dostałam ich... 🤢
mam tylko zdjęcie lalki w albie...i księgi UWAGA (MÓJ GENIALNY MĄŻ) ZROBIŁ FILMIK....BRAK SŁÓW.... 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...