Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
chcialam sie tylko pochwalic ze M dzis nauczyl sie wolac si si i nawet zalapal ze robi sie to za nim sie zsika w gaty ☺️ 😘 😘 taka dumna bylam z niego.... 🙃 🙃

a wieczorem skakal z K po lozku i spadl wargi obie nagryzl ☺️ 😞 😞 wyglada jka po liftingu ☺️ 😞 tyle krwi masakra 😞 cudem udalo mi sie zobaczyc czy zabki sa na miejscu ☺️
A K tak skur.... ze koniec swiata 😠 😠 palant jeden! dziecka na 5 min upilnowac nie umie 🤔
glupie zabawy wymysla 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje Aniu. U nas jeszcze daleko do tego, ale ćwiczymy.
Z koleżanką i jej maleństwem na szczęście ok. Wczoraj pojechałam mu zawieźć mały prezencik bo wyszli ze szpitala. Przeszli przez orzeczenie pęknięcia czaszki, nowotwór, krwiak, rezonans , rtg i tomograf, aż w końcu okazało się że wszystko dobrze. Ale to był koszmar...Aż wczoraj się poryczałam jak do nich pojechałam i go wzięłam na ręce.
Dzisiaj K już leci do pracy...Moja mama ciągle płacze tam w Niemczech bo taką ma wredną starą Niemkę. Łazienka u nich skończona to chociaż taką niespodziankę będą mieli. A tak u nas po staremu. Oddaliśmy już cały dług szwagrowi i jesteśmy na zero. Możemy w końcu bez wyrzutów sumienia wydawać kasę na siebie. W maju wymieniamy instalację elektryczną a potem dalej wszystko. 26 kwietnia moi rodzice mają 26rocznicę ślubu...20 maja mamy komunię Julki. W czerwcu jedziemy nad morze. Już nawet przejrzałam Franka garderobę letnią 😉 W lipcu lecimy z małym do K do Norge na tydzień. A w sierpniu dwa wesela. We wrześniu dwa latka małego i tak rok pęknie. A dziś jak pogoda się nie zepsuje idę na działkę ryć z małym i siać resztę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 😘
  • Eluś ciesze się że z synkiem twojej koleżanki wszystko dobrze 🙂
  • No to fajnie że już jesteście na zero wow to macie w tym roku dużo wydatków 🤢 ależ ci zazdroszczę wyjazdu do twojego yhhh też bym chciała ale on tam nie ma warunków żebyśmy się mu tam na głowe zwalili 😞 i gdzie w końcu jedziecie nad to morze????
  • Ja w ciąż czekam na samochód jest u mechanika yhhhh może się doczekam 🤢
  • W końcu przestało padać 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    http://www.fotosik.pl/video/e74aaff88de743ca.html


    hahahahaha jaki szajbus!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
    super 🙂
    Elka super ,ze wszystko ok u tego maleństwa od koleżanki! 😁 😁 😁
    no no to widzę sporo wydatków macie w tym roku....ale bez długów łatwiej,cieszę się,że wychodzicie na prostą 🙂
    Anka jak tam Marcelek?okropny widok krew własnego dziecka...biedactwo 😞 😞 😞 😞 😞
    perełka a co z autem ,że u mechanika macie????????

    u nas teraz dwie komunie nas czekają z czego jedna to mojego chrześniaka....
    ale to się da 🙂

    jakie macie plany na majówkę?
    my jedziemy na dwie doby na domek tu u nas niedaleko do Borzechowa z moim bratem,bratową,moja siostrą i jej chłopakiem...Olinek będzie w siódmym niebie 😁 😁 😁 😁
    zajrzę tak za pół godziny jak mała mi zaśnie
    do potem
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej...
    M oki..
    dzis nie mialam za bardzo go pilnowac zeby robil sisi na nocnik bo od gina obiad na szybko potem do miasta. A z buzka oki.. juz nie widac nic, wczoraj wygladal nie ciekawie i dzis rano jeszcze tez ale minelo 🙂

    U gina spoko 😉 jak zobaczylam te babki w ciazy to tak im zazdroscilam.... eh ale robaczek podrosnie praca i wtedy bedziemy myslec nad 2 😉 narazie widze ze bardzo ceni sobie nas ze jestesmy tylko we 3... uwielbia nasze rodzinne pieszczotki wylegiwania. 😘
    dzis nawet udalo polaczyc mu sie tata tu... 😁 hyh zapomnial sie chyba 😜

    Elu ciesze sie ze z kolezanki dzidziusiem oki 😉
    bardzo wspolczuje jej nerwow i tego przezycia na szczescie juz oki 😘
    I super ze wychodzicie na prosto 😉
    Tylko blagam nie snij juz wiecej 😁 🤪 bo ja chcem slonkoo!!! 😁 bo kurna tv albo karty na sie ostana ☺️ 🙃
    Kurna dostaliscie juz kase z pitow???? my juz 2 miesiac czekamy... dziady cholerne 🤨

    Madziu a my sie nigdzie nie wybieramy na weekend... chcialam do zoo do wrocka ale z ta pogoda to do dupy tak ze szok.moze na basen skoczymy jedynie jakis gril i tyle 😉

    no i tyle u nas.... ogolnie skleroza wiec jak mi sie przypomni to napisze 😉
    :* milego wieczorku 😉


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejihej dziewczyny i dzieciaczki ! Cos tu mało was i cichutko. Mamy nadzieje że dzieciaczki i mamuski zdrowe wszyszystkie. Ela trafiłam na filmik jak Franio konika ujeżdża i ogladałam z Olkiem, a on tak pozazdroscił Frankowi ze az sie popłakał, tak że mamy już wybranego tylko zamowic trzeba. Brakuje nam jeszcze 4 zebow. I musze sie pochwalic ze juz pieknie mowi. Powtarza prawie wszystko, słowa mowi sam ale zdan jeszcze nie. Czasami sobie cos wymysla i tak łopata to łotata, mandarynka to manginga. Czasem jak cos powie to idzie sie zesikac. Pozdrawiam was serdecznie i przedewszystkim zdrowka zyczymy
    Aga i Alex
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Rudi my za naszego 135zł z przesyłką daliśmy i jest świetny z tym, że....Już mu się znudził 😜 A minęły dwa dni. U nas wyłazi ostatnia dolna trójka. I mamy kompletna szczękę 🙂 Franek bardzo dużo mówi. Nie zdaniami złożonymi, ale np mama jedź, mama usiądź itp. Do Luny mówi duuuuna czyli durna 😜 I uczę go liczyć. Tzn może nie liczyć, ale na razie wymawiać liczby od jednego do dziesięciu. Potem będzie mu łatwiej. Dzisiaj chyba na działkę skoczymy jak się cieplej zrobi dokończyć sianie. Już mi sałata, rzodkiew i groszek wykiełkował 🙂
    Na majówkę do rodziców jadę. Chcę upiec im tort bo 26kwietnia mają tą rocznicę , ale mama wróci 1maja to wtedy pojadę.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam
  • Rudi super że zajrzałaś ,zaglądaj częściej kochana 😘no dzieciaczki nam się rozwijają z dnia na dzień 🙂
  • Ela zapomniałam napisać Franio jest prze słodziak hehe dobry był na tym koniku mój też tak robi jak chcę mu pomóc ja sam hehe my mamy samochodzik na biegunach super sprawa 🙂
  • Pawłowi ostatnio wyszedł ząb nawet nie wiem kiedy trójeczka byłam w szoku bo jak ją zobaczyłam to już taka duża była 😮
  • Mam nadzieje że pogoda się nie zmieni od rana świeci słońce 😎 a gdy było jeszcze szaro to obudziły mnie ptaszki za oknem no myślałam że ich będę przeganiać tak ćwierkały 🤢 piękne to było ale mi chciało się spać hyh 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    A Ela ja se wczoraj kupiłam kopaczkę heh boo ostatnio złamałam jak róże sadziłam ☺️
  • Super że już tak ładnie ci to schodzi będziesz miała swoje świeże warzywka mniam 🤪 🤪
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Elka jak wy to robicie ,ze te dzieciaki tyle mówią...moja nie chce nic powtarzać....jakie macie sposoby czy coś ,bo ja już nie wiem jak ją zachęcić..... 🤢
    Rudi miło ,że zajrzałaś ucałuj małego od nas 😘
    Anulka ja pity już dawno mam wydane około miesiąca czekaliśmy...może zadzwoń do waszej skarbówki powiedz kiedy oddałaś pita i powiedzą ci co i jak 🙂
    u nas dziś ładnie to wybierzemy się na zakupy może ud ami się jakieś balerinki dla małej w końcu znaleźć 🙂
    zajrzę jak zaśnie 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej Madzia nie zmuszaj jej bo będzie robić na przekór i nic nie będzie powtarzać 🙂
  • AAA zapomniałam Wam napisać mojemu wczoraj rozwiązał się jęzor i gadał jak najęty i powtarzał 🤪 🤪 🤪 mówił kotik na kotek 😉 na pilot mówił pablot hehe ale żesmy się uśmiali 😁 😁 😁 a potem patrzył przez okno i wołał MAMA mówił cześć i dawał rękę hehe
  • A ja pita oddawałam w marcu i juz w ten poniedziałek dostałam zwrot w szoku byłam 😮
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    My też już mamy zwrot. A moja koleżanka tego samego dnia oddawała i nie ma 🙂
    Franek na pilot mówi piłłot 😜 W sumie ja go nie męczę powiedz to powiedz to. Jakoś tak samo wychodzi. Ale ja bardzo dużo do niego mówię i go poprawiam. I uczę go np że auto to auto a nie jakieś bum bum czy coś. Idziemy na dwór a nie dada. Ale jakoś on sam chętnie mówi. Na spacerze jak jesteśmy i widzi psa to mu mówię powiedz chodź piesek i on mówi piesiek choć 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    jej Elka to i tak już duzo potrafi 🙂 mój na psa mów hauuu 😜
  • i też dużo mówię do niego normalnie i czytamu zwłaszcza dzieciaki mu czytają 😎 i również liczymy paluszki ale jak na razie do 5 😉 i też powtarza za mną 🙂 coś chmury nadeszły 🤢

  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Slownik M:
    mama
    tata
    baba
    dada
    pa
    dzidzisz- widzisz
    brum brum - z przeblyskiem na auto to samochod
    ciuch to ciuchcia
    uuu to odkurzacz pralka mikser wiatrak suszarka i wszystko inne wydajace ten dzwiek - przy tym ryk 🤢
    kicis kot
    bple bple - rafi
    mniam - jedzenie
    tutu- picie
    tu
    to
    nie
    dzenia- dowidzenia
    babo- rambo
    dobla- dobra
    sisi- siku
    auuuu- ala
    tis- mis
    tocia- ciocia
    auja- wuja
    jojo- jedrek
    cycys - marcys
    ciako- ciastko
    kapka- kanapka

    i ogolnie wszystko inne koko kako koka.... 🤢

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    sioperka22 napisał(a):
    Anka mój też miał nie zapłacony mandat i jeżeli rozliczacie się jako małżeństwo to mandat nie ma tu znaczenia pit my dostaliśmy normalnie tzn.zwrot ,a za mandat po czasie przyszło wezwanie do zapłaty


    nam najpierw przyszlo ze odlicza od wyplaty - i spoko przyszla na kwicie ze zostal odliczony
    ale kurna pare dni pozniej przyszlo ze odlicza od pitu... i latania do skarbowki ze juz odliczyli , potem sie okazalo ze z pracy przelewy takie ida po 15... czyli potracili nam 2 razy i musial po pismo leciec zeby mu zwrocili skas...
    dlatego to tak dlugo....teraz mnie olsnilo 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...