Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, ja na moment!
Njalepszego dla dzieciaczków!!! :**
Ania, MArcelek super, a bukiet.. PRZEPIĘKNY!!!! Jeden i drugi, a ja mam zamiast kwaitków to mury wszędzie.
U nas idzie, powoli i to bardzo ale idzie..
Damy rade, ale jestem wykonczona, do tego stopnia ze mi sie słabo robi kilka raazy dziennie..
Madzia szczerze powiem to co myśle. A myśle że robisz strasznie duży błąd.
Ela ma racja, moja NIka też uparta itd ale to nie Ty masz byc wychowana i ustawiana przez dziecko tylko to Ty masz ją wychować.
Ona się nie zagłodzi, jak nie zje poł dnia czy nawet cały, rano wstanie głodna jak smok.
Moim zdaniem na za dużo jej pozwalasz, żeby nie chodziła głodna, smutna, taka i taka.
Ja nie wiem co to znaczy, stracić maluszka ale jeżeli to tak wygląda to tak jak Ela powiedziała, lepiej z kimś o tym porozmawiać. Żebyś jej krzywdy nie zrobiła takim zachowaniem.
Jezeli chodzi o buty to ehh szkoda słów, liczyłam ze juz bedzie mogła przestac łazić w tych trepach!
One są takie ciężkie strasznie, a tu lato i co? Ani bez skarpetki ani nic..
Nie wiem co robić, chyba jej kupie zwykle sandałki bo mi się zameczy dziecko.
A jak wiczorkami bedzie chłodniej to bedzie zasuwała w tych memo.
Same wkładki nic by nie dały, bo chodzi o to żęby te buty trzymały jej kostke i przestawiły to tak, żeby mniej wiecej sie prostowały, ale to potrwa.
Tyle. Uciekam. Buzki :**8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka zacznę od tego ,że doskonale wiem o tym co mi piszecie i zdaję sobie sprawę z tego ,ze często za bardzo jej ulegam..i nie tylko wy mi tak mówicie....ale szczerze t jest tak jeżeli chodzi np.żądanie z jej strony czegoś całkowicie nie dozwolonego dla dziecka to nie ma opcji żadnej i NIE ULEGAM ANI NIE REAGUJĘ NA JEJ RYK I KRZYK,ale jeżeli chodzi o jakąś sprawę czy przedmiot średnio powiedzmy wskazany ,czyli np.coś co ona chce ,a nie jest zbyt zdrowe dla niej np.popcorn...to nieraz jej dam...po prostu wybieram mniejsze zło to co ewidentnie ona nie może to nie i koniec a to gdzie mogę przymknąć oko ...to tak robię.....i tak samo co chodzi o to podawanie jej wszystkiego na gest...to nie jest tak ,ze ona pokaże palcem np,sok ,a ja jej go bez gadania dam....ja zawsze mówię do niej kilka razy co chcesz ...?to?soczek?...chcesz pić...?i ona wtedy mi kiwa głową...,że tak...lub ostatnio w sumie od wczoraj kiwa głową i mówi \'\'GA\'\'zamiast tak...więc nie wiem ,ale ja to uznaję za mały krok do przodu ,bo to \'\'ga\'\' powiedziała twierdząco już w kilku sytuacjach...gdy ja jej wcześniej powiedziałam ...powiedz tak...to ona właśnie to ga...
chociaż jeszcze nie za każdym razem tak mówi...ale w końcu wejdzie jej to w nawyk.
Ja po prostu z tym uleganiem mam tak ,ze jak ona nie umie czy nie chce nawet próbować czegoś jakoś nawet po swojemu wyrazić czego chce to ja po jakimś czasie widząc jej złość i bezradność dam jej to ,bo mi jej zal...ale nie jest tak we wszystkim ...nie myślcie se ,ze mam w domu codziennie wszystko do góry nogami przewrócone ,bo Oliwia może...he he...nie nie nie jest aż tak .. 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
no ,ale tak czy inaczej będziemy ćwiczyć dalej i może będzie jeszcze lepiej...zarówno z mową jak i z moją siłą woli hehe 🙂
to się da 😎


a co do tego mojego pierwszego Maleństwa to nie wracajmy do tego ,bo wczoraj wieczorem wszystko w pamięci wróciło i mimo wszystko to jest jeszcze ciężkie...nie mówię nigdy o tym z nikim unikam tego tematu jak się da nawet z moim nigdy o tym nie mówię...nie umiem...
nawet mu nie powiedziałam kilku rzeczy ze szpitala ...bo są za ciężkie...i wiem to tylko ja ,ciągle to we mnie siedzi..... 😞
także nie ma tematu.......


a u nas pada........... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
także dupa ze spacerku czy placu zabaw...także w sumie dobrze,że wczoraj zrobiliśmy małej jej prywatny \'\'dzień dziecka\'\'heh 😁
rano dostała jak już pisałam ten zestaw z basenikiem ,a popołudniu byliśmy na tej salce i tam mieli\'\'festyn\'\'na zewnątrz i mała wyskakała się na takich dmuchanych zamkach wielkich jak w wesołym miasteczku mają,a potem poszliśmy do bajkolandii u nas i też się wylatała jak szalona ....no i wtedy ja do pracy,a mój z nią został 🙂
a dziś rano jak mała wstała czekały na nią nadmuchane już balony (za którymi ostatnio szaleje)
bawiłyśmy się nimi ,potem potańczyłyśmy trochę przy pioseneczkach dla dzieci na you tube no i na koniec ,bo już zmęczona była włączyłam jej bajkę z myszką miki no i mała cała zadowolona siedziała 🙂także chociaż w domu ,ale i tak fajnie...teraz mała śpi ,a jak wstanie to obiadek ...potem porysujemy i pójdziemy do mojej mamy...tam pewnie tez jakaś niespodzianka na nią czeka ,no a ja zawinę się do roboty .

a jak tam u was wyglądał dzień dziecka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nie wyglada!
pada... wieje...czyli z atrakcji na dzien dziecka dupa chyba ze sie rozpogodzi co daj Boze.
nie mam nic dla niego, dostal tylko od dziadka 20 zl, a babcia gadala przez tel z ciotka ze go do mcd zabierze i gdzies ale mhm... tak jak ona ruszy sie dupa z domu to ja na lyso sie gole.
takie gadanie jak slysze to mnie trzesie a puki co poszla sobie robic rzesy.
Moja matka nawet nie zadzwonila nic.
takze dzien dziecka rewelacja. 🤢

Mysle ze jak K wroci to bedzie dla niego wielka uciecha zobazyc tate po tygodniu i jutro moze mu cos kupimy i pojdziemy tu na festyn.





Madziu to widzisz jakis postep.... moze mow do niej melodyjnie?? dzieci lubia takie rymowanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ELKA BYLAS NA TYCH DNIACH- URODZINACH KUBUSIA???????????????????
Ale do tych butkow bo zapomnialam... ze kupisz jej normalne sandalki, no mysle ze jesli beda takie wysokie pod kostke z sztywna pietka- a przewaznie wszystkie takie sa to odrazu nic sie jej nie pogorszy ani nic a nozka w pelnych butkach skarpetka latem.. strasznie moga jej wyjsc bable od odparzenia a stopki przepocic tez nie mozna.
Takze w pelni Cie popieram 😘


My juz po wszystkim.... wyszlo piekne slonce chmury sie przewialy na wszystkie strony i poszlismy na karuzele 😉 Marcelowi bardzo sie podobalo byl taki szczesliwy jak mogl biegac jezdzic na autkach... super!! 🙂
Do 18 za darmo takie male to mogl jezdzic 😉 🙂 🙂
A wieczorem wuja mu prezent kupil i starczy w zupelnosci on i tak nic nie rozumie 😉 🙂 🙂


ale wiecie co w tym wszytskim calym dniu swinskie???? i bardzo nie fer!
Byl ten konkurs u nas w dzieciecym sklepie trzeba bylo dac fotke w ramce. I napisali ze wybiora dzis 20 dzieci kolejne losowanie 30 czerwca.
No i nic... czekamy zadowoleni ze bylo bardzo malo zgloszen bo to sklep tylko na 3 male miasta, niecale 30 fotek niektore podwujne..
Z kumpela trzymamy nawzajem kciuki o 3 wyniki i dupa czekamy po godzinie sa.. i co????????????????
😠 😠 😠
wybrali 10 i ze nastepne 10 30czerwca 😠 😠 😠 😠
oczywiscie przewaznie dzieci kilku miesieczne albo mysle ci z wtykami.
A co w tym jeszcze zalosniejszego ze te dzieci biora dalej udzial w kolejnym losowaniu 🤢 🤢 🤢
jestem tak tym zniesmaczona ze koniec.Poprostu zrobili ludziom nadzieje a potem dupa... zeby nie bylo ze np tylko 5 nie dostala albo zeby dac wszystkim to nie.. wybrneli bardzo chamsko z sytulacji.
Ale no nic... fakt jest taki ze jak sobie nie kupisz to nie dostaniesz!

O 🙂




a ja zdycham na cholerny bol w plecach........................... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka do wyjazdu to powinni Ci to ze spokojem zrobic, ale wiem w czym rzecz.
Kurna nienawidze takich niespodzianek.... niby dziala wsio ok a tu nagle bryym blyymm bleeee i stoi 🤨 I kasa w skarbonke bez dna.


Elka i jak z remontem??
Teraz w biedronce sa meble widzialam stolik pod tv i cos jeszcze, nie maja zlych tych mebli sama mam komodke od nich i sa jakz a taka cene bardzo dobrej jakosci. A jeszcze w niektorych biedronkach czasem robia wyprzedaze zalegajacego towaru i mozna te meble sprzety itd.... kupic za grosze.



Iwa... MELDUJ SIE!!!
Perelke tez wcielo...
🤔


U nas spoko... wczoraj znowu bylismy na karuzelach, Marcel sie wyszalal znowu, nocke mial u babci... a my na koncert miejscowego dj za czasow mojego dyskotekowania zajebiscie dawal czadu a wczoraj.... masakra jakies oklepane hity puszczal 🤢 i raz dwa w domu bylismy 🙂

Milej niedzielki 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka taki już los z samochodami :/ coś o tym wiem bo co chwile cos sie z gratem dzieje 🤨
Ania fajnie ze z Marcelkiem byliście na karuzelach kacper jeszcze nie miał okazji pojezdzic
wiec musimy tez zaliczyc 😉) Dziś mysle o prarku chorzowskim bysmy sie w trójke wybrali by mały cos miał z dnia ! 🙂
Dzisiejsza nocka nie zaciekawa dwa razy pod rza była taka 'lużna' kupa i bolał go brzuszek 🤨
Ogólnie był nie spokojny ale nad ranem sie polepszyło.
Zazdroszcze wam dziewczyny ze macie wakacje zaplanowane naprawde ☺️
ja coś czuje ze te wakacje spedziemy w domu i ewentualnie w gre wejda takie wycieczki jednodniowe góra jakis weekend.
Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Elka taki już los z samochodami :/ coś o tym wiem bo co chwile cos sie z gratem dzieje 🤨
Ania fajnie ze z Marcelkiem byliście na karuzelach kacper jeszcze nie miał okazji pojezdzic
wiec musimy tez zaliczyc 😉) Dziś mysle o prarku chorzowskim bysmy sie w trójke wybrali by mały cos miał z dnia ! 🙂
Dzisiejsza nocka nie zaciekawa dwa razy pod rza była taka 'lużna' kupa i bolał go brzuszek 🤨
Ogólnie był nie spokojny ale nad ranem sie polepszyło.
Zazdroszcze wam dziewczyny ze macie wakacje zaplanowane naprawde ☺️
ja coś czuje ze te wakacje spedziemy w domu i ewentualnie w gre wejda takie wycieczki jednodniowe góra jakis weekend.
Miłej niedzieli 😘


ciesz się, że chociaż weekend, ja to sobie mogę najwyżej na plac zabaw wybyć 😉
albo do Eluśki na 2gi koniec miasta hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alek się obija na dywanie (dopiero wstał z drzemki) a ja też się postanowiłam poobijać.
Poza tym moja mama skręciła nogę (dość poważnie, a jak wiadomo nie ma już 20stu lat 😉 ) więc niby cały dom i wszystkie dzieci na mojej głowie 😉
Nie mam pomysłu na obiad, wczoraj spaliłam zupę i ogólnie nic mi się nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula szybko rosoł zrób jakies kotlet ziemniaczki i gotowe 😉
ja dzis nie gotuje jedziemy na obiad do mojej mamy 😁
Kacper wstał przed 9 i pod tego czasu non stop bajki i zabawy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Kasiula szybko rosoł zrób jakies kotlet ziemniaczki i gotowe 😉
ja dzis nie gotuje jedziemy na obiad do mojej mamy 😁
Kacper wstał przed 9 i pod tego czasu non stop bajki i zabawy 😜


na szczęście jadamy tylko jedno danie, na nieszczęście jestem wegetarianką, więc powyższe jest nieaktualne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak popatrz zapomniałam 😉)
Kurde to musisz wymyslić coś bez miesa 😁
to masz jeszcze mniejszy prbolem jak jedno dania.
U mnie zawsze w niedziele musza byc 2
bo ksiaze M tak sobie zyczy :P
Oki zwijam sie szykować

😘

Ucałuj Alka Kasiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
No tak popatrz zapomniałam 😉)
Kurde to musisz wymyslić coś bez miesa 😁
to masz jeszcze mniejszy prbolem jak jedno dania.
U mnie zawsze w niedziele musza byc 2
bo ksiaze M tak sobie zyczy :P
Oki zwijam sie szykować

😘

Ucałuj Alka Kasiu 🙂


rozumiem, że książę M. nie tylko sobie życzy, ale także gotuje? 🙂

Postanowione. Gotuję.. pomidorową 😁

We wtorek spotykam się z pewnym facetem.. który też ma już syna.
Hm.. obiecujące hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaśka to trzymam kciuki 😜
Ja wczoraj do nocy sprzątałam na błysk więc z rana na spokojnie wyszliśmy po zakupy i na działkę.
Przyniosłam sobie lubczyk, pietruszkę , sałatę...Zioła posiekam i w pudełeczkach pomrożę 🙂 Na zimę jak znalazł do zupek i reszty. Młody z wielkim krzykiem zasnął. Bo jak on śpiący to jak to każdy facet. Świat się wali mu na głowę 😜 Pieluchę z rykiem zmieniałam bo mały gamoń nie czai, ze to dla jego dobra, żeby nie spał w sikach żeby go opszczypało 🤢
Przegladam sobie gazetkę z Lidla i fajne parea za 19,99 będą w poniedziałek dla nas 😎
Coś jeszcze....Aaaa Domi nie zazdrość nam wczasów 🙂 Ostatni raz na wczasach byłam z K 4 lata temu więc najwyższa pora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jakoś zdołowana jestem...z mężem tak jakoś dziwnie ..ciągle się kłócimy,nie ma tego co było kiedyś chociaż próbujemy się nie żreć...jakoś dziwnie...no i ogólnie dziś mnie dół złapał 😞
czasem tęsknię do tego co było dawniej między nami....i kiedyś było też mniej problemów...
no ale spoko każdy czasem ma taki dzień... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przemęczenie może. Oboje pracujecie. Dom praca dziecko . Jesteście zmęczeni, problemy i nie macie już do siebie takiej cierpliwości jak dawniej. Ale przecież się kochacie. U nas też często warczymy na siebie. Ale wiesz co? Weź sobie jakąś pachnącą kąpiel albo prysznic. Mi zawsze to pomaga. Uśpij małą i o ile mąż w domu to na spokojnie bez gadania idź i się wtul w niego. Przecież go kochasz i on kocha Ciebie. Popatrzcie razem na chrapiącą Oliwkę. Nie warto szarpać sobie nerwów 😘 Trzymam kciuki. I lulku szybciej idźcie to rano będzie lepiej. A jak wstaniecie z kawką zapraszam na brzucha żebyś zdała relację. Mam nadzieję, że napiszesz , że już lepiej.
O czegoś takiego szukam:
http://allegro.pl/promod-bialy-t-shirt-bluzka-36-s-nowosc-i2393053493.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna bluzka Elka 😉

Domi u nas 2 dania to raczej rzadko ale to tez raczej K sie domaga a mi to tam wsio rybka... 😉 🙂 🙂
A wczasy kochanie jeszcze jak los i kasa pozwoli to nadrobimy razem nie martw sie 🙂

Kaska.... zauwazylam fajny suwaczek u laski z brzucha taki z kredkami i tak mi sie spodobal to weszlam 😜
A fakt jest taki no ze admina to tu chyba dawno nie bylo albo moze wiecej nakladu daje na mamuskach. net bo tam kolorowo itd....
Nie wiem.
Zdorwka dla mamy 😉 🙂
A jak Alek powiedz mi je?? tez wegetarianin czy w przedszkolu raczej tez miesko je jak dzieci?

Madziu zapewnie zmeczenie materialu.... 😘 😘 zrob cos dla siebie dla mezula odpocznij troche 🙂)



A my dzis... koszmarne przedpoludnie.... taka wojna ze szwagrem...... uuh sdfhiufvbdkfewiufhVBIEIEWUQG ! brak slow.Glupszego faceta uwierzcie nie widzialam!! 😠 😠
A popoludnie Karol zabral nas do galerii i zabral na raty aparat dla mnie na urodziny ☺️ tak sie ucieszylam ..... 🙃 🙃 🙃 niespodzianka super 🙂
Wieczorem nan lombardzie bylismy.... deszcz padal ale maly odpowiednio ubrany oboje kalosze to szalelismy w trawie 🙂

a teraz mykam wyprowiantowac K na Niemcy 🤨 ehh
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...