Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Ani mi nei mow;p haha wiec Asia jak beda halasowac to idz powiedz.. juz ejst po 22 przeciez..

chociaz jak tak pomysle to nieraz my tez jestesmy za glosno.. tzn wiecie jak przzyjda znajomi... ☺️


narazie spi i mam nadzieje ze go nie obudza.


jak twardo zasnol to na bank nie 😜

aaa powiedzcie mi jak wy usypiacie swoje dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Ani mi nei mow;p haha wiec Asia jak beda halasowac to idz powiedz.. juz ejst po 22 przeciez..

chociaz jak tak pomysle to nieraz my tez jestesmy za glosno.. tzn wiecie jak przzyjda znajomi... ☺️


Anulka znajomi? a co ty w trakcie imprezy bara bara robicie jak znajomi porzychodza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no yy lekko go kolysze jak daje mu ejst.. apotem do lzeczka przytulanka spok i nynu.. ale chodzi mi czy po ciemku czy przy swietle?? i glosno macie tv??

Bo moja tesciowa wczoraj go rpzy swietle usypiala i przy glosnym Tv.. chciala pokazac co to nie ona i jej nie wyszlo bo maly wcale spac nie cchial 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
nalałam sobie kieliszek wina i juz mi szumi haha 😁


Bobas ty to juz chyba od 2 dni pijesz 😁

Ja wsumie mam piffko w lodowce ale zastanawiam sie


w wekeend zawsze na wieczor pije lampke wina 😜dla relaksu i lepszego sioperzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas napisał(a):
Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
nalałam sobie kieliszek wina i juz mi szumi haha 😁


Bobas ty to juz chyba od 2 dni pijesz 😁

Ja wsumie mam piffko w lodowce ale zastanawiam sie


w wekeend zawsze na wieczor pije lampke wina 😜dla relaksu i lepszego sioperzenia 😁



Hahaha oj oj oj 😁 no to niezle dzis tez pewnie cos bedzie !
A twoj sie jakos rozgrzewa? 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
Loli napisał(a):
bobas napisał(a):
nalałam sobie kieliszek wina i juz mi szumi haha 😁


Bobas ty to juz chyba od 2 dni pijesz 😁

Ja wsumie mam piffko w lodowce ale zastanawiam sie


w wekeend zawsze na wieczor pije lampke wina 😜dla relaksu i lepszego sioperzenia 😁



Hahaha oj oj oj 😁 no to niezle dzis tez pewnie cos bedzie !
A twoj sie jakos rozgrzewa? 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪

zazwyczaj razem pijemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO JAKO OSTATNIA NAPISZE COS MADREGO.. 2 RAZ BO PIERWSZEGO SKASOWALAM... 😞 A BYL SUPER.. 😞POSTARAM SIE COS PODOBNEGO NAPISAC

WIEC...CO DO AKCJI I M P R E D Z E J....

MATRA... DOLACZYLAS DO NAS , ZAAKCEPTOWALYSMY TO BO JESTESMY OTWARTE NA NOWE ZNAJOMOSCI... ALE NO WLASNIE... PRZYSZLAS DO NAS Z PAZDZIERNIKA BO URODZILAS ZE WRZESNIU- OK... SPOKO.
ALE CZY JE NIE ZNASZ CZASEM DLUZEJ? IM POWINNAS SIE ZWIERZAC A NIE NAM KIEDY MY CIE WCALE NIEZNAMY! A TY NAM Z GRUBEJ RURY... OK.
JA JESTEM Z WRZESNIA A URODIZLAM W SIERPNI- I NIE ZAMIERZAM ZMIENIAC BO JESTESM JUZ ZRZYTA Z IMMYMI LUDZIMI A NIE BEDE KOMUS Z BUCIORAMI WCHODIZC I GADAC O SWOICH PROBLEMACH JESLI MNIE NIE ZNAJA.
O DZIECKU TAK I STOPNIOW NAWIAZAC KONTAKT ALE NIE TAK JAK TY TO ROBISZ.
PO ZA TYM... TO JEST FORUM O DZIECIACH A NIE O EKSCESACH Z CHLOPAKIEM! A TY TYLKO O TYM.. NIE PAMIETAM KIEDY NAPISALAS O SWOIM SYNKU???
NO WLASNIE... ZASTANOW SIE CO JEST DLA CIEBIE WAZNE! JA JUZ CI POWIEDZIALAM ZE SAMA STWARZASZ CHORE ATMOSFERY! PO ZA TYM WIEDIZALAS ZA CO SIE BIERZESZ, BYLAS JEGO KOCHANICA.... A KTO ZDRADZA BEDZIE TO ROBIL ZAWSZE. WIEC PIJ TERAZ TO CO SOBIE I DZIECKU NAWAZYLAS. I TY JESTES PO PEDAGOGICE CZY PO PSYCHOLOGII?? MHMM WIDAC..
KONEIC WYPOWIEDZI NA TWOJ TEMAT NIE MNIE CIE OCENIAC.



ALE CO NIE ZNACZY ZE NASZE "NOWE" MAMY MAJA SIE ZLE PCZUC..RUDI TY JESTES Z NAMI TROCHE DLUZEJ WIOLA KILKA DNI..
I NIE BUJCIE SIE Z NAMI GADAC, MYSLE ZE ZALAPALYSCIE ZE JESTESMY LEKKO MOCNO STUKNIETE 😜

RUDI JESTES SUPER BABKA.. A TOWJ SYNEK NORMALNIE DO SCHRUPANIA... PATRZEC PATRZEC I NIC WIECEJ 😉SZKODA ZE NIE DOLACZYLAS DO NAS JESZCZE ZA CIAZY... ALE WAZNE ZE JESTES!!

wIOLA A CIEBIE I FABIANA CHCEMY WIECEJ/... SPOKOJNIE WEJDZIESZ W TRYB I BEDZIESZ Z NAMI WARIOWAC... 🙂) TYLKO NAM NIE UCKNIJ!


NO.. A WOGLE TO MY SIE ZNAMY PRAWIE ROK, WIEMY O SOBIE WSZYTSKO CHYBA CO MOZLIWE...
WSPOLNIE RPZEZYWALYSMY I DIZELILYSMY SIE..
KAZDA WIZYTE U LEKARZA..
KAZDY BOL..
KAZDA RADOSC I DOLEK..
KAZDYM PRZYGOTOWANYM DANIEM .. AAAGGAAA CHINSKA ZUPKOO MOJA:***
KAZDYM BADANIEM..
KAZDYM ZAKUPEM DLA DZIECKA...
KAZDYM CM I KG WIECEJ...
KAZDYM PORODEM...

WSZYTSKIM....

TERAZ GDY SA DZIECI.. NIC SIE NIE ZMIENILO.. SKLAD MOZE TROCHE... 😉
NADAL DZIELIMY SIE
KAZDYA DEPRESJA MNIEJSZA WIEKSZA
LZAMI
ZLOSCIA
BEZSILNOSCIA
RADOSCIA
KADZYM USMIECHEM NASZYCH DZIECI
NAZDYM ICH BOLEM
ZLYM DNIEM
KAZDA NASZA ZLSOCIA NA FACETWO
NA TESCIOWE,,,,,,!!! 😜
PRZEPROWADZKAMI RACHUNKAMI...
WSZYSTKIM..... ( W MIARE MOZLIWOSCI... 😜- CZAJUCHY CZOWAJA 😜)


JESTESCIE DLA MNIE WAZNEIJSZE NIZ NIE JEDNA NORMALNA "PRZYJACIOLKA"CO MAM NAMIEJSCU...BO WIEM ZE JESTESCIE ZAWSZE.. ZAWSZE KIEDY WAS POTRZEBUEJ KIEDY KTORAS Z NAS POTRZEBUEJ WSPARCIA
JESTESCIE DLA MNIE JAK RODZINA, JAK SIOSTRY 😘 😘
I COS ZLEGO BY WAM SIE DZIALO JAK BEDE POTRAFILA NAJBARDZIEJ POMOGE
KOCHAM WAS WASZE DZIECI...
CHCIALABYM ZEBY TO TRAWO JAK NAJDLUZEJ... WIADOMO KAZDA POJDZIE KEIDYS DO PRACY ITD, ALE MAM NADZIEJE ZE JAKIS TAM KONTAKT ZAWSZE BEDZIE .. ZE SIE NIE URWIE;(

TEGO SOBIE I WAM ZYCZE... 😘 😘

BEZ WAS.. CIAZA BYLA BY WIECZNOSCIA...
A KAZDY DIZEN BYL BY WERY PIZDOWATY DUPA DEJ.... 😘 ☺️



NO TO TYLE... ☺️
PRZEPRASZAM ZA SKACZACE LITERKI.. WIECIE PO CIEMKU PISZE A 2 ZAPIERDZIELAM 😜EHHE
NO .. I JA SPIERDALAMENTO DO LEZENIA 😘

DOBRANOC MOJE KOCHANE 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achhhh Aniu pięknie to napisałaś ☺️ 😘 🤪

( poczekam 7 minut żeby klasnąć (wszystkie śpią to może się uda 😜 )
jest 311 dla Ani 😘

nie mam czasu nadrobić więcej bo padnięta jestem strasznie aleeeee powiem tyle że się udało WSIOOOOO 🤪 niunia była w kościele boska!! relację zdam jutro 🙂

buziaki dla Was i maluszków 😘 😘 słodkich snów i dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo? Jest tu ktos? 😉
heh. jest 4.08.
chyba jestem ostatnia, albo pierwsza 😁
bylismy dzis na trzydziestce kumpla i ja jakos spac nie moge
maly po szczepionce dosc marudny, wierci sie strasznie,
hmm, Indep... powiem jedno- przyjazni nie mozna wymagac, na przyjazn trzeba zasluzyc
i dobrze Ania napisala (i tu Ci zaklaskam 🙂) zdaje sobie sprawe ze znacie sie juz kawal czasu i macie juz swoj swiat, jestescie pozytywnie zakrecone co uwielbiam. Dobrze jest miec z kim dzielic i smutki i zale ale rowniez radosci, czasem poglupkowac zeby zapomniec o problemach...porozmawiac zeby rozwiac watpliwosci na tym wlasnie polega przyjazn i wymaga to czsu, dlatego bardzo zaluje ze nie mialam czasu tu do was wczesniej pisac, jak bylysmy w ciazy. Ale teraz chocby o 4.21 znajdzie sie chwilka 😁 I macie swieta racje- brzuszek to nalog 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluniu fenk ju za tą najt 😜
Anka głupolu łzy miałam w oczach jak to czytałam ☺️ Święte słowa, święte.... 😘 😘 😘 😘
Krystian wrócił po 2. A uwaga....o 1.23 miałam nispodziankę 🤪 Frankową kupę 😁
Eluś trzymam kciuki i myślami z Tobą jestem.
Buziolki laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,

u nas nocka super. Kochany Fabianek zasnął o 21 z minutami a wstał o 8 rano 😉 Wogole ostatnio tak ładnie mi spi całe noce. A jak się budzi to nie płaczem tak jak to bywało tylko tak ładnie rozmawia (najczęściej do pieluchy) ma taki mocny głosik że czasami aż się powstrzymuje zeby nie wybuchnac smiechem zeby go nie wystraszyc i mu nie przerywac.

Eluśka_09 trzymam kciuki za egzaminy i zdasz na pewno ! 😉

Aniu dziękuje za miłe słowa i haaaaaaa udalo mi się dać ci oklaska 🙂 🙂 🙂 Mój pierszy oklask który udało mi dać bo zawsze zajęte 😉 🙂 🙂 O i Eluśce_09 i buuterfly też 😉 I Bobas Iwwwa i Loli też się udało a pozostałe dziewczyny były zajęte 😉 Ciesze się bo to moje pierwsze oklaski

Uciekam do mojego skarba malutkiego 😉

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, a czym karmisz, że Ci tak śpi ładnie? Bo ja pomarzyć sobie o tym mogę 😜
Widziałyście gdzieś w sklepie bluzy w takim stylu?
http://moda.allegro.pl/ciepla-gruba-bluza-tunika-z-kroliczkiem-futerko-m-i1401172275.html
http://moda.allegro.pl/lcn-prezent-super-gruba-bluza-na-snieg-l-i1394728758.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...