Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

LOLI! Anglia - Algieria no co Ty 🙂 nie wiesz takich rzeczy? 😜 postawiłam 2-0 więc mają strzelić dwa gole!! 🙂

Dosik muszę! PO PROSTU MUSZĘ! wkleić Ci to co mi Anulka na gg napisała po tym jak dodałaś foto 🙂 tam jest też foto stare, chodzi o te w żółtych batach 🙂 zobacz:
AGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁: ty poszlas a Dosik dodala fote.. i tu widze taka jedna fotkeeee brzucha ze prawie gatek nie ma.... lekko widac koncowke...:P ahahha

cała Anulka 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ojj, nie wszystko sie wkleiło jeszcze raz:
AGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁: < napalony > ty poszlas a Dosik dodala fote.. i tu widze taka jedna fotkeeee< serduszka >< boję_się > brzucha ze prawie gatek nie ma.... lekko widac koncowke...:P ahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI pazuraski fajniutkie.te pierwsze też były superrrr 🤪 🤪dlaczego tak je potraktowałaś i je zmyłaś 😞 😞 😞a ciacho mniam mniam ty kusicielko 😜 😜 😜co z tym twojim kregosłupem???biedactwo 😞 😞a może twój by jakiś masaż zafundował???może by troszeczke ulżyło???współczuje 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech loli moja droga 😁 😁 😁z miłą checią,co tylko chcesz,uwielbiam grejzmolić po ścianach 😁 😁 😁maluje zwykłymi farbami dla dzieci takimi w tubkach i musze miec jakis rysunek.patrze na niego i maluje na ścianie szkic ołówkiem a potem farby ida w ruch.tak z głowy to tylko jakieś ozdobne teksty albo motywy roślinne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam jeszcze tu na was spojrzeć o czym gawędzicie 😜 ale widze cichutko Tu 😜
Eluska: wiesz co nie pamiętam ale z jakies 2 miesiace temu napewno 🙂
ok dziewczynki ja lece jakąś kolacyjke zrobić i z mężusiem pooglądac tv 🙂
do jutra buziakiii :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje...coś sie leniwicie...mnie juz moi chłopi nie dopuszczają do komputera, jestem dyskryminowana. Wyobrażacie sobie. ja myślałam że w czasie ciąży będzie mi mąż pomagał, a on jak na złość, bałagani bardziej i nic nie robi, tylko siedzi przed komputerem i gra w gry. Boże a mi tak już ciężko. Ja nie wiem. Przeraża mnie perspektywa jak sie dziecko pojawi na świecie..robaki nas zjedzą. Mam wisielczy humor 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny jakas masakra naprawde, plecy tak daja mi w kosc ze ani lezenie ani siedzenie nie pomaga 😞 nawet pozycji lezacej zadnej nie moge przyjac bo tak napierniczaja 😞 i to wlasnie miedzy lopatkami wysoko ;/ dziwne ;/
Teraz jeszcze wlasnie zauwazylam moje spuchniete nogi ktore zaczely mnie tez bolec w udach i lydkach jakies 2-3 godziny temu 😞
Zaczyna sie chyba powazne nazekanie na bol 😞 ale coz trzeba sie chyba zaczac przyzwyczajac do tego bolu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To już tak, jak o bólu rozmawiamy. Czy macie też tak, że boli was pępek? Jak go dotykam to boli, może to od naciągnięcia skóry na brzuchu... Hmmm.
Wczesniej tak nie mialam.

Pozdrawiam was gorąco! Loli fajnie ze mnie znalazlas. Mam prosbe o malą poprawkę. Zamiast Anastazji będzie raczej Magdalena 😉 Wiec zmien w tabelce jak bedziesz miala chwilunie 😉 Thx

A mecz tez oglądalam i się rozczarowalam....., Cos Anglicy chyba wczora za dużo popili, bo dzisiaj nie mogli się porządnie ogarnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...