Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

no ale walnął Ci hasło nieprzeciętne...obojętnie ile ma lat, wstrętne to było! tzn...wiesz, miłe, ale nie od lekarza który ma do nich podejść przedmiotowo, a tu mu się soki puściły zbokolowi 😜

mnie też Madzik bolą plecy...dawno tak nie bolały.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli nie wiem czemu takie mam? może to jest nastawienie które mam od początku...bo wiesz, że nigdy nie napisałam że się boję porodu, bardziej ta ciekawość.
może im bliżej tym mam więcej obaw, ale nie boję się bólu, bardziej tego żę to tyle cholera trwa i długo będę się męczyć! no i teraz obaw następny jak urodzić taką kluskę 🙂 a jak Ty to zrobisz to już mnie w ogóle zastanawia!? bo ja tam jeszcze w biodrach mam sporo, a Ty szczuploszku? więc jak Ty dasz radę to ja też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się boję ,bo nie mam lewatywy ,na allegro są same zboczone oczyszczacze anusa(:blink 🙂a ja jej w aptece nie dam rady kupić.....moze jakąś kumpele namówię ,ale wątpię ,żeby któraś dobrowolnie poszła po to ''COŚ''......... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
NO I SIĘ BOJE TEGO PARCIA......HE HE,ŻEBY KUPA Z TEGO NIE WYSZŁA HAHAH 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka! weź się nie wygłupiaj, napisz do mnie maila i ze szczegółami i serio mogę Ci kupić 🙂 jutro kupię i piorytetem wyśle do Ciebie 🙂 dla mnie nie ma problemu bo i tak chyba muszę sobie kupić drugą...więc od razu po dwie pójdę 🙂 co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa juz takie bioderka nie sa szczuple, powiekszyly sie chcialam nawet sprubowac jakos w swoje spodnie wejsc zobaczyc ile brakuje 🙂 ale sobie odpuscilam zeby sie lekko nie przestraszyc.

Sioperka kupa jak bedzie to bedzie, w Angli nie robia lewatywy wjec ? 🥴
Sama zobaczysz ze jak sie zacznie to z tego zdenerwowania sie sama sie wykupkasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sobie psuć humor Loli? 🙂 nie wchodz w te gacie, bez sensu 🙂 ja moje mam schowane głęboko i wyciągnę pare dni po porodzie...albo aż na wadze nie będzie połowa mniej tego co przytyłam 🙂

ale nie mówię do porodu o przytyciu tylko o rozstawie kości, jak pokazywałaś foto to jesteś taka drobniutka, nie masz szerokich bioder, więc jak Ty sobie dasz radę, a dasz! to ja też 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAAAAAAAA LOLI ze zdenerwowania to ja właśnie na wstrzymanie dostanę.......
AGAA A MOGŁABYŚ SUPER BY BYŁO.........NAPISZ MI MAILA JAK SIĘ DOGADAMY CO CHODZI O KOSZTA I PODAM CI WTEDY ADRES
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
JESTEM URATOWANA!!!!!!!!!!!!!!!
o ile paczka zdąży dojść... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Loliczku, na forum jest kilka dziewczyn ode mnie z Gorzowa. Krystian lata za grzejnikami , a ja idę na chwilę do parku z Luną.... Wózek chyba sobie ten zaklepię który wy obstawiałyście. Tylko, że sprawdzę czy u nas w sklepach taki mają bo chcę go na żywo zobaczyć.
Aguś gratuluję dużej córci. A ten masaż szyjki ponoć okropnie boli 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka ja jestem ciekawa czy zdazyz z ta lewatywa ?
Bo to przecierz co odejda ci wody zrobisz lewatywe trzeba chwile poczekac zanim to zacznie dzialac, a przecierz nie bedziesz czekala w domu az sie wykupkasz?
A jak cie sraka chwyci w drodze ? to co 🤪 🤪 🤪 🤪 po krzakach bedziesz latala 🤪 🤪 🤪 po drodze 🤪 🤪 🤪 hehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu mam nadzieje że on nie mówił o masażu szyjki...przypuszczam, że to może być coś bardziej inwazyjnego?! nie wiem, ale troche mnie przestraszył.... 😲

Bobas ale Ty się gościsz ostatnio 🙂 mmm zazdroszcze 🙂

sioperka wysłałam maila 🙂

Loli a co masz nie dać rady? na pewno dasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja sobie wyobrażam to tak ,że jak już będę miała skurcze takie ,ze wiadomo że to już to wtedy ją zrobię mam nadzieję ,że mi wody za szybko nie odejdą a jeśli tak to trudno wole czekać i wykupać się w domu....postaram się zrobić ja dość szybko ,żeby właśnie nie czekać za długo na efekty.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli ja ją planuję zrobić tak czy tak, a właśnie w przyszłym tygodniu we wtorek ją wypróbować ile to wszystko trwa...a tam pisze że trwa 5 min i działa 🙂 albo szybciej 😜 tylko właśnie co w przypadku kiedy nie wszystko wyleci a będzie trzeba już jechać 🤪

Elu to jutro śmigaj do sklepu zobaczyć ten wózio i zamawiaj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguuuuuuuuuśśśś!!! Ale Ewunia wielka ranyyyyy!!!! Moja 2260 a Twoja 3600?? Rany bomba ale wielka!!! 😁 hyhy ale ma długaśne nóżki 😁 Po Tobie? CZY po tatusiu? Ja tylko na chwile bo u Sebastiana siedzimy i za nie dlugo wracamy do domku to moze siade pozniej na chwilke to zagladne jeszcze do Was. Trzymajcie się brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...