Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale macie piękne te albumy ☺️ a ja taka dupa i nie cykam fotek a czas tak leci i pamiatki nie bede miala 😞 trza sie wziasc w garsc 😜
a ta dosikowna to lafyrynda jedna no 😁 😁 😁 😁 tak juz prawie matiego spakowala a wystarczylo ja pogiziac po szczurce hehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elus a musze Ci powiedziec ze cala plyte zciaglam tej muzyki dla dzieci, to co te dzieci blusa spiewaja.... poprostu rewekla... tam sa kawalki co dziecko gaworzy to maly razem z piosenka 😜
i kolysanki usypiaja go i uspakajaja 😉 dziekuje jeszcze raz 😉

A powiedzcie mi bawicie sie z dzieciakami jakos??

Loli a ta podusia to we wozku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm Anulka ja ci powiem ze moja mala dopiero od jakis kilku dni widze ze zaczyna sie lekko ciekawic jakimis zeczami tzw. patrzy oczkami np, za mna mowie do niej bardzo duzo czasem slucha. Ale nie wydobywa z siebie jakis glosków 😞
Bo widze ze twoj juz gaworzyc zaczyna, ale on prawie o kilka tygodni jest starszy.

Kurcze na moja to te piosenki jakos na moja nie dzialaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO O 2... ALE KAROL WCZORAJ CZYTAL O ROZWOJU DZIEC TO ONI COS SIE POMYLALI.... BO WG TEGO TO MARCEL JEST TROCHE DO PRZODU...
ALE MAMY PROBLEM... BO OCZKO MU TROCHE TO SRODKA UCIEKA... I NP JAK WLASNIE NA BRZUSZKU JEST ALBO JAK LEZY TO GLOWKE DO TYLU ODCHYBA TO TEZ ... MAMA MOWI ZE MU SIE JESZCZE UNORMUJE... OBY 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm powiem ci tak mojej sie czesto zdazalo wlasnie robic zeza- ale teraz juz zadko sie jej to zdaza 🙂
Naszczescie z bioderkami dzis bylo wszystko wpozadku 🙂 pani zrobila USG szybciutko ;] a Olenka nawet nie plakala tylko grzecznie sobie lezala i na sciance ogladala naklejki z kubusia puchatka ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wsumie mam tylko jednego brata ma 16 lat 😉 teraz 6 wrzesnia skonczyl a Olenka sie urodzila 7 😉 sie smialam z tata pare dni wczesniej ze bedzie jazda jak zaczne rodzic tego samego dnia co moja mama 16 lat temu i tak sie stalo ale niestety nie zmiescilam sie w czasie.

Lece kobitki bo moja ksiezniczka sie obudzila po 3 godzinach spania ;] ide siurki zmienic i jedzonko zrobic ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie wrześniowe Mamuśki! Zarejestrowałam się na brzuszka dopiero dziś, ale od dłuższego czasu was podglądam. Mój synek również urodził się we wrześniu. Nie odzywałam się wcześniej gdyż do końca ciąży pracowałam i jakoś nie było czasu a i przyznam się, że potrzebowałam pomocy męża żeby się zarejestrować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudi napisał(a):
Witam wszystkie wrześniowe Mamuśki! Zarejestrowałam się na brzuszka dopiero dziś, ale od dłuższego czasu was podglądam. Mój synek również urodził się we wrześniu. Nie odzywałam się wcześniej gdyż do końca ciąży pracowałam i jakoś nie było czasu a i przyznam się, że potrzebowałam pomocy męża żeby się zarejestrować 🙂


Witamy 🙂
Widzę, że Ty również masz małego Alka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...