Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A no tak już się naciesza swoim ja muszę ssobie poczekaż aż do piątku 😞
  • młody połaził i nabił aż dwa guzy kurcze wogóle nie patrzy gdzie łazi 🤢 wlazł do futryny a potem zginał się i uderzył w półeczkę 🤢
  • teraz zasnął 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełka...Olin też nieraz tak ma ,ze leci na oślep 🙃

    u nas dzień ok mój miał wolne ...to jakoś zleciało...połaziliśmy po sklepach meblowych ,bo chcemy kupić łóżko sypialniane..ale jak na razie badziewia ,a ceny z kosmosu....
    dziś zamówimy małej łóżeczko 😁
    a tak to nic nowego...pomału ostatnie porządki świąteczne i tyle...pogoda u nas brzydka ,bo wieje to nie mam zbytnio szans na spacery ,więc pozostaje nam porządkowanie i tyle... 🤢
    Elka pewnie jaja na Wielkanoc będzie ze swoim systematycznie przeliczać,żeby nie daj Boże zabrakło...hehehe 😉 😉 😉 😉 😉 😉
    zajrzę jutro
    miłego wieczoru 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hehehe 😁 😁 😁 a no zapomniałam o tych jajach 😉 😜
  • Aha czyli to nie tylko moje tak lata yhhh dobrze bo już się bałam że z nim coś nie tak 🙂
  • OO mówisz że miły rodzinny dzień spędziliście 🙂super a co do pogody to u nas tak samo wieje ja cholera łeb chce urwać 🤢 dziś kupiłam młodemu ciuszki porobie zdjątka to Wam pokażę wyszło mnie to za 1 szt 8 zł 🙂 i do tego gratisy 😎 😜 byłam w biedronie po pampersy a wieczorem na zakupy w spożywczym już na święta matko jakie to wszystko drogie 🤢
  • Aniu dziękuję za śliczną karteczkę 😘 😘 😘
  • Życzę miłej nocki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobryyy 🙂
    jestem śpiąca jak byk....zaś pobudka o 6 🤢
    ale to nawet dobrze,bo muszę posprzątać ,bo właścicielka mieszkania wpadnie koło 9 z rachunkami...,a potem jadę do Kuronia muszę się stawić dziś... 🙃
    i na koniec na zakupy już na święta i jutro mam z moim 4 lata związku ,więc też muszę coś przygotować 🙂
    zajrzę potem 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    o Ela już liczysz świąteczne jajka tzn że facet wrócił tak?
    a mi jest fest niedobrze. mdlosci mam okrutne 😞 😞 wczoraj w brzuchu mnie kuło cos i mowie do olki ze mnie brzuch boli, polozylam sie a ona mnie bila po brzuchu albo wylazi na mnie. musze ją targac po schodach. zeby zejsc do kuchni to mam 2 pietra bo my na gorze a kuchnia w piwnicy dalej, i tak z nia laze na rekach, ona sama juz umie ale przewaznei w polowie siadzie i nie chce dalej a wtedy ją podciagam co jest jeszcze gorsze. a takich tras robie duzo w ciagu dnia i nie wiem jak tro bvedzie. ola nic teraz nie slucha.ani krzykiem ani grozba ani prosba juz nawet przekupstwo nie dziala. jak ją klepne po rekach czasem za cos to sie smieje. no a przeciez nie bede jej bic. o sie wyprowadzam czasem z pokoju jak juz przegina ale wtedy wpada w taki szal ze az sie zachodzi z placzu, to tez nie wiem czy dobre zeby sie tak dizecko stresowalo. jednak pierwsza iaza to fajniej bo zle sie czujesz czy cos boli to sie czlowiek walnie na wyrko albo jakos odpocznie. mi sie wczoraj oczy zamykaly a ola spala pol godziny i jak ja sie chcialam polozyc to ona mi oczy otwierala obiema rekami 😲
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Cześć 😘
  • 😲 😲 😲 Ela uuu ale masz dużo jaj 😁 😁 😁
  • Aniu współczuję nikt nie mówił że będzie łatwo 😞 niestety jak się ma takie małe dziecko i spodziewa drugiego to właśnie tak to wygląda nie można sobie na sen pozwolić 🤢 Kochana jeśli mogę Ci coś doradzić to poświęcaj jej jak najwięcej uwagi i nie krzycz po niej wiem że to ciężkie ale ona wyczuwa że coś się zmieni w jej życiu więc dużo miłości i czułości pomoże zobaczysz to mówię z mojego doświadczenia 🙂 a co do snu spróbuj się z nią kłaść i spać tyle ile ona moja córa miała niecałe dwa latka jak już bylam w ciąży to ona od rok już nie sypiała przez dzień alee zaczęłam się z nią kłaść i nauczyła się na nowo spać przez dzień więc i ja odpoczywałam w tych momentach co ona 😉
  • Będzie dobrze 😘
  • Madzia ty chodzisz co miesiąc na kuronia 😮 ja co trzy miechy i moje gratki na 4 rocznicę 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Anka trzymam kciuki ,żeby mdłości chociaż trochę ustały i mam nadzieję,ze jakoś to przetrzymasz ,a potem będzie lepiej....Perełka ma rację..kładź się ile się da razem z małą 🙂
    Perełka ja muszę co miesiąc...się stawiać,bo mam jeszcze zasiłek...i wiesz choćby dzień się za późno stawię to już mi go zabierają...dlatego zawsze muszę o tym pamiętać 🤢
    kupiłam mojemu na jutro bokserki z sioperzącymi się stworkami,skarpety( ha ha) i maszynkę taką już lepszą do golenia i tyle ...jutro jakaś romantyczną kolację zrobię i starczy 😜
    a małej trafiłam na okazję w pepco śliczna bluzeczka w długi rękaw za 4,99 i spodenki turkusowe z kwiatkami za 14,99 🤪
    no i do koszyczka kupiłam jej książeczkę,jajo do pryskania,łopatki do piaskownicy i coś tam jej jeszcze dziś w tesco dokupię i gra 🙂
    jakby co to mała śpi,więc jestem 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    dzieki dziewuszki. wlasnie ola spi a ja z pracy wrocilam, ale spac nie ma kiedy bo o neta szybko sprawdzam i ide gotowac. bo z nią to tez mistrzostwo. wszystkie gary musza byc wywalone, talerzy tez juz troche poszlo. kuchnia niestety nie przystosowana do dziecka ani troche. no ale brak kasy dalej uniemozliwia zrobienie tej kuchni tak jak ma byc na gorze
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    u nas zajaczek w czwartek chodzi.. koszyczek juz czeka wyyysoko na szafie jutro wieczorem go schowam.. gdzies ale gdzie nie wiem 🙂
    Nom a tak to bez komentarza.
    bede jak bede.


    Aniu nie matw sie Olenka bedzie kochana starsza siostra zobaczysz jak bedzie Ci pomagac byle tylko nie czula sie zagrozona byciem najukochanszej jedynej. 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka u nas dopiero w niedziele zając przyjdzie,a koszyczek tez już na szafie czeka 😁

    a tak po za tym jak patrze przez okno to się zastanawiam jakie to święta będą gwiazdka czy co ?????mamy właśnie zamieć śnieżna... 😮 😮 😮 😮 😮 😮

    ale mi Wielkanoc...w śniegu...
    dziś na naszą rocznicę robię pizze na kolację,bo mój lubi 🙂 ...koło 10 pojedziemy na zakupy i jakoś ten dzień zleci.. 🙂

    ciekawe czy samochód zdąży mi zasypać... 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hejooo
  • Madzia zamieć śnieżną masz tam 😲 😮 😮 😮
  • mmmm to twój będzie zadowolony 🤪 🤪pizza i takie rarytasy jaak ty na koniec 🤪 🤪 HEH BĘDZIESZ LICZYĆ JAJCA DZIŚ 😜 😉
  • U nas słonko świeci 😎
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej
    a tu dalej cisza.... 😮 🤢
    mała dziś se lekko (na szczęście) rozcięła łuk brwiowy....zaryła o stolik...krewa się polała...ale nic poważnego ....ja lekka panika....okropny widok...krew swojego dziecka 😞...biedactwo moje ukochane 😞 😞 😞
    ja dziś ostatnie zakupy na święta już mam zrobione...i sobie leginsy i małej kupiłam bluzeczki w pepco mieli promocje za 3zeta!!!!!!! 🤪

    DOMI BARDZO SIĘ CIESZĘ,ŻE KACPEREK ZNOSI ŻŁOBEK DOBRZE ,NO I ŻE TWÓJ PRACĘ DORWAŁ...!!TRZYMAM KCIUKI , ŻEBY BYŁO MU TAM JAK NAJLEPIEJ! 😁 😁 😁 😁 😁

    a tak to nuda....kuzynka wpada dziś na kawę to jakoś dzień zleci ...
    miłego dnia...o ile ktoś tu w ogóle zajrzy... 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No to dobrze , że Kacper dzielny 🙂 Ja już też po ostatnich zakupach. Ja pierdacze jakie ceny kosmiczne 🤢 No , ale trzeba. A i tak wszystko najtańsze kupowałam jakieś podróby , a nie firmowe rzeczy.
    Fajnie, że Marcyś zadowolony. My czekamy do niedzieli 🙂 Coś jeszcze miałam pisać ,ale nie wiem... 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no jesteś w końcu Elka 🙂 🙂
    jakoś tu cicho bez ciebie 🙃
    ty to masz dobrze....twój obiadek robi ,a ty odpoczywasz...prawidłowo...,a nie tak jak ja wiecznie po łokcie uwalona w tej kuchni... 🙃 dziś pulpety w sosie pomidorowym 🙂
    Oliwka też bała się odkurzacza,ale kiedyś jej dałam się nim bawić jak był wyłączony i jakoś przestała się bać jak go używałam... 🙂
    wiadomo wiertarki dziecku nie dasz 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    o kurde nieźle....ja nie wiem ,czy ktoś tak jeszcze robił....musiałam coś przeoczyć... 🤔
    Ty ,ale czemu tak zrobił...dla zabawy,żeby poczuć te'' wibracje'' czy co?a może chciał ją przytrzymać,żeby nie latała hehe 😉 😜 😜 🙃

    dziwi mnie ,że sam widok odkurzacza sprawia,że Marcelek się boi....myślałam,że tylko dźwięk 🤔
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...