Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😉
No wiec mam chwilke... 🙂
popoludnie super 😉 3 godziny lazenia i rowerek 🙂 potem kawa u T i jakos zlecialo 🙂
M zachwycony spacerowaniem w innych rejonach niz zawsze 😉 Wkoncu przestali robic droge to moglismy sie tam wybrac 😉

Rozmawialam z taka znajoma babka co jej wnuk chodzi do tego przedszkola co chce M tez zapisac... i zalamala mnie ☺️ gadka szmatka i mowi takie to bylo male a juz zaraz do przedszkola bedzie zasowac... a ja ze no musze go zapisac na przyszly rok...
To mnie prawie smiechem zabila ze watpliwa sprawa ze znajde miejsce w ktoryms 😮 😮 ze matki pojebuski zapisuja dzieci jak sie urodza...
stracha troche mam bo to samo co z komunia 🤢
przeciez nie bede go ganiac do przedszkola na 2 koniec miasta, i w pon robie obchod i ide sie dowiedziec co i jak bo kuurna 😠
w pysk mi nie dadza a dowiedziec sie moge.
Bo co ja zrobie jak nie bede miala go gdzie poslac?????? do roboty z nim bo co innego 😠 🤨

No a ogolnie cos mi dzis nie tak sie dzieje... nic nie robilam ani gwaltownych rochow ani nic a tak mi sie slabo zrobilo, polozylam sie na ziemie bo czulam jak odplywam ze zaraz zemdleje M sie troche przestraszyl i uspadl obok i glaskal mnie po glowie... kochany moj 😘
nie wiem co mi.... przemeczona chyba.
ale juz spoko oki... zaraz do wyrka z pilocikiem 😁


milego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anka może zrób sobie jakieś wyniki. Krew itp.
Ja się dołączam do was z problemami finansowymi.
Z przedszkolami i żłobkami u nas taka sama sytuacja. W dupie to mam najwyżej się spakuję i raz na zawsze z tego pojebanego kraju wyjadę!!!!
Ale dobra...Nie będę sie od rana nastawiać. 12stopni już mamy na termometrze. Muszę do banku iść i po jakąś jedną bułkę i usiąść i dokładnie policzyć wszystko. Tylko co tu kurde liczyć.
Ech no , ale ok za to dzisiaj z małym poszaleję na placu. Na działce póki co nie mam nic do roboty to się nim zajmę. Buziaki 😘
Całkiem ładne:
http://www.papilot.pl/ciuchy/17881/6/NEW-YORKER-Kostiumy-kapielowe-na-majowke-i-wakacje-2012-kup-teraz-zaraz-ich-nie-bedzie.html
Będę musiała jakiś kupić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejak
a u nas leje..........pogoda normalnie do obrzygania... 😠i jeszcze sobota,gdy mój kończy o 12....
Anka Elka ma rację porób sobie dziewczyno wyniki ,bo takie zasłabnięcia nie biorą się znikąd...a przy małym to sama wiesz ,ze musisz być zdrowa ,bo co jak nie daj Boże kiedyś całkiem zemdlejesz....Marcelek by się bał i w ogóle strach nawet myśleć.
Elka stroje super....dla mnie marzenie......... 🤢
Anka a u was z tymi terminami na wszystko to jakaś paranoja....nie dość ,ze takie jaja z komunią to jeszcze przedszkole...masakra... 🤔 🤔 🤔 🤔 🤢

my dziś pobudka o 6 ,więc już mam wszystko zrobione i za godzinkę pojadę na małą kawę do mamy...a popołudniu o ile przestanie padać i się wypogodzi to skoczymy z małą na karuzele,bo przyjechało do nas wesołe miasteczko jakieś tam...mała by szalała ,a jak będzie padać to zostanie nam bajkolandia.... 🙃

do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka kupuj kupuj bo jak chcesz sledziowac na plazy?? 😁
byla mama zjebala mnie ze chce go dac do rpzedszkola ze pracy nie znajde takiej ktora by sie to wszystko oplacalo.. a tez nie mam nikogo kto by mi go odpieral itd... zwatpilam ale zapytac i zapisac go moge najwyzej zrezygnuje....
a o kasie lepiej nie rozmawiac.


no nic lece jutro bede 😉wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
jak tam ...ja na chwilkę zajrzałam...
wczoraj byliśmy na karuzeli z małą,bo się pogoda poprawiła...mała jeździła zadowolona 😁
a dziś też ładna pogoda to niedługo na chwilę do teściów odklepać wizytę,a popołudniu na spacerek gdzieś w plener pójdziemy.miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas pada więc z wyjścia do ogródka nici. Dlatego sprzątamy domek (jak jest słońce zawsze mamy bałagan bo szkoda czasu na sprzątanie ) 😁 A jak mały uśnie będę lepiła ruskie pierogi.
No i mam okres przed czasem...Ałaaaaa 🤢
Jak by któraś miała ochotę pogadać to jestem na fb. Piszcie to wpadnę tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze porobic notatki jak sie fatalnie czuje jakby nie kiedy ochota na 3dziecko wziela :P ile to jeszcze potrwa. nie chce mi sie nic nawet na necie siedziec, czuje sie tak ze nawet nie bede opisywac ale nie jest weseolo. nudnosci straszne. chyba gorzej niz przy oli to przezywam. ile jeszcze? odliczzam dni niech sie ten 1szy trymestr konczy i oby przeszlo bo nie pociagne tak dlugo
czasem cos tu poczytam was bo duzo nie piszecie to nawet mi sie udaje czasem byc na bieżąco 😁 ale pisac nie mam co bo u mnie ciagle to samo. czekam na lepszy czas. i jeszcze sie wywalilam w pracy wostatnio jak dluga. mam nadzieje ze nic z dzidzia sie nie stalo. bo gleba taka byla ze hej,żal mi się nirmalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka co Ty za str ogladasz??????????? 😜 ehehehe
dziwne to nie wiem o co chodzi konkretnie ale z str gl. zrozumialam ze ktos daje kogos fotki i podpisuje jakimis bzdetami???????

My dzis na cmentarzu porobic porzadek...A bylo co robic z tymi kwiatami wszystkimi.
NA imieninach u szwagra i do domu niedawno zladowalismy 🙂
Wczoraj spacerkowo z moimi rodzicami troche.
A jutro deptam do tego przedszkola... kilku... poobczajac jak sie spr maja.
I moja mama i tesciu mowia ze to troche pomysl taki se z tym przedszkolem bo ciezko tu z praca a nie moga byc takie sytulacje ze nie bedzie mial mi kto odebrac i co zrobie. nie wiemm to jeszcze a robic za tysiaka i zeby polowe dac przedszkolu to bez sens. poltora roku to wiele moze sie zmienic zapisac go moge a isc nie musi.

No a u nas wczoraj tragegia szczescie w nieszzcesciu... spadla na mnie szafka z talerzami nie wytrzymala naporu. 🤢 nie mialam nam wiele kilka kubkow i talerzy po 6 ...troche slodkiego.
wszystkie obiadowe i kilka sniadaniowych i filizanki sie poszly j... 😠 😞
boli mnie nos strasznie bo drzwiczkami dostalam i nadgarstek - bo w pore zlapalam i szczescie ze M nie bylo kolo tego tylko spal i ze karol byl bo bym nie utrzymala tego.
masakra jaki huk jakis syf... 😠

jutro przychodza mi jeszcze fakole od nowego netu 😁 hyhy teraz bede miala bez ograniczen 😁
jak sie ciesze 🙂
A te h.. z plusa juz ciagle cos mi przysylaja zebym zostala i mi wymyslaja zaleglosc.. idioci ciekawe jak i skad jak place regularnie 🤢

No nic spadam 🙂
jakos jutro sie odezwe 🙂

Aniu trzymaj sie kochana... pamietam mnie w mdlosciach ratowala cola przy lozku odbilam i bylo spoko 🙂 moze Ci pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana w słoneczny dzień 🙂
  • Aniu jeszcze troszkę i wszystko minie jak ręką odjął oby 😘 bo ja przy Pawle miałam do końca ciąży mdłości itd.... 😘 😘
  • Anka matko boska 😲 😲 dobrze że ci się nic takiego nie stało 😘 uważaj na siebie u nas pogodnie chociaż głosili deszcze popada w nocy a w dzień ponad 20 st 😉 ja już od 6 nie śpię bo młodą don szkoły wysłać musiałam dziewczyny trza mi nianie elektryczną taką żeby miała zasięg aż na dwór może wiecie coś o jakiejś bo jak ten śp[i mi po 3 godz to ja latam jak głupia i słucham czy nie płacze a tak to bym mogła spokojnie coś porobić na polu i na wczasy się mi przyda 😜
  • Dziś standartowo spacerek 🙂
  • heh wczoraj se poskakałam na trampolinie z dzieciakami 😎
  • Madzia jak tam Wam idzie odstawianie od cyca???
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anka musiał Cię Karolek nieźle wściec, że w niego szafką rzucałaś 😁 Ale poważnie to dobrze , że faktycznie ,,tylko,, to się stało 🤨
    U nas też słonko wychodzi. A ja piorę i muszę zaraz odkurzyć bo wszedzie Luny sierść się wala. Muszę też usiąść i policzyć czy mi wystarczy na paliwo , zeby dojechać do mamy jak wróci i wrócić do domu 🤢
    Siopka no jak to co??? Ktoś stworzył stronę. Wkleja zdjęcia wykradzione-skopiowane z FB i sobie podaje tam imie, nazwisko i adres lub miejsce pracy tej osoby po czym wystawia nienormalny komentarz typu Laska bzykała się z połową miasta itp. No czego tu nie rozumieć?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    ANULKA MATKO TY KASKADERZE ...UWAŻAJ NA SIEBIE I WSPÓŁCZUJĘ CI ,BO WIEM CO TO ZNACZY JAK SIĘ SZAFKA NA ŁEB WALI TEŻ TAK MIAŁAM I TO DWA RAZY W ŻYCIU...MASAKRA.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
    Aniu ,a ja i tak ci zazdroszczę twojego stanu i tych mdłości 🙂 przetrzymasz to 😘
    Elka ...no teraz wiem o co ci chodziło...po prostu napisałaś to tak jakby to mnie dotyczyło czy coś i wiesz nie skumałam gdy nic tam na tej stronie nie znalazłam...,ale ogólnie to niezły zjeb tą stronkę założył.... 🤔 🤢
    Perełko...co chodzi o cyca to daje jej go tylko w dzień gdy ja usypiam i w nocy,a wieczorem mój ją usypia w łóżeczku(od tygodnia tam zasypia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪:woohoo 🙂,więc obejdzie się bez cyca 😁
    także są już znaczne postępy i z cycem i z zasypianiem i ze spaniem oddzielnie no i w końcu z nocnikiem 🙂
    tylko gadanie musimy ćwiczyć.......ale to się da 🙂
    KOCHANE ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA COŚ WAŻNEGO I NA CAŁE ŻYCIE....

    ROBIĘ SOBIE TATUAŻ 🙂 😁 😁 😁 😁
    będzie się zaczynał nad kostką i aż do połowy stopy prawej..
    a dokładnie taki:


    to oznacza OLIWIA I ŁUKASZ po chińsku jak widać 😜
    ,a mój sobie robi Oliwia i Magda od karku w dól tak do wysokości mostku(tyle,że na plecach)
    jakoś w najbliższym tygodniu chce sobie zrobić,jeżeli nie uda mi się w tym 🙂



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A reszte rodziny gdzie sobie wytatulujesz jak wam sie powiekszy?:P
    Madziu ostrzegam boli tam cholernie.. kumpela ktora ma kilka zrobila tam i mowila ze nigdy takiego bolu nie czula.

    Ja chcialabym tez za uchem albo na karku czy nadgarstku.. ale tak jakos niee szkoda kasy 😜

    Bylam w 2 przedszkolach...
    1. umowilam sie z dyrektorka na 8 maja... bo nie miala dzis czasu za bardzo.
    ale ogolnie wrazenie moje i M baaardzo na tak!
    Przedszkole za ulica, co wazne zamykana furtka na kod wszystko ladnie czysciutko, dyrektorka baardzo mila widac taka do ludzi, nie gadala mi formulkowo.
    Powiedziala ze nas oprowadzi pokaze wszystko jak sie co odbywa itd.

    w 2.... u babki ktora ma meeeeeeeeega wielki ogrod. plac zabawz badanym piaskiem itd.
    Ogolnie przedszkole w starej kamienicy, sale male- jak moj duzy pokuj. a w nich ok 15 dzieci.
    tak domowo bardziej wiejsko wszystko, i dzieci mowia do pan ciociu.
    No i placi sie 300 zl - w tym rytnika jezyk logopeda spiewanie plastyka ubezpieczenie+ 100 zl za jedzenie i jednorazowo 40 na przybory.
    za swieta i teatrzyki dodatkowo.
    czyli 400 wyjdzie.z skaniem dietami i innymi dziadostwami nie ma problemu.
    Ale jesli by mial byc w innych godzinach niz jest plan to + 20 na miesiac a za jedzenie odliczaja po wiecej niz tyg. nieobecnosci.
    2 MINUSY
    -CIAGLE OTWARTE DRZWI I OGROD - WSZYSTKO OGOLNIE
    - KUCHNIA TEZ- DZIECI MAJA DOSTEP DO WSZYSTKIEGO :|

    Popoludniu ide do panstwowego... ale K ze tam kolo nas bo wiele osob juz sobie je chwali no i zmiejscem niby nie ma problemu jak mowila a ta 2 ze najpierw biora rodziny i znajomych...

    zobaczymy.
    relacja wieczorem 🙂
    teraz obiad:P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jaka szkole Mycha??? 😉
    Kuurwa... daln jestem jak malo 😞 placilam rachunki przelewem i musial mi net zmulic i nie przeszedl przelew za neta... i kurna teraz musze zaplacic 😠 wrrr a zrabalam goscia z plusa... down jeden 🤨

    A w panstwowymnie bylo dyrektorki juz... ale babka z kasy mowila ze 240 zl + ubezpieczenie raz + przybory raz i plus za kazde dodatkowe zajecie iles tam.. a jeszcze podanie mam zaniesc do urzedu miasta i wtedy sobie beda wybierac jakie dzieci maja przyjac bo przeaznie jest 2 dzieci na 1 miesce.

    zobczymy.
    narazie jestem wku nie mam humoru przez ten rachunek i zamieszanie.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    MATKOO!!!
    Perelka jaki Ty masz ogromny ten ogrod!! nie myslalam ze on jest az tak duzy 🙃 🙃
    A Pawcio super 😉
    Ty masz kamerke czy aparatem tak swietnie Ci sie nakrecilo?

    ja juz troche sie uspokoilam 😜
    jutro po maniurke do US i na te zajecia z M dawno nie bylismy 🙂

    :* milego 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    noo Aniu jest duży i jest co kosić 🤢 z aparatu fotograficznego teraz go kupiliśmy bo tamten siadł no właśnie super nagrywa 🤪 a jakie foty z efektami wali na Agu są 😉
  • A co do przedszkoli to moje chodziły do państwowego i byłam zadowolona 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...