Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 😉
wybaczcie ze odzywam sie tyle co wcale ale wiecznie cos 😮
Ogólnie u mnie leci.. jak zwykle pierwszy dzien pracy an stanowisku miałam okropny bo noc wczesniej biegunka i wymioty w nocy jechałam do lekarza by dostac tabletki i to jak najszybciej zatrzymac 🤢 czyli sie domyślacie jak mogłam sie czuć. Teraz jeszt juz ok 🙂
praca mi sie naprawde podoba 😁 ludzie są fajni 😁
Wczoraj dostałam maskotke rozumu wiece z tych reklam rozum i serce kacper był mega zadowolony 😁
Co wiecej u nas... M czeka na wyjazd do niemiec najpozniej do 2 miesiecy bedzie jechał 😞
Kacper zdrowy wszystko wporządku coraz wiecej zaczyna mówic, ładnie obcuje z nocnikiem 😁
swietnie zaczął sam jesc uważam ze żłobek to była świetna decyzja 🙂
Widze tutaj coraz mniej sie dzieje jak to sioperka napisała forum umiera śmiercią naturalną 🤨
Buziaki dla was! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Perełka ja ponad pół roku prosiłam o tabletki na zatrzymanie pokarmu i co ?
I nie dostałam!!!!!
Męczyłam się prawie rok z mlekiem w cyckach.. .grr..
Nie chce nawet o tym wspominać bo dramat...
Ale podobno tak tabletki działają na człowieka.
Dosik super, że praca Ci się podoba, ucałuj Kacperka 😉
U nas nocnik dzien 2...
Siusiu robi ale na podłogę...
Na nocnik udało jej sie kilka kropel ale mam wrazenie ze ona sie boi robić na nocnik bo nawet juz siedzi a to duży krok dla niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Elka ja bez niczego dostałam już pół roku temu lekarka myślała że ja je chce i proponowała mi je 🙂 teraz też nie było problemu tylko te skutki uboczne 🤢 a jutro zaczynam je brać przez 14 dni po dwie dziennie 😞 super że Nika się przyzwyczaja do nocnika duży krok jest mój tak samo miał a jak raz się wysikał to sse sam sobie bravo bił 😉
  • Dossik super że ci się podoba to mówisz że też będziesz słomianą wdową a n długo jedzie ?Najgorsze są początki można się przyzwyczaić Elka też ci to powie 😘
  • My idziemy na spacer a co do forum to wiecie każdama jakieś problemy czy z pracą czy z czymś innym no i oczywiście wykorzystujemy póki jest pogoda to na dwór 🙂poczekajcie jak będzie zimni znowu tutaj zasiądziemy wszystkie razem 🙂 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nie wiem na ile pojedzie bo wiecie ze w rezutacie czekamy na telefonz kopalni
    i moze byc tak ze pojedzie na rok a moze byc tak ze pojedzie kopalnia zadzwoni za trzy miesiace i za te trzy miesiace zjedzie
    ale ogólnie boje sie tej rozłąki 🥴 ale z drugiej strony wiem ze to nas finansowo bardzo wspomoże.
    Perełka ja te tabletki wziełam tylko dwa razy i czułam sie tak żle ze juz wiecej ich nie zażyłam
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eee już mówiłyście rok temu, że forum umiera, a jakoś nie umarło.
    My mamy zamieszanie z tą komunię, a teraz z...Włamaniami! Do dwóch piwnic u nas ktoś się włamał, a mi ktoś grzebał przy zamku w drzwiach bo połowa wkładki wyłamana 😮 Więc nieźle.
    Dominika dasz radę. Masz pracę, a to dużo daje. Jak zobaczysz jak szybko staniecie na nogi i jaką ulgę wam to da to zobaczysz, że gra warta świeczki.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    jak co będziemy to forum reanimować hehe....
    ELKA CO ZA GNOJE WAM SIĘ WŁAMUJA...NIEZŁE JAJA... 😮 😮 😮 😮 😮
    ELUSKA gratuluję...hehe pomału do przodu...u nas z nocnikiem co chodzi o kupkę jest dość dobrze...a pisiu to ciut gorzej...ale co chodzi o mowę to stoi w miejscu...martwi mnie to bardzo..... 😞 😞 😞 😞
    a tak to w pracy ok...
    Perełka ja chyba poczekam aż sama stracę pokarm...nie zdecyduję się na tabletki skoro każda źle je wspomina.... 😲
    a co do cyca u nas to małą bierze przy usypianiu w dzień i w nocy jeszcze.........a tak to nie...czyli sporadycznie...patrząc na to co było wcześniej........ 🤢
    Kaśka ja nawet nie zdecydowałam się przeczytać tego artykułu....okropnie żal mi takich dzieciątek ....nie dam rady przeczytać 😞 😞 😞 😞 ☺️...
    Dosik początki będą na pewno trudne bez M ,ale czasem trzeba podjąć jakieś wyrzeczenie kosztem czegoś...ja chyba z ciężkim sercem ,ale jakbym miała taką okazję to też pozwoliłabym mojemu na wyjazd....takie czasy.... 🥴
    ale trzymam za was kciuki!!!!!!!! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Niby do dwóch lat dzieci nie muszą,,mówić,,. Potem można się martwić. Ale ja bym jej dała czas po prostu. Najpierw się martwiłyśmy, że nie śpią w nocy, a inne spały, potem, że nie raczkuję, nie chodzą, nie jedzą innego żarcia niż mleko 🙂 A w końcu każde się dorównuje do reszty. I Oli też dogoni. Spokojnie 😘
    Elcia te nowe fotki z Nisią to z nowego mieszkanka czy u Twojej mamy? Jak się w ogóle czujecie wy mieszkając sami no i jak się Nika zachowuje?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka nie ciekawie z tymi wlamaniami,ale u nas tez grasuja wiec chyba taki durny okres nadszedl.

    Eluska jak juz przed zamieszkaniem sa problemy z wlascicielem to lepiej poczekac az napatoczy sie co innego, nigdy nie wiadomo co jej walnie potem w leb.
    Ale to wy jestescie u Twojej mamy czy u Sebka?? tzn mieszkacie? 😉

    Z tym mowieniem nie jest fajnie ale przyjdzie czas, mysle ze bez paniki.
    Przy kontroli jakies u dr poprostu napomknij ze sie nie pokoisz.

    Domi trzymam kciuki za was, wiesz o tym 😉 😘

    Perelko myslalam ze przyjechal na weekend majowy ☺️

    Iwa diablico daj znak zycia!!!!!!!!!!!!!! 🤨


    u nas ok.
    marcel wybiegany na wsi, z pieskiem cudowali, poodzieral sie jak biegl za nim...
    Kotka male bedzie miala lada moment.
    Nie chcecie kotka????:P
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anka moim rodzicom tego na drugi dzień jak wysłałam Ci zdjęcia tamtego kotka co dostali urodziło się ....6 kolejnych! Więc mają jedynie 9 kotów 🤪 Ale na wsi to są im potrzebne. 😜 Dzisiaj jadę po mamę i Julkę bo muszę skosić trawę na działce. Oby nie padało 🤢 I trochę chwaściaków powyrywać trzeba bo z małym nie idzie. Panikę sieje jak coś koło niego lata. Nawet motyl. Wpada w takie przerażenie, że szok! No nic idę okna umyć czy coś posprzątać i podszykować obiadek. Nawet mam dobry humor dzisiaj jakoś 🙂
    Siopko mówię Ci zacznie w końcu gadać. Więcej do ludzi z nią wychodź i nie naciskaj to sama zacznie. A jak już zacznie....Franek wczoraj biegał po domu i się śmiał do rozpuku ,klepiąc się przy tym po tyłku i mówiąc DIUPA! 😁 A np w piasku jak go któreś z dzieci wkurzy to krzyczy MOJE ! Durneś??? Hahaha więc czasami mam ochotę żeby jednak nie gadał tyle 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Haha ELuś za dużo masz kasy, że drzesz kasiore ? :PP
    aaaaa co do piaskownicy to ja sie nie wypowiadam, bo bym odstrzeliła połowe dzieci!!
    grr..
    Szkoda słów. U nas z nocnikiem ciężko i to bardzo
    ale sie nie poddaje, malutka ciągle w majtusiach lata.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziekuje dziewczyny za te słowa jesteście cudowne !!! 😘 😘
    Wiem że dam rade i nie mam wyjścia 🙂
    Mam prace reszte czasu uzupełnia mi Kacper wiec raczej na nude narzekac nie bede
    mimo to i tak się troche boje 🤨
    W ogóle to czego sie jeszcze boje ☺️
    powiem wam wszystkim bo to juz we mnie siedzi i mnie meczy
    boje się by on nie pojechał a zostane z Kacprem i w ciąży
    opóżnia mi sie okres kilka dni , wiem ze moze byc to z różnych powodów ale wiem ze raz sie nie zabezpieczyliśmy i boje sie jak idiotka by teraz nie miec z tego drugiego bejbi mimo iz bym chciała
    ale nie jest to możliwe teraz 😮
    Wczoraj w ogole z M spedzlismy taki miły wieczór razem jakiego od dawna nie było rozmawialiśmy
    i powiem wam Mati chciałby mieć córke 😲 byłam w szoku ze on jest bardziej przekonany do drugiego dziecka niż ja, może przez to ze ja patrze na to bardziej realnie..
    Ogólnie Kacper fajnie woła eee na nocik siku jeszcze nie zawsze ale tez woła 😁
    do żłobka chodzi wraca uśmiechniety wiec ja tez jestem zadowolona 😁
    Elka fajnie robisz ze drzeżesz pieniążki fajnie 😁
    Eluśka no szkoda ze z tą babka macie wieczne problemy 🥴
    Powiem wam dzis jest tak parno na dworze ze az nie mam mocy isc do sklepu ;/
    czekam na telefon ojca bo musze jechac z moim cudownym autem do gazownika bo gaz mi sie ulatnie wrr ;/ znów wydatki w tego strupa 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dosik to może zrób test 😲 🥴
    Ja nie wiem co bym zrobiła, jakbym teraz była w ciąży... Ooo nie nie ma takiej opcji.
    Okej ponieważ my przezywamy nocnik to coś zauważyłam.
    Moje dziecko się boi siusiać.
    Jak zaczyna czy na nocnik czy w majtaski to zaczyna płakać i wogole.
    Chyba jej sama czynność nie pasuje, że trzeba. I jej mówie że mama robi siusiu, i wszyscy.
    Ona nie woła więc każde jej siuśki trzeba łapać praktycznie. ALe wiecie to 2 dzien i się nie poddajemy na razie 🙂
    A zwłaszcza że w tamtym mieszkaniu jest wykładzina dywanowa więc bedzie kiepsko ją tam uczyć.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam WOW Dosik no nie mów 🤪 🤪 🤪 jak będziesz coś wiedziała to daj nam znać 🙂 będzie dobrze 😘
  • Ela mówisz że będziesz kosić trawsko ja to uwielbiam 😉
  • Eluśka mała się nauczy powoli a do celu pięknie Wam idzie 😘
  • Madzia już Ci pisałam że dzieciaki mają czas do 2 roku życia że sama zacznie w swoim czasie nie zmuszaj jej bo będzie robi na przekór 😉
  • Ja rano byłam na badaniach i z młodą u lekarza Paweł zaraz idzie spać a ostattnio spotkałąm znajomą z byłej pracy i wiecie co mi powiedziała że w pracy huczy od plotek że ja w ciąży jestem 😮 😮 ja jej mówie hmmm no ja widzisz nic mi nie dolega i ja na razie nic o tym nie wiem 🤔 no szok jak ludzie plotkują i z palca coś wysysają 🤢 idę go usypiać 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    DOSIK KOCHANA JA CI POWIEM TAK TERAZ REALNIE PATRZĄC NIE MOŻESZ SOBIE POZWOLIĆ NA DRUGIE DZIECKO ,ALE Z CZASEM TO TO BĘDZIE (o ile okaże się,że jesteś w ciąży)DRUGIE NAJWIĘKSZE SZCZĘŚCIE JAKIE CI SIĘ W ŻYCIU MOGŁO PRZYDARZYĆ DLATEGO ...ja trzymam kciuki za was..obojętnie co się okaże.głowa do góry!
    ja poczekam do wakacji z Olinkiem jak nic się nie zmieni poproszę o skierowanie do logopedy...ona wszystko kuma ,a mówi tylko :mama,nie,da i CZASEM BABA............ 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴


    u nas też się zaczynają problemy...ELUSKA TY UCIEKAJ Z TAMTEGO MIESZKANIA PÓKI MOŻESZ SKORO NA WSTĘPIE SA JAJA...
    mnie dziś odwiedziła właścicielka mieszkanie i zamiast 810 teraz chcą prawie 1000 zł
    kurwa skąd ja mam to wziąć....nie stać nas...nie wiem co dalej...
    😞

    zawsze coś idzie nie tak......... 😞
    nie wiem gdzie my pójdziemy ....
    co zrobić... 🥴
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    umowa była tylko słowna....
    nic na papierku...
    oni podali do spółdzielni ze my mieszkamy wiec czynsz wzrósł a teraz chcą podać do zusu ze wynajmują a za to oni muszą bulić podatek także oni tym kosztem chcą obciążyć nas...,bo nie zrezygnują z kasy dla siebie ,a od nas chcą na to zyskać i oni wychodzą na zero...tylko ja mam znów drożej...ale ich to h...obchodzi.
    mówiła mi że mam o dofinansowanie się postarać z mopsu ta....tylko nam nie dadzą,bo to jest za duże mieszkanie jak na 3 osoby... 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Madzia nie mogę sobie pozwolić żeby z tego mieszkania zrezygnować,
    Niestety.. Musimy powalczyć o to mieszkanie i już.
    Dlatego my bedziemy spisywać umowe tyle że o użyczenie czy tam użytkowanie.
    Szczerze, to troche nie mądrze zrobiliście nie podpisując nic,..
    to co teraz bedziecie szukać czegoś czy jak?
    Ehh przekichane ciagle z tą kasą..
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...