Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aniu to wszystko przez Was ten Veet!! 🙂 ale nie żałuję, bo mysza ogolona to lepsza mysza hahaha
a House'a oglądam w on-line i akurat był odcinek z zaginięciem malutkiego noworodka! się popłakałam jak ono kwiliło 🙂

brzuch mi się straszliwie napiął...w ogóle jak pomyśle o jutrze to mnie goni do kibelka 😞 stresa mam jak nie wiem co.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie dziwie tez bym nie chciała tak.. Miejmy nadzieje ze do jutra urodzisz 🙂 a ja zauwazylam taki lekko brązowawy sluz hmm.. taki jakby jasna kawa z mlekiem 😁 haha. ciekawe co bedzie pozniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu u mnie też tego nie było wiele, a czy jeden skrzepik można nazwać czopem to nie wiem...ale przyjmijmy że tak, więc u Ciebie też się coś rusza 🤪

Asiu jeszcze chwila i pisałabym do Ciebie smsa! gdzieś była tyle godzin 😁 u mnie zero skurczy kurde...mogło by się zacząć, inaczej by było niż jechać umówiona jutro na 8 rano...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
ehh wiesz co jest najgorsze? że niestety ale masz racje. I nawet do mnie to dochodzi.. 😞
Ja chyba poczekam az mała sie urodzi i jezeli dalej bedzie tak samo to niestety..
Jeszcze to moja ostatnia nadzieja ze go dziecko zmieni chociaz.
WIESZ KOCHANA JA TEZ TAK MYSLAŁAM ZE PO PORODZIE MOZE SIE ZMIENI ALE JEST JESZCZE GORZEJ 😞 😞NAPRAWDE NIEWARTO SIE MECZYC.JA TEZ JESTEM CAŁY CZAS SAMA Z GABI ALE RADZIMY SOBIE,NIEJEST ŁATWO ALE UWAZAM ZE TO BYŁA SŁUSZNA DECYZJA.PATRZ KOCHANA NA SIEBIE I MALEŃSTWO SZKODA NERWÓW,HARAKTERU NIEZMIENISZ.TRZYMAJ SIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekoladka wiem.. ale jeszcze mam jakies resztki nadziei ze bedzie tak jak kiedys. Wczoraj siedziałam na lozku i beczałam bo sobie przypomniałam jak miedzy nami kiedys bylo fajnie.. i jaki on był a jaki jest teraz.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie brudnoróżowe to było potem, rano brunatne z jednym skrzepkiem, a później różowawe. takze mogłaś mieć to samo i uwaga! rodzisz 🙂

Eluś wiesz jak jest z tą nadzieją...ale ja Ci nie będę nic pisać, bo może Cię to drażni, zwłaszcza teraz kiedy co innego masz w głowie. niech będzie po prostu po Twojemu!:**

czekoladka jak się malutka czuje? jak Ty samopoczucie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !

sprzedam ubranka i nie tylko po mojej córeczce urodzonej w listopadzie. ceny do uzgodnienia. zawsze mozna sie dogadać 🙂
http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#

oraz leżaczek bujaczek http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03#5516426817778314770 również cena do uzgodnienia .

nr gg
20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogadalam z małą czy trzeba jechac na ktg bo sie cos kurde nie ruszała ale kopneła mi mocno także jest dobrze, słucha mamusi póki co. wiec zostaje w domciu narazie. zobaczymy co jutro przyniesie dzien 😁 agus tobie fajnie bo idziesz tak czy w domu teak do szpitala a ja tu moge czekac i czekac a to najgorsze bo jak juz cos ruszylo to teraz strach gdzies wyjsc samemu a zwlaszcza autem wyjechac, a zostac samemu w domu tez glupio. moj zanim po jakimkolwiek telefonie by do mnie dojechal to 1,5 godz bite a nie powiem mu nie chodz do pracy przez tydzien i czekaj ze mną, szkoda ze te porody to nie moga byc takie wyliczone ze wtedy sie rodzi i koniec, innej daty nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Aniu no fakt,porody moglyby byc wyliczone na dana date dnia no i jeszcze godzine ale ..... wtedy nei byloby takiej niespodzianki gdyby wszystko bylo zaplanowane 🙂

ja urodziłam w Andrzejki 😁 o godzinie 3,15 🙂 po całych 3 parciach no wlasciwie 4 ale jedno spieprzylam bo ogarnal mnie szok jak poczulam bol porodowy . a zaplanowalam sobie ze po przespanej nocy rano wstane nie zdarze zjesc sniadania i wtedy zaczne rodzic 😁 ale plany splataly figla 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja też myślałam że tak zaplanowane to jest lepiej...ale ma to swoje plusy i minusy:/
jeśli urodzę od razu albo na następny dzień to uznam że gin podjął najlepsza decyzję jaką mógł, a jeśli nie i będę tam kwitnąć do następnej środy to szlak mnie trafi...

jak by u Ciebie się coś zaczęło jak Janusz będzie w pracy to co zrobisz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak bede miala regularne skurcze to dzwonie po niego i przyjedzie, no mysle ze to troche trwa wiec na porodowke zdaze , on tu bedzie w 1h tak do 1,5 a do szpitala mamy jakies 25min, porod troche trwa wiec mysle ze zdazymy, a jakby juz bylo ostro z tymi skurczami to dzwonie po tate, ja pokonuje trase do domu przy mojej maxymalnej predkosci w 15 min a mysle ze tata bedzie szybciej :P i do szpitala tez mu dluzej niz 20min nie zejdzie jechac, tylko tez nei wiem czy bedzie w domu bo nie chce do nich wczesniej dzwonic zeby sie nie martwili. no a jak nie to zostaje mi szukac kogos z autem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...