Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MALPY 🤪
OSZALALYSCIE?????????????????
TYLE STR NABIJAC??


faceci... banda idiotow i szarych komorek mezmozgie jeti.
faktycznie czas na klutnie.
barany.

KASIU ZAWIESILAM.... PRZEPRASZAM !! GRATULUJE CI SERDECZNIE TRZYMAMY KCIUKI ZA PISEMNA BY ROWNIE REWELACYJNIE WYPADLA!
wielki poklon kobieto!!!! 😘 😘

przeprowadzki... koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!
bedac jeszcze w domu robilam 2 podejscia do wyprowadzki takze pakowac wypakowac ooo zesz.
A Domi na walizkach u tesciow???
ciesz sie ze to tylko tydzien!!

no i sklera.
acha...
o matce sie nei wypowiadam, moja to tez czarownica.. i czuje wszystko, ale jakos zeby mi to przyjaznie oznajmiala to nie.
ogolnie , moja ciaze pierwsza za nim ja myslalam o niej wiedziala moja kuzynka.
A babcia K miala tak ze w 3 trym. potrafila powiedziec I RAZ SIE TYLKO POMYLILA... jaka bedzie plec.



MARCEL TEZ SIE ROZBIERA I POTEM UBIERA, W PIDZAMKE WSTAKUJE PRAWIE ZE SAM 😉
BUTY CZAPKI.. WSZYSTKO ZALOZY.
NAJCHETNIEJ SZPILKI 😮

ZAPISANY DO PRZEDSZKOLA.
WYCHODZI 420 ALE ABSOLUTNIE NIC ZADNE WYCIECZKI PREZENTY PRZYBORY NIC MNIE NIE OBCHODZI. JEDZENIE JEST TYLKO CENA RUCHOMA.
ZAKRES CZASOWY NIE JEST WYZNACZONY. DZIECKO MOZE BYC OD 6.30 DO 17.30.
BARDZO POLUBIL PANIA DYR. PODOBALY MU SIE SALE, PLAC ZABAW NIE MOGLA GO WYCIAGNAC.
AAA.... NAJWAZNIEJSZE... WEJSCIE NA KARTE CHIPOWA.
KAROLA KOLEZANKA JEST OPIEKUNKA TAM TAKZE FAJNIE.


NOM.... ;d
TYLE OD NAS.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super, że Marcel zadowolony 🙂

matko, ja się modlę, żeby tylko tyle kosztowało mnie przedszkole.. 😮
to co się podziało u Nas w Krakowie z tymi przedszkolami to jest jakiś koszmar..
U Nas zapisy są chyba w dniu 1 marca br, aż ciekawa jestem jak to wygląda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pracy 😁
zaliczyłam w drodze powrotnej szybko jeszcze moich rodziców bo musiałam auto odebrac 😉
ogólnie dzien oki 😉 wróciłam czekał na mnie obiadek 🙃
Kacperek już spał wiec spokój ani nie utuliłam mojego szkrabka 😞
zaraz śmigam pod prysznic bo rano wstajemy do żłobka 😉
Elka śliczne te torty ☺️ Ty to jakas cukiernie otwieraj 😁
Madzia co sie dzieje ??
ANka patrz myslmy sie tyle napisały a ty w jednym posciku ujełaś to wszystko hihihih 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej... a Wy co dzis robicie?? jakies wyrownanie wczorajszego nabijania stron??????????????????? 🤨
Elka usprawiedliwiona bo jej losiek w domciu 😁
ach piekna moja 🙂

A Was gdzie wsiorbalo??? 🤔

My dzis torche zalatwiania na meiscie z ub. auta, potem na wies do ciotki i na msze za babcie.
Tesciowa tym razem sie zajmowala malym... takze cud ze ten ksiadz nic mu nie powiedzial i cale szczescie ze kuzynowie starsi i tak nie latali jak M 🙂
😘 😘


MADZIU>.................... Czy Ty widzialas ta str co udostepnilam dla Ciebie z tymi butkami???????????????
SZAL DUPY!! taka miec to co dzien inne 😁 ehehe


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
to super, że Marcel zadowolony 🙂

matko, ja się modlę, żeby tylko tyle kosztowało mnie przedszkole.. 😮
to co się podziało u Nas w Krakowie z tymi przedszkolami to jest jakiś koszmar..
U Nas zapisy są chyba w dniu 1 marca br, aż ciekawa jestem jak to wygląda..



Kasiu ale u nas jest tak samo.
Ja go zapisalam juz na nastepny rok... ( 2013 /2014 ) 🤢
dyr mowila ze jest troche chetnych wlasnie w takim wieku jak M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
eloite napisał(a):
to super, że Marcel zadowolony 🙂

matko, ja się modlę, żeby tylko tyle kosztowało mnie przedszkole.. 😮
to co się podziało u Nas w Krakowie z tymi przedszkolami to jest jakiś koszmar..
U Nas zapisy są chyba w dniu 1 marca br, aż ciekawa jestem jak to wygląda..


U nas KAsiu, wątpie żebyśmy znalazły tak tanio..
My nawet pewnie się nie dostaniemy do państwowego...


Kasiu ale u nas jest tak samo.
Ja go zapisalam juz na nastepny rok... ( 2013 /2014 ) 🤢
dyr mowila ze jest troche chetnych wlasnie w takim wieku jak M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam U nas do przedszkola przyjmują też w marcu na bieżący rok 🙂 nie wiem jak teraz ale jak moje dzieci szły do przedszkola to były takie kryteria :pierwszeństwo mieli rodzice obojga pracujący ,rodzice samotnie wychowujący dziecko z pracą,a potem dopiero reszta jak zostało miejsce.
  • U lekarza wszystko w porządku te torbieliki się wchłonęły i co myślałąm że będę uciekam z tamtąd jak mnie zobaczył to poznał mnie zaraz po roku czasu co bardzo dużo ma pacjentek i mówi tak pani Iwonko jak pani świetnie wygląda jadnek się pani postarała i z wagi zeszła pięknie świetny makijaż no pięknie śliczne ma pani usta i roztaw oczu no myślałam że się spale ze wstydu ☺️ a i co powiedział że szkoda że już nie ma programu którego prowadził bo by mi zaproponował udział w sexi mamuśkach ☺️ a wiecie jak się wstydziłam żeby mnie zbadał masakra ale nie powiem miło było to usłyszeć dawno tego nie słyszałam ☺️ 🙂 ☺️ ☺️ ☺️
  • A zaproponował mi wkładkę zamiast tabletek i się zastanawiamy z moim czy nie założyć tylko tą droższą.
  • Co Wy o takiej antykoncepcji myślicie???????Ale tak szczerze 🙂
  • Byłam w Orange żeby zbadać jakie mają oferty dla mnie na przedłużenie umowy i facet by mnie tak wkopał że hej za 39 zł abonamentu 350 minut do wszystkich sieci darmowe i sms i rozmowy do orange darmowe ja se myśle gdzie tu haczyk ten już drukuje umowę a ja czytam regulamin tego i nic zero temat tych sms i rozmów w orange i pytam się gdzie to pisze żeby mi pokazał a ten czyta robi się coraz bardziej czerwony i wiecie co normalnie za sms i rozmowy się płaci no normalnie by mnie tak wkopał żebym się nie wypłacała yhhh i mam pelikana II za 39,90zł w tym 60 min+24min za przedłużenie umowy+30min 75% taniej czyli płacę dodatkowe 2,50 zł za te 30min+darmowe sms do sieci orange więc mogę pisać co chwilkę do mojego 😜 więc myślę że to nie jest zła oferta jak myślicie?
  • Byłam na solarce 😜 😎
  • Sory że się tak rozpisałam 😜
  • A co tam u Was jak dziecaki mi normalnie podmienili dziecko jak on się zmienił szok 😮 taki grzeczny świetnie zasypia sam już się nie muszę z nim męczyć żeby zasnął czas ma tam swoje za uszami no ale to przecież dziecko 🙂
  • No ale za dużo chwalić go nie będę bo zapeszę tfu ftu 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Iwonko widzisz jak świetnie wyglądasz kochana tylko pozazdrościc 🤪
    Co do tel kom w orange ja CI powiem kochana ze mnie to sie wydaje ze najbardziej opłąca sie miec na karte i wykupować pakiety sms czy minut miałam juz kiedys umowe i powiem ci ze tak w sumie to taka zadowolona nie byłam.
    z seri co u nas wiec tak :
    Kacper w żłobku ogólnie od wczoraj jakos cieknie mu katarek z noska wiec robie mu juz inhalacje by to sie przeszło na oskrzela 🤨
    ogólnie to jest bardzo grzeczny wszystko moge przy nim zrobic sam sie bawi .
    jedynie jak wracam z pracy to nie odpuszcza mnie na krok ☺️
    taki steskniony mój dziubasek mój najdroższy skarb ☺️
    Tesciowa mi powiedziała ze jak tylko kacper słyszy przez okno pip z centralnego zamka to zaraz krzyczy mama i leci do drzwi ☺️
    czasem czeka czeka a to był ktoś inny nie ja i popłakuje mama 😞
    jak mi to tesciowa powiedziała to az mi sie serducho kroiło 😞
    M wrócił o 8 z nocki i śpi o 12 musze jechac mu odebrac wyniki badan i zawiesc do jego pracy póżniej kilka spraw pozałatwiam na miescie i do pracy
    dziś znów nocka sama bo M do pracy 🤨
    wiecie co dziwnie tak nie lubie byc bez niego nocą :P
    czasami mnie wkurza ale z drugiej strony to nie umiem bez niego na dłuższa mete wytrzymac ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ojj to się przeziębił biedaczek zobacze z tym tel jak to mi bedzie przekraczac to w przyszlym roku przejde na karte i juz 😉
  • Aha czyli nic nowe z @ 😞
  • A ja zapatrzyłam się na zdjęcia z sprzed 4-5 lat jakie małe były moje dzieciaki a teraz hmmm moja mała księżniczka już duża cyce jej rosną ☺️ a przed tem taka malusia i synuś też taki malusi a teraz ehhh ten czas leci 😞
  • A co do tego co ten lekarz mi mówił to sama nie wiem czy się cieszyć czy co tyle się dowiedziałam że nie wyglądam na 30 lat ☺️
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    siedzi w łóżeczku i się bawi za chwilkę idziemy sie ubierać i na spacer idziemy 🙂 tylko nie wiem jak go ubrać bo tam wieje napewno ciepło heh
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Powinnas sie kochana cieszyć to miło słyszeć cos takiego od osoby która Cię dłuższy czas nie widziała 🙂
    Wiesz co u nas jest wietrzyście i ogólnie chłodnawo dzisiaj 🤨
    u nas dzis spacer by odpadał niestety
    ale pewnie tesciowa popołudniu go wezmie na troszke
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...