Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Opierdoliłam przez okna jakiegoś małego gówniarza. Wlazł na taki daszek i zrzucał na trawnik butelkę a potem w nią kamieniami. a ja później Franka się boję puścić bo wszędzie szkła!!! A rodzice to chyba pierdolą się w łóżku, że nawet na sekundę przez okno nie wyjrzą co taki gamoń robi!!!! Nienawidzę takich ludzi i bachorów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie dodaje fotki M... i prosze... 🙂
Oto nasz dowod na wiosne... 🙂 Nie byla jedyna ale ta akurat wpadla mi w oko pierwsza 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/sdc16998r.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7331/sdc16998r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello! patrzcie jaki suwaczek sobie strzeliłam 🙂 mam nadzieje ze nie bede musiala go usuwac i bedzie wsyzstko ok! do wizyty jeszcze daaaleko. cos spac nie moge i sie budze o 6- 6.30 a zawsze spalam do 8 i mi malo bylo. juz tak jakos od 2 tyg mam. a to sobie w necie posiedze chociaz zanim ola wstaje. o 10 do roboty.. wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
Aniu na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Anulka ...ja jakoś chyba przed wczoraj oglądałam zdjęcia Marcelka z agu i mała ze mną i też się śmiała do niego i paluszkiem pokazywała...chyba coś jest na rzeczy he he...
ale weź pomyśl jakie teściowe by mieli zajebiste ha ha 😜 😜 😜 😜 😉

u nas jak na razie nuda ...zero planów...może w szafkach poukładam...albo później wyjdę z mała na plac zabaw...jak na razie mam lenia... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w zimny słoneczny poranek 😘
  • Aniu będzie dobrze 😘
  • Anulka super foteczki Marcelka 😘
  • A ja wczoraj byłam się wygrzać na solarce i w końcu już widać jakiś efekt 🙂
  • byłam przy aucie i ten sie zbuntował nie chciał odpalić sąsiadowi 😠 i co smiałam się dopuki mnie nie zobaczył to było dobrze odpalał z kopa itd .... a w pon rano mnie zobaczył i se powiedział z tą załzą nie jeżdżę 😜 yhhh godzinę zagląał co mu jest zamknąć się nie chciał i co k... ile on ma tam bezpieczników 🤢 spalił się jakiś na akumulatorze ehhh no jak nie sraczka to urok i co się dowiedziała że deska rozdzielcza nie działa a ci co ściągają auta nic nie powiedzieli 😠 😠 😠
  • Madzia ja też dziś nudyy i leń zimno na dworze a mi trza okna myć i sprzątać pokoje pokolei bo mój za tydzień przyjeżdża 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    chodzą zabobony żę niby mleko zanika itd .... że odradzają a ja po każdym dziecku łaziłam tak żeby troszkę załpać i karmiłam długo jak widać z resztą teraz tak samo 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jestem 🙂
  • Kasiu to już jesteś na dobrej drodze kochana trzymaj się tam 😘 😘
  • Eluś bieedny Farnuś 😘 niech szybko zdrowieje i Ty też kochana 😘
  • Ja musiałam mykać bo brachol poprosił mnie żebym z nim jechała po samochód który chce kupić pogadaliśmy jak nigdy w życiu nigdy tak ze sobą nie rozmawialiśmy 🙂 nawet się zapytał co sądzę o tym samochodzie aż miło na serduszku mi się zrobiło 🙂
  • młody zasnął w aucie przed chwilą troszkę go rozebrałam i położyłam do łóżeczka i śpi dalej 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Oliwka śpi... 🙂
    Elka no niestety czasem lepiej nie oszczędzać na lekach i szybciej dojść do siebie...nic nie poradzisz kochana musicie się wykurować,bo już za długo się męczycie...ucałuj Franusia od nas 😘i dbajcie o siebie 🙂
    Perełka... 🙂widzę spec od samochodów się robisz 😁
    ja byłam dziś z podaniem na stacji paliw...może zadzwonią,...ale coś wątpię,bo jak dawałam CV to ta kobieta zachowywała się tak jakby nic nie wiedziała ,ze w ogóle tam kogoś szukają...dziwni ludzie... 😮 🤔
    ale pomału muszę gdzieś się zahaczyć... 🙃
    w końcu przyszła paczka...zamówiłam lukier plastyczny ,bo na ta sobotę robię teściowej tort z okazji urodzin i młodemu z okazji bierzmowania takie 2 w 1 🙂
    coś mniej więcej w takim kształcie...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wow Madzia super ten tort 🤪 🤪 Ja też kiedyś składałam na stację paliw ale szczerze mówiąc teraz bym nie szła bboję się za dużo napadów i mało płacą i pracuje się 12 g na 12 g czyli 12g pracy 12g wolnego lub 24g wolnego to zależy jakk tam się usstawią
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...