Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wymoczyłam się dość porządnie... ostatni raz w życiu? 🙂 albo na najbliższe X lat...

zaraz się ze strachu porzygam 😜 może to nie strach, tylko stres...jak przed obroną 🙂 albo maturą 🙂
i płakać mi się chce! jacie, ale walka hormonów! stara baba a ryczy niewiadomo z jakiego powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite ja mam ten płyn do kąpieli co Anulka z nivea 2w1 z szamponem i oliwkę z bambino.
i chyba mnie kiedyś pogieło...kupiłam też taki puder sypki! po co? ciekawe ile jeszcze rzeczy mi się nie przyda... 🙂 bodziaków liczba 100000000 rozmiar 56 chyba się nie przydadzą... 🙂 ale nie słuchało się jak inni mówili - tych najmniejszych nie kupuj, albo mało 🙂 cóż...

sioperka napisała właśnie:
mam juz rozwarcie na 1 palec czyli od popoludnia duzo sie zmienilo. teraz mam troche pospac zeby miec sily na potem. wiec jeszcze troche.

pospać?????????????? jak??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agus bedzie dobrze dasz rade jutro 🙂 😘 ja bym nawet chcial tak do szpitala bo przynajmniej bym sie nie martwila czy bedzie dla mnie miejsce i nie bede musiala szukac szpitala z bolami porodowymi 🤢 wiec moze jakies plusy zauwazysz w tym ze idziesz jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś jeśli to był czop to też masz duże szanse urodzić jutro góra pojutrze 🙂

OKI dziewczynki...to ja się już z Wami pożegnam! cholera rycze! 😜
trzymajcie za mnie mocno kciuki! napisze do którejś z Was
i cały czas non stop jak tylko będę miała siły to będę odpisywać na maila 🙂
piszcie proszę bo ja się tam zanudze na śmierć
[email protected]

jakiś etap znajomości z Wami właśnie dobiega końca... 😞 fuck! rozczulam się nad sobą!!

trzymajcie się i powodzenia!!!!!!!!!!:**************
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus to ty sie trzymaj w tym szpitalu i dawaj nam znać 🙂 bedziemy pisac napewno oo kurcze ale dziwnie. Trzymamy kciuki zeby maluchna juz uciekła Ci z brzusia trzymaj sie buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus to ja ci zycze powodzenia i oby jutro ruszyla akcja porodowa a jak nie to cierpliwie poczekaj 🙂 ja jutro ide na 11 do szpitala jak wroce to ci napisze relacje z mojej wizyty a jak ty tylko cos sie dowiesz to pisz od razu 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...