Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heja 🙂 Ale śliczne te Wasze Maluszki 🙂)
Ania8888 Marcelek w ogóle (!) nie wygląda na miesięczne dziecko! Ale pięknie rośnie chłopak.
Dosik ja tak miałam przez 3 miesiące. Niektórym facetom ciężko jest się przestawić. Ja to niby rozumiałam, ale przykro mi było. I z biegiem czasu nic się nie zmieniało na lepsze - a wręcz przeciwnie 🥴 pomogła szczera rozmowa. I już jest tak, jak powinno być 🙂 mam nadzieję, że i u Was wszystko wróci na swoje miejsce 🙂

jak tam w ogóle Wasze dzieciaczki? Zdrowe wszystkie? Bo mój Szkrab boryka się od tygodnia z katarem 🤢 zaraziliśmy ją niestety... 😞 w razie jakby któraś z Was też miała problem z katarem u dziecka, to polecam aspirator do kataru "katarek" (http://www.katarek.pl/) - jak dla mnie rewelacja, mamy to od kilku dni i jest niezastąpione. Kosztuje około 50 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
heja 🙂 Ale śliczne te Wasze Maluszki 🙂)
Ania8888 Marcelek w ogóle (!) nie wygląda na miesięczne dziecko! Ale pięknie rośnie chłopak.
Dosik ja tak miałam przez 3 miesiące. Niektórym facetom ciężko jest się przestawić. Ja to niby rozumiałam, ale przykro mi było. I z biegiem czasu nic się nie zmieniało na lepsze - a wręcz przeciwnie 🥴 pomogła szczera rozmowa. I już jest tak, jak powinno być 🙂 mam nadzieję, że i u Was wszystko wróci na swoje miejsce 🙂

jak tam w ogóle Wasze dzieciaczki? Zdrowe wszystkie? Bo mój Szkrab boryka się od tygodnia z katarem 🤢 zaraziliśmy ją niestety... 😞 w razie jakby któraś z Was też miała problem z katarem u dziecka, to polecam aspirator do kataru "katarek" (http://www.katarek.pl/) - jak dla mnie rewelacja, mamy to od kilku dni i jest niezastąpione. Kosztuje około 50 zł.


A na ile wyglada?? 😜heh
no to nas troche pocieszylas... bo cos prawie wszystkie cos mamy handre i dola... a u mni tez maz sie przyczynia, tzn atmosfera miedzy nami i relacje. ale damy rade 😉

ja mam z nosefrida -25 zl wczoraj zciaglam i noo poszlo duzo gungelkow... ☺️
Ale jesien to norma z takimi przeziebieniami tylko szkoda maluszka.
A Ty karmisz buta? jakie mleko dajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde juz takiego pajaca z siebie robie rzed nim, a ten co chwila sie nudzi 😜
najbardziej to mu sie podoba jak sie kulami po wyrku albo jak wymachuje jego lapkami i girkami...

musze jakies bajki kupic i mu czytac 😜bo zwiedzanie domu tez go nudzi 😜

wszystkie poszly to ide obiad zrobic sobie jakis i po szpitala po wyniki siurkow malego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie ze wszystkie poszly...
Ja zjem jabłko, wypije herbatke i spróbuje posprszatac tylko najgorsze jest to ze te szwy mnie bola te po pęknieciu... i stac nie moge.. 🤢
Jak nie moglam siedziec to stałam jak teraz powoli moge siadac to stac nie moge no żesz fuck 🤢 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dawalam humane ale tylko 2 dni, teraz caly czas jest wlasnie na bebilon comfort, jest lepiej bo robi 1-2 kupki na dzien a nie robila wcale, ale meczy sie dalej i brzuch ja boli czesto. polozna powiedziala ze lepszego mleka nie znajde. no i ciekawe co ja mam robic. ale w niedziele moze uda sie wrocic do cyca i zobaczymy jak bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i jeszcze herbatki jej daje, polozna kazala pomiedzy kazdym karmieniem. rumianek lepszy na kupy niz koperek, koperek podobno na bączki lepszy :P a z rumiankiem trzeba uwazac bo duzo dzieciaczkow ma uczulenie, moja na szczescie nie ma bo nic niepokojacego nie zaobserwowalam. ja daje taki rozpuszczalny z hippa, koperek tez z tego mam i pisze ze mozna juz nie pamietam ale chyba od 1 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska na pocieszenie Ci powiem, że po cc nie można ani siedzieć, ani stać, ani się przeciągnąć w wyrku. A kichanie i kaszel to istny horror. Podobnie jak śmiech 😉

już niedługo zapomnisz, że byłaś szyta 😉

Aniu8888 ja karmię piersią. Jakbym straciła pokarm, to byłaby katastrofa, bo moja Mała w ogóle butelek i smoczków nie uznaje 🤢 razem z pokarmem trochę przeciwciał dostaje, ale najwidoczniej za mało 🤔 mam nadzieję, że przez weekend wypędzimy tego glutkowego potwora.

A i ostatnio pediatra mi powiedziała, że w sezonie grzewczym warto codziennie nawilżyć dziecku śluzówkę noska wpuszczając po 1-2 kropelki soli fizjologicznej albo wody morskiej do każdej dziurki. I dotyczy to nawet zdrowych dzieci. Może Wam się przyda ta informacja 🙂

pierwsze z Was się już pewnie na szczepienia szykują. Trzymam kciuki za brak odczynów poszczepiennych i krótkotrwały płacz dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nawet nie kaszle ani nie kicham, raz przez przypadek mi sie kichlo ooo i to byl dramat. Bolalo ak ze myslalam ze wyskocze z wyrka. Porody powinny byc lekkie i przyjemne a polog czasem na odpoczynek a nie meczenie sie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O tak...I wstać z łóżka nie można, i nosić dziecka zbytnio też nie wolno, ani nic dźwigać 🙂 I cc i sn mają swoje minusy i nie ma co się licytować.
Czekam aż mój stękotek się obudzi bo już od godziny stęka i śpi dalej a ja po zakupy muszę iść i na pocztę zjebać listonosza. Nożesz w dupę siedzę całe dnie w domu, schodzę do skrzynki a tam awizo 😮 Nosz...Jak siedzę w chacie cały dzień i nikt nie pukał ani nie dzwonił. Dupek jeden. A ja mam teraz zapierdalać z dzieckiem i stać w kolejkach przez dziada 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEH U MNIE KUZWA TO SAMO BYLO 😠 ZJEBAJ DZIADA ZJEBAJ I TO PORZADNIE ! 😜
Elus a na ktorym pietrze mieszkasz?? bo mojego leniwego dziada nie pobijesz.. ahha ja na parterze 🤪 ahha a debil na 1 pierto do krzynki byl ... zal 😜

No ja Marcelowi tez psikam woda morska co dzien na noc 😉
Aniu no wlasnie z rumiankiem nie wolno za duzo, pamietaj 😉 bo niby jelitka sie moga rozregulowac czy cos ... ale czy to prawda to ja tam nie wiem. A herbatki moj dostaje 2 razy po 100ml 😉 bo na tych sztucznych gadach niby dzieciom chce sie pic polozna mowila.
Ale z tym mlekiem to mnie kurde dobilas 😮 jak lepszego niz bebilon comfort nie ma???? ☺️ to ja nie wiem co mu bede dawac kurde... bede dawac jak kiedys sie dawalo, na kukurydziance i sru..spase go ale co tam wazne zeby jadl jakos... 😜

no my szczepienie mamy w srode... 🤨 mam chyba wiekszego stracha niz on bedzie mial 🤨 ale w szpitalu jak byl kluty czy krew mu pobierali to nawet nie pisnol...moze uda sie i teraz?? 😜 OBY 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny no tak nie mam czasu wyc do ksiezyca ale sie przyznam jak przyszlam do domu po trzeciej dobie od porodu wylam pod prysznicem poklucilam sie ze swoim M i nie wytrzymalam napiecia ehhh a teraz juz wszystko ok a te zielone kupy to tak nie moze byc trzeba mleczko zmienic najlepiej poradzic sie lekarza lub poloznej 😉ide bo glodomor wzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój płakał jak w nóżkę mu dawali i z piętki jak do badań wyciskali. A położna kochana była bo się ze mnie nie śmiała ☺️ Bo ja płakałam razem z nim ☺️ ☺️ ☺️ A potem go szybko ukradłam do szpitalnego wyrka. Otuliłam kołderką wymiziałam i tuliłam go do cyca biedaczka mojego. Kurdę laski ja nie sądziłam, że miłość do własnego dziecka to tak potężne uczucie!!! Baaardzo kocham Krystiana, moją rodzinę...Ale miłość do własnego dziecka to jak dla mnie najsilniejsze uczucie na świecie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh to Ty tak jak ja.. jak on plakal w szpitalu to ja razem z nim... jak bolal go mocno brzuszek to cala noc go za raczke trzymalam...
czasem mam dosc tego ryczenia, i chcialabym miec chwile dla siebie... ale po co mi ona jak i tak kiedy wyszlam raz z karolem to caly czas myslalam o nim, co robi jakie minki strzela...

Nie ma silniejszej milosci niz do dziecka 😘 chyba bym umarla jak by cos mu sie dzialo zlego 😞


Elus... super!! 🙂 ale rozmiar 62 🤨 moj ma miesiac i juz takie rzeczy mu ubieram 🤔 Ale nie bylo drogie wiec co tam :0 wazne zeby mu cieplusio bylo 😉
aa apropo, takie super kombinezoniki sa w tesco 🙂 super sa!!

budze go wkoncu, i idziemy po wyniki bo pozniej to juz bedzie zimno jak nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domu 🙂 byłam z małym na spacerku i zakupach 🙂
troche się przewietrzyliśmy a póżniej babcia przyjedzie 😜
kurdeeee mamy jutro z Matim iść na urodzIny kuzynki ale to taka imprreza i kurde nie bardzo z Kacperkiem tam isc bo to wieczorem i myślimy i myślimy co zrobić 😞
jakoś nie uśmiecha mi się go zostawiać z dziadkami ale z drugiej strony chciałabym się troche rozeerwać 🥴 poradzcie co mam zrobić ?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh jestem u tesciowej na starym kompiei jestem zalogowana na starym koncie tutaj... eheh wiecie ile str zesmy zapisaly uuhhh ahahahmasakrycznie duzo:P
OD 31 maja...3992 str 🤪 🤪
(bo taki mam ostatni wpis z tego konta 😜)

No Domi ja zostawilam raz malego z tesciowa na 2 godziny... i caly czas o nim myslalam ☺️fajnie bylo posiedziec ze znajomymi ale kurde ... nie wiem ...wiesz godzinka zy 2 to akurat od karmienia do karmienia..bo z nim to nie bardzo za duzo ludzi za duzy halas...jak bylismy na tym grilu co maly mial tydzien to daj spokuj...
I tak zle i tamk nie dobrze z takim malym dizeckiem ☺️
A ja odebralam wyniki Marcela i kurde ciezar siuskow ma jakis niski 😮nie wiem czy to dobrze czy nie... ehh
i jakies fosforany ebzpostaciowe... i ciul wie o co chodzi 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas była położna 🙂 miło było i okazało się że te wszystkie prychania stękania i skrzeczenie to zupełnie normalne, także rodzice się cieszą i są zadowoleni a dzieciątko słodko sobie śpi 🙂 mała przy położnej zrobiła mega kupsztala, położna zobaczyła, oceniła i stwierdziła że jest taka jak powinna 🙂
w poniedziałek czy wtorek przyjdzie znowu... 🙂

kurcze dziewczyny, co Wy marudzicie że w 4 ścianach musicie siedzieć? tu spacerek, poczta, zakupy...a to ja siedzę i świata zewnętrznego nie widziałam od 5 dni... 🙂 w niedziele ma być u nas podobno 13stopni to może uda nam się na chwilkę wyjść 🙂

sms od eloite:
waży 3650g i ma 59cm 🙂 dzis dostalam go na minutke bo opil sie wodami i nimi wymiotuje. jak sie ustabilizuje to mi go przywioza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...