Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elka...
sezonowa prognoza dla Pobierowa 🙂
Czerwiec

Pierwsza połowa czerwca minie pod znakiem umiarkowanej temperatury. Kilka dni będzie gorących, a nawet upalnych. Będzie jednocześnie wilgotno, dlatego często spodziewane są burze, zwłaszcza w godzinach popołudniowych i wieczornych. Opady przydadzą się w niektórych regionach, gdzie wraz z końcem maja pojawiła się posucha. Druga połowa czerwca znacznie cieplejsza z silniejszą falą upałów. Powietrze osuszy się, będzie słonecznie.


Nic tylko sie pakowac na smazenie tylkow 😁
Takze byle mieli racje bo nie che byc w ich skorze jak sie myla 😁 ehehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj oby tak było jak napisali 🙂
My też mamy bałagan. Czasami nam też należy się dzień dziecka. Szukałam na mieście małemu bluzę zapinaną z kapturem, ale takie ceny, że szok...Nie chciał zasnąć więc po lumpach też zbytnio nie szalałam. Jedyna rzecz to mu koszulę z H&M w kratkę na następne lato za 1,20zł kupiłam.
Zjedliśmy obiad i teraz czekam aż mu się spać zachce. A ja pranie, sprzatanie itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcel ma juz 2 bluzy 2 rok z pepco... i jest o wiele cieplejsza i milsza niz ta z cocodrillo czy ta przez glowe zwyklej firmy.
Moze tam zobacz czy nie ma teraz jakis bluz ( my kupowalismy jako dres)

Bylismy w sklepie teraz musze graty wyniesc do piwnicy i kartony z zamalymi rzeczami i sie zabrac za obiad wkoncu.
M spi... wreszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
a ja już mam wszystko z głowy:posprzątałam,pranie zrobione,obiad tez,mała grzecznie poszła spać,byłam na Kuroniu z rana,także teraz czas na relaks....Elka z tym przemęczeniem to masz racje....bo my ciągle nie dość ,ze się mijamy i widujemy w dzień po 21 tylko...to jeszcze też mamy wieczny bieg on do pracy potem z pracy po mała do mojej mamy ja przed pracą biegnę ja tam zaprowadzić i jakoś tak widocznie nas to trochę przerosło...tym bardziej ,ze on dojeżdża naszym samochodem ,a ja mam problem z dojazdem....także ciśnienie ...
ale wczoraj jak mała zasnęła poszłam się wykąpać...wracam a w pokoju on miał przygotowane świeczki ...włączył muzyczkę przyniósł po piwku i tak sobie posiedzieliśmy godzinę czy może nawet dłużej i w końcu po długim czasie normalnie bez nerwów pogadaliśmy...i nadrobiliśmy ten czas chociaż trochę
po długim czasie było tak normalnie ,tak jak kiedyś 🙂
a potem było jeszcze milej no i poszliśmy spać..także mam nadzieję,że w końcu będzie mniej kłótni i jakoś się przyzwyczaimy do tego ,ze czasu mamy dla siebie coraz mniej ,więc nie ma co go marnować na kłótnie...
bo fakt kocham go ,a on mnie dlatego musimy o to dbać.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):

A mi jest zimno aż mam gęsią skórkę i spać się chce. Franek dzisiaj nie zamierza spać. Trudno. Będzie musiał do wieczora wytrzymać.
Ej ja nie lubie wakacji z jednego powodu. Kończą się wszystkie seriale. To jest dla mnie bez sensu.


o kurde 😮 😮 😮 😮 😮...ja o tym nie pomyślałam...tez nie lubię tej przerwy w serialach...ja ''Na wspólnej ''oglądam

w wakacje to już całkiem nie ma nic w tv....oby pogoda dopisała w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Dzwonił do mnie akwizytor. Ale był tak natrętny, że nie wytrzymałam i się rozłączyłam 😮 Z ankiety ze szpitala z jakąś mega hiper super wypaśną maszynką 😁



EEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!
PISALAM O NIEJ KILKA DNI TEMU ZE DZWONILI.... NAMOLNIAKI CHOLERNE!

ja patrzylam tam na to rossne tez ale ja mu zakupow jako tako w rossmanie nie robie to mi nie potrzebna.wiekszosc zakupow w bierdze robie albo gdzie promocja.
no i M nie pije juz mleka takiego .... 🤢

bylismy na spacerku...duszno sie zrobilo cieplej niz w domu. A kupilam mu kutrke taka przeciwdeszczowa bo ta z tygryskiem wiecznie ufajdana czyms a innej nie ma na zmiane.
nom teraz zasypia ppoooooooooooooowoli 🤢 a ja mam tyle roboty 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej ! 🙂 🙂
u nas coś nie tak Kacper ma kaszel i jakas biegunke 😞
dziś popołudniu idziemy do dr 🥴 coś znów wyczówam przerwe w chodzeniu do żłobka
co się równa z moim L 4 bo nie pamietam czy wam mówiłam ale moje 'cudowna' tesciowa do pracy wróciła..
U mnie od kilku dni jakies dziwne samopoczucie taka nadęta sie czuje żle mi jak sie najem, takie bulgotania żołądka mam, wczoraj wieczorem było mi tak nie dobrze, ale położyłam sie spać i mineło 🥴
wiecznie cos jak nie urok to sraczka ;/
jak mi bedzie sie to utrzymac to tez pójde do dr moze w czwartek.
M po nocce śpi
ogólnie miedzy nami jest nie najgorzej 🙂
troche mogłabym ponarzekać na brak ejgo zaangażowania w zajmowaniu sie domem ale to jest raczej standard 😜
Kacper jest poprostu niesmaowity uwielbiam patrzec jak on jest uradowany jak jestesmy w trójke w domu ! 🙂 Uwielbia jak sie w trójke bawimy, przytulamy itp 🙂)
mógłby tak nawet 2 h 🤪
Po wypłącie obiecaliśmy sobie wypad do zoo 🙂
Raczej doskoczy nam wydaek ;/ zepsuta pralka która jest juz od 2 miechów
i szczerze mam już dosc wożenia ciuchów do mamy i jezdzenia
myślimy by wziasc sobie na raty nową 🙂
Może dzis pojedziemy sie porozglądac bo Prania mam poprostu w cholere
Kacper brudzi sie nagminiie i nie umiem nad tym zapanować 🤨
no ale co zrobić to jest dziecko.
U was tez są takie małe brudaski ?? 😁
Elka fajnie ze tą stronke podałaś rossnet bo ja wiele rzeczy kupuje w rosmanie i dla małego i dla nas 🙂
WIec bede tam czychać na okazje ! 🙂)
W ogóle rano dzwoniła do mnie mama, ze tato był na badaniach u kardiologa (nie wiem czy wam wspominałam ale on jeste po dwóch zawałąch an przeciągu ost dwóch lat ) i ma złe wyniki 😞 martwie sie, ma miec rorusznik albo isc na rente a on tak strasznie nie chce 🥴 za tydzien ma powtózyć badania i wtedy lekarz podejmie decyzje..
U nas dzis znów pochmurno i deszczowo tak jak juz od kilku dni 🤔
Nic bede sie zbierać i jedziemy z małym do moich rodziców przyjdzie tam moja cieżarna kuzynka ! 😁
wiec sobie troche poklacham 🙃
Buziaczki i udanego dnia wam ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem,jestem nie odzywam się bo nie chcę psuć Wam humorów czasem coś nadrobię
  • Eluś taka pogoda to głowa boli ciśnienie takie jest 🤢
  • Dosik ja coś mam takie przeczucie że Ty jednak w ciąży jesteś 😉 nie wiem dlaczego 🙂Aniu i Eluś to kiedy wyjeżdżacie do Pobierewa my jedziemy 29.06 o godz.21:30 🙂 i mamy do przebycia ehhh około 800km 🤢
  • Dzieciaki zdrowe na dzień dziecka była z dwoma starszymi na basenie były zadowolone 🙂 🙂
  • A tak co u Was słychać jak dzieciaki???
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    My jedziemy 24 czerwca. Tzn ANNO WYJAZD Z GORZOWA MAMY WSZYSCY 24 CZERWCA 😜 Bo namawiam Annę, by podzielili tą długą drogę na dwie części. 23 czerwca by do nas dojechali i przenocowali. A na drugi dzień razem w drogę 🙂 Co by Marcyś tyle km nie musiał na raz przebyć. Powiedzcie jej , że to dobry pomysł 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hejka
    Perełka ja też myślę ,że Dosik jest w ciąży mimo tych testów negatywnych 🙃
    a po za tym to ja chcę mieć popsuty humor i pisz mi tu szybko co się dzieję czemu tak piszesz...? 🤨wyżal się
    Dosik idź idź do lekarza ,a za twojego tatę i zdrówko Kacperka mocno trzymam kciuki,żeby szybko im się poprawiło 🙂
    Perełka a ty też jedziesz do tego Pobierowa z Elką i Anią?zazdroszczę też bym sobie pojechała gdzieś na dłużej...no ale teraz to aj dopiero zacznę pracować...,bo od poniedziałku przyszłego wchodzę na pełen etat...teraz chodziłam po góra 5 godzin dziennie...przeważnie 3..
    ale ja się w sumie cieszę,bo w końcu zarobię jakiś większy grosz 🙂
    Elka a jak ty się czujesz ? 🤨

    a u nas dzień też taki pochmurny byliśmy rano w lidlu i na placu zabaw ,ale zaczęło padać i zawinęłyśmy się po 20 in do domu,teraz mała śpi...a ja gotuję rosół i piekę udka na obiad
    tak to nic nowego-z moim jak na razie ok,mała dzięki Bogu zdrowa także jest dobrze...byle by więcej kasy było hehe 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...