Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A będę miała łóżeczko 🙂 U rodziców na strychu stoi stare łóżeczko po naszej trójce. Tylko, że jest duuuże. I nudne. Ale Krystian powiedział, że można je dociąć, dorobić spód , ładnie oszlifować i pomalować bejcą i lakierem. Na boki mogę jakieś ładne naklejki kupić lub coś namalować...jakiś wzór. I nikt takiego nie będzie miał, a i zaoszczędzimy jakieś 300zł napewno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejku 🤪 🤪 🤪 🤪
Agaa jaka sliczna posciel....
Ja tez w pl mam jeszcze moje stare lozeczko 😉 ale tutaj widzialam uzywane ludzie sprzedaja po 20 F wjec co to jest wsumie nic, ale wiadomo ze kazdy grosz sie teraz liczy tutaj 20 tutaj 50 i leci kasa :/
A jutro najprawdopodobniej musze isc do ksiegowej zeby mi zrobila rozliczenie i bede musiala zaplacic kare i wogule za rejestracje i inne pierdoly :/ zeby dostac macierzynski puzniej ehh dobrze ze nie trzeba calej kwoty za to placic tylko czesciowo , bo bym sie chyba zalamala 😞 😞
Bo jak teraz tego nie zalatwie to nic mi panstwo nie zaplaci na dzidziusia i wtedy nie wiem ... poprostu nie dalibysmy sobie rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa to jest tak jak by zarejestrowanie sie jakos self-employer czyli cos takiego jak jedno osobowa wlasna firma za ktora poprostu placisz podatki a ja wsumie pracowalam na czarno i sprzatalam prywatne mieszkania i nie chcialo mi sie zakladac jakis tam firm bo po co :P
No a teraz jesli nie placisz wlasnie tych skladek to lipa z macierzynskiego cos za cos, i ta firma tak jak by zarejestruje mnie 3 miesiace do tylu... zebym sie kwalifikowala do tego aby dostac cokolwiek od panstwa i poprostu musze zaplacic za to taka kare :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem. czyli przekręty nie tylko w PL 😁 jeśli tylko coś Ci się należy to trzeba skorzystać. dobrze, że masz taka możliwość zatrudnienia wstecz. w PL by to nie przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez mnie wlasnie to zdziwilo ze cos takiego wogule istnieje i gdyby nie to , to od panstwa nic bym Agus nie dostala 😞 masakra wiadomo ze troszke kasy teraz pewnie bede musiala wydac na te papierki ale puzniej mam nadzieje ze to wszystko mi sie wzroci z tych benefitow i becikowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa no bo aktualnie mam Pania ktora chce go wlasnie sprzedac tutaj i sie troche zastanawiam czy bedzie pasowal do mojej corci a nie chce go sprzedac za jakas kosmiczna cene 🙂
Wjec okazja 😁 i jeszcze chce go sprzedac w sierpniu prawie 🙂 tuz przed urodzeniem malej :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli mi też się podoba...I myślę, że taki błękicik pasuje też do dziewuszki. Ja też kupie raczej używany wózek. Chyba , że tak nam wyjdzie, że wystarczy na nowy w co wątpie. Bo nawet jak będę miała na nowy to wolę kupić stary, a za oszczędzone pieniązki mogę kupić coś jeszcze dla synusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...