Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agus nie chcialam musze pozalatwiac z ta rejestracja zeby ja odzyskac i odszkodowanie a to tylko ja moge ,a rejestracja do 7 dni zalatwic trzeba,Robilas golabki mnie by sie nie chcialo heh leniwa jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nieraz te bóle w nodze promieniują od podbrzusza,nieraz jak Mała mocno się wierci a czasem tylko noga mnie boli.....taki to jest promieniujący ból jakby skurcz mięśni ale tylko w biodrze i pachwinie......ustać nie idzie normalnie jakby miało mnie sparaliżować....lekarz mówił,że to od przeciążonego kręgosłupa..... 🤢
NAJGORSZE JEST TO ,ŻE ZAWSZE JAK MIAŁAM TE POJEDYNCZE SKURCZE TO I NOGA MNIE RWAŁA...BÓL NOGI JEST GORSZY OD SKURCZU PODBRZUSZA...... 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia wizyta za godzine.....

Perełka mi tych normalnych się też nie chce robić, ale kupiłam te INACZEJ, co się kroi kapustę, ryż do tego i mięso i razem takie pulpeciki robi...ale to się trzymać nie chciało!! beznadzieja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciężko powiedzieć czy mamy to samo...mój ból jest w kolanie albo w udzie i czasem tak mocno zaboli że mnie zgina w pół 😞 ale raczej nie jest promieniujący...chociaż moze trochę?
i tez uważam że to od przeciążenia...aż się boję stanąć dziś na wadze u niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
No to tak jak wiecie czekalam do ostatnich skorczy, ale jak juz bylo co 5-4 min to juz myslalam ze wyjde z siebie, ok zajechalismy do szpitala i pani kazala mi zrobic siku, skorcze byly dosc bolesne, no ale poszlam do kibelka zrobic siku i wtedy odeszedl mi czop, pani wmierzyla rozwarcie a tam UWAGA!! 9cm, zapytala czy chce rodzic w tej wodzie ale uprzedzila ze samo lanie wody trwa 40 min wiec moge nie zdarzyc. A wiec rodzilam naturalnie, zakali sie przebrac w pizamke no i jedziemy skorcze byly naprawde silne 😞 i coraz bardziej mocne ale dawalam jakos rady, podali mi ten gas co sie wdycha ale czasami bylo mi slabo, ale cos tam pomagal 🙂 dzidzia nie byla przekrecona twarza do kregoslupa mojego?(jezu chyba tak troszu w szoku bylam) a wiec podwyzyli mi lozko i kazali stac w takiej jak by pozycji (od tylu) tylko dobrze sie opieralam i powiem odrazu ze polecam ta pozycje jak najbardziej,wsumie innych nie mialam ale dobrze mi sie rodzilo. Wody odeszly mi wsumie 3 razy 2 razy tak potroszku mi sie polalo, a reszta wybuchla jak juz mialam skórcze parte, zaczely mi sie one gdzies okolo po 12 godzinie wsumie to moj lepiej wie bo ja troszku ledwo co zylam 🙂 ale mowi ze partych mialam tak z poltora godziny no Olenka swoja waga zaszkoczyla pewnie wszystkich rowne 4 kg no i powiem wam kobitki tak jak sie zaczna parte no to dopiero jest jadka te skorcze wczesniej przy tym to nic :/ ale naprawde uwiezcie mi, z mojego nastawienia myslalam ze porod to cos o wiele wiele gorszego! No i tak nie bralam zadnych znieczulen ani nic, nie cieli mie , i nie peklam 😮 o dziwo nawet polozna byla w szoku ze przy takim dziecku nic mi nie peklo. Mam teraz jedynie troszku bolu przy sikaniu ale wiadomo wszystko sie musi zagoic 🙂 Jejciu no nie wiem co jeszcze 🤨 karmie kiersia troszke ciezko to nam idzie ale dajemy rady 🙂

No Lolcia Gratulacje. Ja wspominam duzo gorzej skurcze rozwierające, parte praktycznie nie bolały a 6 godzin parałam 🤪 Ile godzin porodu Ci naliczyli ostatecznie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzymam kciuki 🙂 jejku juz sie nie moge doczekac idz do tego lekarza i wracaj szybko z bolami porodowymi po torbe i do szpitala no i nie zapomnij zajzec tu zeby napisac ze jedziesz rodzic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Asik:***
jak to powiedziała buuterfly...to ja ostatni raz w życiu będę samolubną egoistką 🙂 niech się dzieje co chce...będzie boleć to przestanie mi robić i koniec...

dobra idę wypucować myszę, szczura, szynszyla, kasie, pipke, stworzonko niewysioperzone od dawna czy jak to tam zowiecie 😜

powinnam do 18tej na pewno się odezwać 🙂

buźka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...