Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hehe fu fu mój jak się zleje to klepie się po nim i woła baaaa i to za każdym razem jak się zleja a ja mówie nie możesz szybciej wołać a ten baaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja Ci powiem ja z jednej strony żałuje ze tak pracuje na południe ciągle
z drugiej wiem ze trzeba bo sytacja finsnowa jest ciezka 🤢
czasem chciałąbym nie pracowac w ogole i poswiecic sie całkowicie kacprowi ale z drugiej strony praca troche tez odrywa mnie od problemów spotykam sie z ludzmi jest inaczej,
nie wiem jak to bedzie jak M wyjedzie nie wiem naprawde czy nie bede musiała szukac czegos na rano tak jak kacper jest w żłobku bo tesciowa tez wrócia do pracy wiec to bedzie problem póżniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE tam dasz radę wiesz jak ja sobie mówię nie jesteś sama na tym świecie w takiej sytuacji to mi pomogło np.jak się rozwodziłam mój były mąż mi wygrażał że dzieci mi zabierze itd ,...jasne że dasz radę zobaczysz jak Kacperek by ci pomagał tulił się no i oczywiście trezba też jemu poświęcac czas wiem że to trudne przy małym dziecku zwłaszcza jak ciągle płacze ale daje się radę najgorsze są dwa pierwsze tyg w domu bo dziciak jest zazdrosny i trza uważać moja to bratowi dawała poduszki na głowę od tyłu go szczypała yhhh działo się miała w tedy 2,5 roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper tez był wpadką no i co z tego 😁
ale jak juz byłam w ciazy cieszyłam sie jak małę dziecko bo chciałam tak czy siak 😉
wiem ze jak bedzie trzeba to day rade 😁
tylko czy ja nie oszalałabym z 2 😁 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k...... ten mi łóżeczko rozwalił 🤢 yhhh śruby się posypały masakra bo musi tym trzepa 😠 😠materaz rozwalił już jakiś czas temu no normalnie niszczyciel mały moja dwójka tego nie rozwaliła a ten mmmmm nooo nie ukrywam łóżeczko i materac mają już około 11 lat może ze 12 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerwy no mam ale do pewnego momentu a potem mmm to już jest zle bo ja długo wytrzymam tylko potem wybucham ze wszystkim co mnie dusiło i nawet jak mnie ktoś z dorosłych porządnie wnerwi to potrafię się do tej osoby nawet przez miesiąc się nie odzywać.
  • A o chłopach to nie wspominam bo to też są dzieciaki i postępować trza z nimi jak z małymi dziećmi zwłaszcza jak coś boli albo choruje to już nie wspominam i podaj pomyj i pozamiataj niektórzy tak myślą że od tego tylko jesteśmy i to mnie wnerwia 😠
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja na M nie moge narzekac bo on i ugotuje od czasu do czasu i z kacperem zostaje duzo
    ale zeby za soba cos sprzątnąć to nie ma opcji i to mnie denerwuje 😮
    bo on sie zabije przez swoje skarpetki ale ich nie sprzatnie. Naczynia moge ze zlewu wypadac ale jak ja ich nie umyje to beda tak leżeć w nieskonczonosc 🤢. Co do sporzatnia to sie musze ksiecia o wszystko prosic 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...